AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

Malešicka šipková 2.LIGA 301 2020

DVOJICE "301"

jaro 2020 – zima 2020

2. LIGA

TÝMY:

1) Tým "Pavapa" (Pavel + Čenda ) Pavel 602 157 657, Čenda 734 121 028

2) Tým "Vytrvalci" (Petr + Leoš + Luďa) Petr 602 880 467, Leoš 737 137 653, Luďa 731 502 854

3) Tým "Bráchové" (Marek + Tom) Marek 732 940 428, Tom 739 354 260

4) Tým "PAT a MAT" (Bali + Sahy) Bali 720 037 547, Sahy 792 274 339

5) Tým "Rybičky" (Karel + Pavel) Karel 728 682 508 Pavel 603 240 398

6) Tým "Slzy" (Ctibor + Motl Pavel) Ctibor 777 622 643, Motl Pavel 602 157 657

7) Tým "Začátečníci" (Pavel + Marina) Pavel 774 943 100 Marina 776 714 141

8) Tým "Rychlá střela" (Iva + Luboš) Iva 605 455 467, Luboš 602 395 217

9) Tým "Viktorka Žižkov" (J. Hroch + Š. Mlíčko) Jirka 732 141 021, Šimon 721 718 108

10) Tým "ČUBKY CZ" (V. Heková + ) Verča 778 045 371  Iveta 731 117 857

 

  Průběžná tabulka po 2.Kole 301 2. LIGA

  Tým V R P skóre body
1. BRÁCHOVÉ    1    0    1           10 : 8       2
2. ZAČÁTEČNÍCI    2    0    0           12 : 3       4
3. RYBIČKY    1    1    0           11 : 8       3
4. VIKTORKA ŽIŽKOV    2    0    0           12 : 4       4
5. PAPVAPA    1    0    1           7 : 10       2
6. ČUBKY.CZ    0    1    1           9 : 11       1 
7. VYTRVALCI    0    0    2           4 : 12       0
8. SLZY    1    0    1           9 : 10       2
9. RYCHLÁ STŘELA    0    1    1           7 : 11       1
10. PAT A MAT    0    1    1           7 : 11       1

                                          1. kolo ( 6. 1. - 16. 1. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
ČUBKY CZ - Pavapa 30.1.2020  19:00 4 : 6
Viktorka Žižkov - Vytrvalci 16.1.2020  17:30 6 : 3
Bráchové - Rychlá střela 14.1.2020  19:00 6 : 2
Začátečníci - PAT a MAT 12.1.2020  18:00 6 : 2
Rybičky - Slzy 13.1.2020  18:00 6 : 3

                                          2. kolo (16. 1. - 26. 1. 2020)                     

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Viktorka Žižkov 04.2.2020  18:30 1 : 6
Rychlá střela - ČUBKY CZ 23.1.2020 18:30 5 : 5
Vytrvalci - Začátečníci 14.1.2020  21:00 1 : 6
Slzy - Bráchové 21.1.2020  18:00 6 : 4
PAT a MAT - Rybičky 09.2.2020  19:00 5 : 5

 3. kolo

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Rychlá střela - Pavapa 30.1.2020  18:00 5 : 5
Začátečníci - Viktorka Žižkov    
Čubky CZ - Slzy 29.1.2020  17:00 4 : 6
Rybičky - Vytrvalci 12.2.2020  19:00 6 : 3
Bráchové - PAT a MAT 09.2.2020  20:00 1 : 6

 4. kolo (6. 2. - 16. 2. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Začátečníci    
Slzy - Rychlá střela 23.1.2020  18:00 6 : 1
Viktorka Žižkov - Rybičky 04.2.2020  17:30 6 : 3
PAT a MAT - ČUBKY CZ 03.2.2020  19:00 5 : 5
Vytrvalci - Bráchové 12.2.2020  18:00 6 : 3

 5. kolo (16. 2. - 26. 2. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Slzy - Pavapa 10.2.2020  18:00 6 : 3
Rybičky - Začátečníci 29.1.2020  17:30 1 : 6
Rychlá střela - PAT a MAT    
Bráchové - Viktorka Žižkov    
ČUBKY CZ - Vytrvalci    

6. kolo (26. 2 - 6. 3. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Rybičky    
PAT a MAT - Slzy    
Začátečníci - Bráchové    
Vytrvalci - Rychlá střela    
Viktorka Žižkov - ČUBKY CZ    

 7. kolo (6. 3. - 16. 3. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
PAT a MAT - Pavapa    
Bráchové - Rybičky 12.2.2020  18:00 6 : 3
Slzy - Vytrvalci 10.2.2020  18:00 6 : 3
ČUBKY CZ - Začátečníci 23.1.2020  20:00 5 : 5
Rychlá střela - Viktorka Žižkov    

8. kolo ( 16. 3. - 26. 3. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Bráchové    
Vytrvalci - PAT a MAT    
Rybičky - ČUBKY CZ 20.1.2020  19:00 6 : 4
Viktorka Žižkov - Slzy    
Začátečníci - Rychlá střela    

 9. kolo (26.3. - 6.4.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vytrvalci - Pavapa    
ČUBKY CZ - Bráchové    
PAT a MAT - Viktorka Žižkov    
Rychlá střela - Rybičky    
Slzy - Začátečníci    

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Kolovraty B 11 156:14 27
2. Olympia Šeberov 11 55:17 26
3. Dukla Jižní Město B 11 48:22 22
4. Nusle 11 38:18 22
5. Sokol Benice 11 28:29 19
6. Dolní Měcholupy 11 26:19 18
7. Spoje B 11 30:18 17
8. Praga C 11 23:26 12
9. Viktoria Štěrboholy B 11 16:33 9
10. Sokol Stodůlky C 11 16:43 7
11. Čechie Dubeč B 11 9:158 7
12. AFK Slavia Malešice A 11 10:58 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

AFK Slavia Malešice A
Nusle
3:6
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

05.03.2020 David UHER (30)
06.03.2020 Petr Giga (40)
07.03.2020 Marek Růžička (35)
16.03.2020 David Levý (35)
10.04.2020 Yevhen Lysenko (36)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 32905
Posledních 30 dnů: 714 | Posledních 7 dnů: 195 | Poslední den: 28

© 2020 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne