AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

Malešická liga 301 dvojic 2019

3DVOJICE "301"

jaro - podzim 2019

TÝM
1) "ALPA" (Alice - Pavel)
2) "Vytrvalci" ( Petr - Leoš)
3) "Krasavci" (Jirka - Michal)
4) "PAT a MAT" (Kuba - Sahy)
5) "Markusové ( Jarda - Martin)
6) "VOCTI" (Domi - Simona)
7) "DOTO" ( Tomáš - Dominik)
8) "Rychlá střela" (Iva - Luboš)
9) "Kameníci" ( Venca - Georgi)
10) "S.P.S." ( Prokop - Jarda)
11) "Brambory" ( Petr - Michal)
12) " Rváči" ( Viktor - Malkus)
13) "A.C.S." ( David - Honza)
14) "Pavapa" ( Pavel - Čenda)
15) "Bráchové" ( Marek - Tomáš)
16) "Dřeváci" ( Josef - )
17) "Pupíci" ( Michal - Václav)
18) "Vapeři" ( Ota - )

         Výsledková tabulka po 4. kole

Pořadí Tým V R P skóre BODY
1. ALPA 4 0 0 24 : 8 8
2 DOTO 3 1 0 23 : 7 7
3. A.C.S. 3 1 0 23 : 8 7
4. MARKUSOVÉ 3 0 1 18 : 12 6
5. BRAMBORY 2 1 1 20 : 11 5
6. PUPÍCI 2 1 1 14 : 12 5
7. RVÁČI 2 1 1 14 : 11 5
8. KRASAVCI 2 0 2 14 : 11 4
9. VOCTI 2 0 2 14 : 14 4
10. VAPEŘI 2 0 2 14 : 15 4
11. RYCHLÁ STŘELA 0 3 1 11 : 14 3
12. PAT A MAT 1 1 2 12 : 16 3
13. PAVAPA 1 1 2 9 : 13 3
14. KAMENÍCI 1 1 2 9 : 15 3
15. VYTRVALCI 1 0 3 8 : 12 2
16. BRÁCHOVÉ 0 1 3 9 : 17 2
17. S.P.S. 1 0 3 9 : 18 1
18. DŘEVÁCI 0 0 4 0 : 18 0

                                 14. kolo (24. 5. - 4. 6. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Dřeváci KONTUMACE 6 : 0
Pupíci - Bráchové    
ALPA - Pavapa    
Vytrvalci - A.C.S. 3.6.2019 / 21:00 4 : 6
Krasavci - Rváči    
PAT a MAT - Brambory    
Markusové - S.P.S.    
VOCTI - Kameníci 13.6.2019 / 20:00  
DOTO - Rychlá střela    

                                             13. kolo (14. 5. - 24. 5. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
DOTO - Vapeři 18.6.2019  18:00 6 : 1
Rychlá střela - VOCTI    
Kameníci - Markusové    
S.P.S - PAT a MAT 6.6.2019 / 19:00 2 : 6
Brambory - Krasavci    
Rváči - Vytrvalci    
A.C.S. - ALPA 7.6.2019 / 18:00 6 : 4
Pavapa - Pupíci    
Bráchové - Dřeváci KONTUMACE 6 : 0

                                               12. kolo (4. 5. - 14. 5. 2019)   

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Bráchové 23.5.2019     20:00 6 : 2
Dřeváci - Pavapa KONTUMACE 0 : 6
Pupíci - A.C.S.    
ALPA - Rváči 10.5.2019      22:00 4 : 6
Vytrvalci - Brambory    
Krasavci - S.P.S. 13.5.2019       19:00 6 : 1
PAT a MAT - Kameníci    
Markusové - Rychlá střela    
VOCTI - DOTO 10.6.2019        18:00 1 : 6

                                                11. kolo (24. 4. - 4. 5. 2019)       

Tým datum a čas zápasu výsledek
VOCTI - Vapeři 20.5.2019   19:00 3 : 6
DOTO - Markusové 11.6.2019   18:30 6 : 1
Rychlá střela - PAT a MAT    
Kameníci - Krasavci 26.5.2019   20:00
  • 0 : 6
S.P.S. - Vytrvalci    
Brambory - ALPA 24.5.2019   20:00 2 : 6
Rváči - Pupíci    
A.C.S. - Dřeváci KONTUMACE 6 : 0
Pavapa - Bráchové    

                                                10. kolo (14. 4. - 24. 4. 2019) 

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Pavapa 13.5.2019       19:00 6 : 3
Bráchové - A.C.S. 21.5.2019       19:00 2 : 6
Dřeváci - Rváči KONTUMACE 0 : 6
Pupíci - Brambory    
ALPA - S.P.S. 2. 5. 2019        19:00 6 : 1
Vytrvalci - Kameníci    
Krasavci - Rychlá střela 7.5.2019          18:00 6 : 1
PAT a MAT - DOTO 06.6.2019        18:30 3 : 6
Markusové - VOCTI 17.6.2019        19:00 4 : 6

                                                  9. kolo (4. 4. - 14. 4. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Markusové - Vapeři 07.05.2019       20:30 2 : 6
VOCTI - PAT a MAT 12.5.2019         18:30 6 : 1
DOTO - Krasavci 05.05.2019       15:00 2 : 6
Rychlá střela - Vytrvalci 03.06.2019       17:00 5 : 5
Kameníci - ALPA    
S.P.S. - Pupíci    
Brambory - Dřeváci KONTUMACE 6 : 0
Rváči - Bráchové 23.05.2019   19:00 6 : 2
A. C. S. - Pavapa 7.5.2019      17:00 6 : 2

                                                    8. kolo (24. 3. - 4. 4. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - A.C.S. 09.04.2019  21:00 2 : 6
Pavapa - Rváči 28.04.2019  19:00 5 : 5
Bráchové - Brambory 16.05.2019  20:00 6 : 2
Dřeváci - S.P.S. KONTUMACE 0 : 6
Pupíci - Kameníci    
ALPA - Ryhclá střela 02.04.2019   18:00 6 : 0
Vytrvalci - DOTO 04.04.2019   19:00  
Krasavci - VOCTI 12.04.2019   17:00 6 : 1
PAT a MAT - Markusové 08.04.2019    19:00 4 : 6

                                          7. kolo (14.3 - 24.3. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
PAT a MAT - Vapeři 26.3.2019         18:30 3 : 6
Markusové - Krasavci 30.3.2019         20:00 5 : 5
VOCTI - Vytrvalci 26.3.2019         18:30 6 : 2
DOTO - ALPA 12.3.2019         17:00 6 : 3
Rychlá střela - Pupíci 19.3.2019         18:30 3 : 6
Kameníci - Dřeváci KONTUMACE 6 : 0
S.P.S. - Bráchové 04.4.2019         20:00 6 : 3
Brambory - Pavapa 25.4.2019          19:00 6 : 1
Rváči - A.C.S.  31.3.2019         20:00 5 : 5

                                          6. kolo (4. 3. - 14. 3. 2019) 

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Rváči 11.3.2019         20:30 3 : 6
A.C.S. - Brambory 12.2.2019         21:00 6 : 3
Pavapa - S.P.S. 11.4.2019          19:00 4 : 6
Bráchové - Kameníci 12.3.2019         20:00 6 : 4
Dřeváci - Rychlá střela KONTUMACE 0 : 6
Pupíci - DOTO 04.3.2019        18:00 5 : 5
ALPA - VOCTI 12.3.2019        19:00 6 : 4
Vytrvalci - Markusové 29.3.2019  18:00        6 : 4
Krasavci  - PAT a MAT 14.4.2019         19:00  

                                                5. kolo (24. 2. - 4. 3. 2019) 

Tým datum a čas zápasu výsledek
Krasavci - Vapeři 05.03.2019    20:30 4 : 6
PAT a MAT - Vytrvalci 12.5.2019      21:00 6 : 3
Markusové - ALPA 12.3.2019      18:00 2 : 6
VOCTI - Pupíci 25.2.2019      20:00 1 : 6
DOTO - Dřeváci KONTUMACE 6 : 0
Rychlá střelá - Bráchové 14.3.2019        18:30 3 : 6
Kameníci - Pavapa 26.3.2019        19:00 3 : 6
S.P.S. - A.C.S. 14.4.2019        20:00 1 : 6
Brambory - Rváči 21.3.2019        19:00 5 : 5

                                               4. kolo (14. 2. - 24. 2. 2019) 

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Brambory 18.02.2019       20:00 0 : 6
Rváči - S.P.S.  25.02.2019       20:00 6 : 2
A.C.S. - Kameníci 12.02.2019       20:00 6 : 0
Pavapa - Rychlá střelá 14.02.2019       18:00 5 : 5
Bráchové - DOTO 18.02.2019       19:00 2 : 6
Dřeváci - VOCTI KONTUMACE 0 : 6
Pupíci - Markusové 25.02.2019       19:00 6 : 1
ALPA - PAT a MAT KONTUMACE 6 : 0
Vytrvalci - Krasavci 1.2.2019           19:00 6 : 3

                                               3. kolo (4. 2. - 14. 2. 2019) 

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vytrvalci - Vapeři 15.2.2019        21:00 2 : 6
Krasavci - ALPA 11.2.2019        18:00 3 : 6
PAT a MAT - Pupíci 18.2.2019        18:30 5 : 5
Markusové - Dřeváci KONTUMACE 6 : 0
VOCTI - Bráchové 4.2.2019           19:00 6 : 0
DOTO - Pavapa 4.2.2019           19:00 6 : 0
Rychlá střela  - A.C.S 7.2.2019           18:00 2 : 6
Kameníci - Rváči 18.2.2019         19:00 3 : 6
S.P.S. - Brambory 12.2.2019         20:00 0 : 6

                                               2. kolo (24. 1. - 4. 2. 2019) 

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - S.P.S. 04.02.2019  18:30 6 : 4
Brambory - Kameníci 12.02.2019  19:00 3 : 6
Rváči - Rychlá střela 05.02.2019  19:00 5 : 5
A.C.S. - DOTO 28.1.2019    18:30 5 : 5
Pavapa - VOCTI 29.1.2019    19:30 6 : 1
Bráchové - Markusové 28.1.2019    19:00 3 : 6
Dřeváci - PAT a MAT KONTUMACE 0 : 6
Pupíci - Krasavci 18.1.2019   21:00 3 : 6
ALPA - Vytrvalci 01.2.2019   20:00 6 : 3

                                                1. kolo ( 14. 1. - 24. 1. 2019) 

Tým datum a čas zápasu výsledek
ALPA - Vapeři 29.1.2019 / 21:30 6 : 2
Vytrvalci - Pupíci 18.1.2019 / 19:00 4 : 6
Krasavci - Dřeváci KONTUMACE 6 : 0
PAT a MAT - Bráchové 22.1.2019 / 19:00 3 : 6
Markusové - Pavapa 15.1.2019 / 19:00 6 : 3
VOCTI - A.C.S.  15.1.2019 / 19:00 1 : 6
DOTO - Rváči 21.1.2019 / 19:00 6 : 0
Rychlá střela - Brambory 24.1.2019 / 19:00 5 : 5
Kameníci - S.P.S. 24 .1.2019 / 18:30 5 : 5

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. SK Čechie Smíchov 29 111:29 69
2. FC Přední Kopanina B 29 97:36 62
3. TJ Sokol Cholupice 29 67:35 58
4. FK Řeporyje-Praha 5 29 75:50 58
5. SC Radotín C 29 92:57 57
6. FC Miškovice 29 62:59 43
7. SK Střešovice 1911 B 29 81:72 41
8. Sokol Stodůlky B 29 61:58 41
9. FC Zličín B 29 62:66 41
10. AFK Slavoj Podolí.. 29 86:66 40
11. Slovan Bohnice B 29 39:54 33
12. Sokol Řepy 29 43:67 31
13. TJ Avia Čakovice 29 44:62 28
14. SK Zbraslav B 29 45:82 27
15. Sokol Bílá Hora 29 45:106 17
16. AFK Slavia Malešice A 29 47:158 16

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Slovan Bohnice B
AFK Slavia Malešice A
4:1
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

13.07.2019 Marek Ochoc (36)
15.07.2019 Pavel Hons (50)
25.07.2019 Pinarcioglu FATIH (33)
02.08.2019 Petr Vondráček (41)
12.08.2019 Michal Bartoš (42)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 29020
Posledních 30 dnů: 435 | Posledních 7 dnů: 104 | Poslední den: 19

© 2019 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne