AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

Kolovraty B vs AFK Slavia Malešice A

Datum a čas konání: 26.10.2019 13:00

Malešická liga 301 dvojic 2019

3DVOJICE "301"

jaro - podzim 2019

TÝM
1) "ALPA" (Alice - Pavel)
2) "Vytrvalci" ( Petr - Leoš)
3) "Krasavci" (Jirka - Michal)
4) "PAT a MAT" (Kuba - Sahy)
5) "Markusové ( Jarda - Martin)
6) "VOCTI" (Domi - Simona)
7) "DOTO" ( Tomáš - Dominik)
8) "Rychlá střela" (Iva - Luboš)
9) "Kameníci" ( Venca - Georgi)
10) "S.P.S." ( Prokop - Jarda)
11) "Brambory" ( Petr - Michal)
12) " Rváči" ( Viktor - Malkus)
13) "A.C.S." ( David - Honza)
14) "Pavapa" ( Pavel - Čenda)
15) "Bráchové" ( Marek - Tomáš)
16) "Dřeváci" ( Josef - )
17) "Pupíci" ( Michal - Václav)
18) "Vapeři" ( Ota - )

         Výsledková tabulka po 8. kole

Pořadí Tým V R P skóre BODY
1. ALPA 7 0 1 45 : 24 14
2 DOTO 5 2 0 46 : 15 12
3. A.C.S. 5 2 0 46 : 19 12
4. PUPÍCI 4 2 1 37 : 25 10
5. BRAMBORY 3 2 1 33 : 23 8
6. RVÁČI 2 4 2 33 : 31 8
7. VAPEŘI 4 0 4 31 : 37 8
8. KRASAVCI 3 1 3 30 : 30 7
9. MARKUSOVÉ 3 1 3 30 : 33 7
10. BRÁCHOVÉ 3 0 4 26 : 32 6
11. VYTRVALCI 2 0 6 26 : 43 4
12. PAVAPA 1 2 4 24 : 35 4
13. VOCTI 2 0 4 20 : 32 4
14. S.P.S. 2 0 4 19 : 21 4
15. RYCHLÁ STŘELA 0 3 4 23 : 39 3
16. PAT a MAT 1 1 5 21 : 38 3

                                           34. kolo (1. 11. - 18. 11. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Kameníci - Vapeři KONTUMACE 0 : 0
S.P.S. - Rychlá střela    
Brambory - DOTO    
Rváči - VOCTI    
A.C.S. - Markusové    
Pavapa - PAT a MAT    
Bráchové - Krasavci    
Dřeváci - Vytrvalci KONTUMACE 0 : 0
Pupíci - ALPA    

                                              33. kolo (25. 10. - 1. 11. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Pupíci 21.10.2019   21:00 6 : 1
ALPA - Dřeváci KONTUMACE 0 : 0
Vytrvalci - Bráchové    
Krasavci - Pavapa 21.10.2019  17:00 6 : 1
PAT a MAT - A.C.S.    
Markusové - Rváči    
VOCTI - Brambory 22.10.2019  21:00 6 : 0
DOTO - S.P.S    
Rychlá střela - Kameníci KONTUMACE 0 : 0

                                                  32. kolo (18. 10. - 25. 10. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Rychlá střela - Vapeři    
Kameníci - DOTO KONTUMACE 0 : 0
S.P.S. - Vocti    
Brambory - Markusové    
Rváči - PAT a MAT 13.10.2019  21:00 6 : 0
A.C.S. - Krasavci 21.10.2019  19:00 4 : 6
Pavapa - Vytrvalci    
Bráchové - ALPA    
Dřeváci - Pupíci KONTUMACE 0 : 0

                                                  31. kolo (11. 10. - 18. 10. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Dřeváci KONTUMACE 0 : 0
Pupíci - Bráchové    
ALPA - Pavapa 13.10.2019  19:00 6 : 0
Vytrvalci - A.C.S.    
Krasavci - Rváči    
PAT a MAT - Brambory    
Markusové - S.P.S.    
VOCTI - Kameníci KONTUMACE 0 : 0
DOTO - Rychlá střela    

                                                30. kolo (4. 10. - 11. 10. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
DOTO - Vapeři    
Rychlá střela - VOCTI 22.10.2019  20:00 0 : 6
Kameníci - Markusové KONTUMACE 0 : 0
S.P.S - PAT a MAT    
Brambory - Krasavci    
Rváči - Vytrvalci    
A.C.S. - ALPA 13.10.2019  18:00 3 : 6
Pavapa - Pupíci    
Bráchové - Dřeváci KONTUMACE 0 : 0

                                                 29. kolo (29. 9. - 4. 10. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Bráchové    
Dřeváci - Pavapa KONTUMACE 0 : 0
Pupíci - A.C.S. 21.10.2019   22:00 2 : 6
ALPA - Rváči 13.10.2019  19:00 6 : 4
Vytrvalci - Brambory    
Krasavci - S.P.S.    
PAT a MAT - Kameníci KONTUMACE 0 : 0
Markusové - Rychlá střela    
VOCTI - DOTO 21.10.2019  19:00 4 : 6

                                               28. kolo (20. 9. - 27. 9. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
VOCTI - Vapeři 3.10.2019  20:00 6 : 2
DOTO - Markusové    
Rychlá střela - PAT a MAT    
Kameníci - Krasavci KONTUMACE 0 : 0
S.P.S. - Vytrvalci    
Brambory - ALPA    
Rváči - Pupíci    
A.C.S. - Dřeváci KONTUMACE 0 : 0
Pavapa - Bráchové    

                                              27. kolo (13. 9. - 20. 9. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Pavapa    
Bráchové - A.C.S.    
Dřeváci - Rváči KONTUMACE 0 : 0
Pupíci - Brambory    
ALPA - S.P.S. 13.10.2019  20:00 6 : 4
Vytrvalci - Kameníci KONTUMACE 0 : 0
Krasavci - Rychlá střela    
PAT a MAT - DOTO 8.10.2019  2¨1:00 2 : 6
Markusové - VOCTI    

                                               26. kolo (6. 9. - 13. 9. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Markusové - Vapeři 8.10.2019  20:00 3 : 6
VOCTI - PAT a MAT    
DOTO - Krasavci    
Rychlá střela - Vytrvalci    
Kameníci - ALPA KONTUMACE 0 : 0
S.P.S. - Pupíci    
Brambory - Dřeváci KONTUMACE 0 : 0
Rváči - Bráchové    
A. C. S. - Pavapa 9.9.2019  17:00 6 : 3

                                             25. kolo (29. 8. - 6. 9. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - A.C.S. 21.10.2019   20:00 6 : 2
Pavapa - Rváči 8.10.2019     20:00 4 : 6
Bráchové - Brambory    
Dřeváci - S.P.S. KONTUMACE 0 : 0
Pupíci - Kameníci KONTUMACE 0 : 0
ALPA - Ryhclá střela    
Vytrvalci - DOTO    
Krasavci - VOCTI 21.10.2019   18:00 6 : 2
PAT a MAT - Markusové    

                                             24. kolo (22. 8. - 29. 8. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - PAT a MAT    
Krasavci - Markusové 21.10.2019  19:00 5 : 5
Vytrvalci - VOCTI 16.10.2019  17:00  
ALPA - DOTO 16.10.2019  17:30  
Pupíci - Rychlá střela    
Dřeváci - Kameníci KONTUMACE 0 : 0
Bráchové - S.P.S.    
Pavapa - Brambory    
A.C.S. - Rváči 16.10.2019   19:30 5 : 5

                                               23. kolo (15. 8. - 22. 8. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
 Rváči - Vapeři 8.10.2019  20:00 1 : 6
Brambory - A.C.S.    
 S.P.S. - Pavapa    
Bráchové - Kameníci KONTUMACE 0 : 0
Dřeváci - Rychlá střela KONTUMACE 0 : 0
 Pupíci - DOTO 21.10.2019  19:00 4 : 6
 ALPA - VOCTI 3.10.2019    19:00 2 : 6
 Vytrvalci - Markusové    
 PAT A MAT - Krasavci    

                                                22. kolo (8. 8. - 15. 8. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Krasavci 21.10.2019  18:00 3 : 6
Vytrvalci - PAT a MAT    
ALPA - Markusové 16.10.2019  19:00 6 : 0
Pupíci - VOCTI 21.10.2019   19:00 4 : 6
Dřeváci - DOTO KONTUMACE 0 : 0
Bráchové - Rychlá střela    
Pavapa - Kameníci KONTUMACE 0 : 0
A.C.S. - S.P.S.    
Rváčí - Brambory    

                                            21. kolo (8. 7. - 8. 8. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Brambory - Vapeři    
S.P.S. - Rváči 9.10.2019   19:00 5 : 5
Kameníci - A.C.S. KONTUMACE 0 : 0
Rychlá střela - Pavapa    
DOTO - Bráchové    
VOCTI - Dřeváci KONTUMACE 0 : 0
Markusové - Pupíci    
PAT a MAT - ALPA 13.10.2019  18:00 1 : 6
Krasavci - Vytrvalci    

                                               20. kolo (18. 7. - 25. 7. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Vytrvalci    
ALPA - Krasavci 16.10.2019  18:00 5 : 5
Pupíci - PAT a MAT    
Dřeváci - Markusové KONTUMACE 0 : 0
Bráchové - VOCTI 17.10.2019  19:00 4 : 6
Pavapa - DOTO 21.10.2019  18:00 1 : 6
A.C.S. - Rychlá střela    
Rváči - Kameníci KONTUMACE 0 : 0
Brambory - S.P.S.    

                                               19. kolo (11. 7. - 18. 7. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
S.P.S. - Vapeři 26.9.2019   20:30 6 : 4
Kameníci - Brambory KONTUMACE 0 : 0
Rychlá střela - Rváči 12.09.2019   18:00 1 : 6
DOTO - A.C.S. 19.09.2019  18:00 6 : 3
VOCTI - Pavapa 09.09.2019   20:00 6 : 2
Markusové - Bráchové 17.10.2019  18:00 4 : 6
PAT a MAT - Dřeváci KONTUMACE 6 : 0
Krasavci - Pupíci 30.8.2019      19:00 6 : 1
Vytrvalci - ALPA 03.10.2019    17:00 4 : 6

                                              18. kolo (4. 7. - 14. 7. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - ALPA 11.7.2019     20:00 3 : 6
Pupíci - Vytrvalci 03.10.2019   19:00 6 : 2
Dřeváci - Krasavci KONTUMACE 0 : 6
Bráchové - PAT a MAT 08.08.2019    19:00 6 : 2
Pavapa - Markusové 08.10.2019    18:00 1 : 6
A.C.S. - VOCTI 07.10.2019    18:00 6 : 4
Rváči - DOTO 13.10.2019    18:00 1 : 6
Brambory - Rychlá střela 22.10.2019    19:00 6 : 4
S.P.S. - Kameníci KONTUMACE 0 : 0

                                             17. kolo (24. 6. - 4. 7. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Kameníci - Vapeři KONTUMACE 0 : 0
S.P.S. - Rychlá střela    
Brambory - DOTO    
Rváči - VOCTI 12.09.2019    19:00 6 : 2
A.C.S. - Markusové 19.09.2019     19:00 5 : 5
Pavapa - PAT a MAT 13.10.2019     19:00  
Bráchové - Krasavci 30.8.2019        18:00 1 : 6
Dřeváci - Vytrvalci KONTUMACE 0 : 6
Pupíci - ALPA 03.10.2019      19:00 5 : 5

                                        16. kolo (14. 6. - 24. 6. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Pupíci 27.08.2019   22:00 4 : 6
ALPA - Dřeváci KONTUMACE 6 : 0
Vytrvalci - Bráchové    
Krasavci - Pavapa 09.09.2019  18:00 6 : 2
PAT a MAT - A.C.S. 13.10.2019   18:00 4 : 6
Markusové - Rváči 20.08.2019   20:00 5 : 5
VOCTI - Brambory 17.10.2019  19:00 6 : 2
DOTO - S.P.S 13.10.2019   19:00  
Rychlá střela - Kameníci KONTUMACE 0 : 0

                                             15. kolo (4. 6. - 14. 6. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Rychlá střela - Vapeři 05.9.2019    18:00 5 : 5
Kameníci - DOTO KONTUMACE 0 : 0
S.P.S. - Vocti 26.9.2019     21:30 6 : 3
Brambory - Markusové 19.9.2019     20:00 6 : 4
Rváči - PAT a MAT 13.10.2019   19:30 6 : 3
A.C.S. - Krasavci 30.8.2019     18:00 5 : 5
Pavapa - Vytrvalci 16.10.2019    19:30 5 : 5
Bráchové - ALPA 1.8.2019       18:30 2 : 6
Dřeváci - Pupíci KONTUMACE 0 : 6

                                      14. kolo (24. 5. - 4. 6. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Dřeváci KONTUMACE 6 : 0
Pupíci - Bráchové 30.8.2019    19:00 6 : 1
ALPA - Pavapa 11.7.2019   19:00 6 : 2
Vytrvalci - A.C.S. 3.6.2019     21:00 4 : 6
Krasavci - Rváči 16.10.2019  21:30 5 : 5
PAT a MAT - Brambory    
Markusové - S.P.S. 19.8.2019   20:00 5 : 5
VOCTI - Kameníci 24.6.2019   20:00 6 : 1
DOTO - Rychlá střela 06.8.2019   18:00 6 : 2

                                             13. kolo (14. 5. - 24. 5. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
DOTO - Vapeři 18.6.2019   18:00 6 : 1
Rychlá střela - VOCTI 29.8.2019   20:00 4 : 6
Kameníci - Markusové KONTUMACE 0 : 0
S.P.S - PAT a MAT 6.6.2019 / 19:00 2 : 6
Brambory - Krasavci 09.9.2019  20:00 2 : 6
Rváči - Vytrvalci    
A.C.S. - ALPA 7.6.2019 / 18:00 6 : 4
Pavapa - Pupíci 21.10.2019   19:00 3 : 6
Bráchové - Dřeváci KONTUMACE 6 : 0

                                               12. kolo (4. 5. - 14. 5. 2019)   

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Bráchové 23.5.2019     20:00 6 : 2
Dřeváci - Pavapa KONTUMACE 0 : 6
Pupíci - A.C.S. 27.8.2019      22:00 6 : 1
ALPA - Rváči 10.5.2019      22:00 4 : 6
Vytrvalci - Brambory    
Krasavci - S.P.S. 13.5.2019       19:00 6 : 1
PAT a MAT - Kameníci KONTUMACE 0 : 0
Markusové - Rychlá střela 29.8.2019       19:00 6 : 1
VOCTI - DOTO 10.6.2019        18:00 1 : 6

                                                11. kolo (24. 4. - 4. 5. 2019)       

Tým datum a čas zápasu výsledek
VOCTI - Vapeři 20.5.2019   19:00 3 : 6
DOTO - Markusové 11.6.2019   18:30 6 : 1
Rychlá střela - PAT a MAT 05.9.2019   18:00  
Kameníci - Krasavci 26.5.2019   20:00

0 : 6

S.P.S. - Vytrvalci 13.10.2019  21:00 6 : 3
Brambory - ALPA 24.5.2019    20:00 2 : 6
Rváči - Pupíci 25.6.2019    20:00 4 : 6
A.C.S. - Dřeváci KONTUMACE 6 : 0
Pavapa - Bráchové 27.6.2019   20:00 6 : 4

                                                10. kolo (14. 4. - 24. 4. 2019) 

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - Pavapa 13.5.2019       19:00 6 : 3
Bráchové - A.C.S. 21.5.2019       19:00 2 : 6
Dřeváci - Rváči KONTUMACE 0 : 0
Pupíci - Brambory    
ALPA - S.P.S. 2. 5. 2019        19:00 6 : 1
Vytrvalci - Kameníci KONTUMACE 0 : 0
Krasavci - Rychlá střela 7.5.2019          18:00 6 : 1
PAT a MAT - DOTO 06.6.2019        18:30 3 : 6
Markusové - VOCTI 17.6.2019        19:00 4 : 6

                                                  9. kolo (4. 4. - 14. 4. 2019)

Tým datum a čas zápasu výsledek
Markusové - Vapeři 07.05.2019       20:30 2 : 6
VOCTI - PAT a MAT 12.5.2019         18:30 6 : 1
DOTO - Krasavci 05.05.2019       15:00 2 : 6
Rychlá střela - Vytrvalci 03.06.2019       17:00 5 : 5
Kameníci - ALPA KONTUMACE 0 : 0
S.P.S. - Pupíci 25.06.2019      21:00 0 : 6
Brambory - Dřeváci KONTUMACE 0 : 0
Rváči - Bráchové 23.05.2019   19:00 6 : 2
A. C. S. - Pavapa 7.5.2019      17:00 6 : 2

                                                    8. kolo (24. 3. - 4. 4. 2019)

<

Tým datum a čas zápasu výsledek
Vapeři - A.C.S. 09.04.2019  21:00 2 : 6
Pavapa - Rváči 28.04.2019  19:00 5 : 5
Bráchové - Brambory

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Kolovraty B 9 145:12 23
2. Olympia Šeberov 9 44:13 22
3. Sokol Benice 9 26:18 19
4. Dukla Jižní Město B 9 39:20 16
5. Nusle 9 29:14 16
6. Spoje B 9 28:15 16
7. Dolní Měcholupy 9 17:18 12
8. Praga C 9 19:21 11
9. Sokol Stodůlky C 9 15:34 7
10. Viktoria Štěrboholy B 9 13:26 6
11. Čechie Dubeč B 9 7:155 4
12. AFK Slavia Malešice A 9 7:43 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

AFK Slavia Malešice A
Viktoria Štěrboholy B
2:4
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

31.10.2019 Szergej SZIDORENKÓ (33)
16.11.2019 Tomáš HETNER (36)
18.11.2019 Jaroslav PASEKA (29)
22.11.2019 Jiří Blažej (29)
25.11.2019 Lukáš NEBEL (34)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 30739
Posledních 30 dnů: 536 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 28

© 2019 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne