AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

FC Miškovice vs AFK Slavia Malešice A

Datum a čas konání: 24.3.2019 16:30
Místo: Bedřichovská UMT. - hřište METEOR

Malešická šipková liga 301

QDVOJICE "301"

Jaro 2018 – podzim 2018

TÝMY:
1) Tým "ALPA" (Alice + Pavel)
2) Tým "Vytrvalci" (Petr + Leoš)
3) Tým "KRASAVCI" (Jirka + Michal)
4) Tým "Pat a Mat" (Olex + Sahy)
5) Tým "Markusové" (Marek+Martin)
6) Tým "VOCTI" (Jarda+Simona)
7) Tým "Malešícký sršni" (Jakub+Filip)
8) Tým "Rychlá střela" (Ivka + Luboš)
9) Tým "Úžasňáci" (Ota + Blanka)
10) Tým "SPS" (Prokop + Jarda)
11) Tým "Jitřenky" (Iveta+Marie)
12) Tým "Rváči" (Viktor + Malkus)
13) Tým "ACS" (David + Honza)
14) Tým "PAVAPA" (Pavel+Čenda)
15) Tým "BRÁCHOVÉ" (Marek + Tomáš)
16) Tým "Sešívaní" (Petr + Verča)

PLAY-OFF

 

ČTVRTFINÁLE (08.12. - 11.12.2018)

             názvy týmů              datum a čas zápasu výsledek
KRASAVCI - RVÁČI 10.12.2018 / 20:00 8 : 3
A.C.S. - ÚŽASŇÁCI 09.12.2018 / 15:00 8 : 4
ALPA - VYTRVALCI 08.12.2018 / 11:00 8 : 5
PAT a MAT - MARKUSOVÉ 10.12.2018 / 19:00 2 : 8

SEMIFINÁLE (11.12. - 14.12.2018)

             názvy týmů              datum a čas zápasu výsledek
KRASAVCI - MARKUSOVÉ 12.12.2018 / 18:30 8 : 2
ALPA - A.C.S. 12.12.2018 / 19:30 7 : 8

o 3. - 4. místo (15.12.2018)

             názvy týmů              datum a čas zápasu výsledek
MARKUSOVÉ - ALPA 15.12.2018 / 13:00 5 : 10

FINÁLE (15.12.2018)

 

             názvy týmů              datum a čas zápasu výsledek
KRASAVCI - A.C.S. 15.12.2018 / 15:30 8 : 10

Aktuální tabulka 301 po 30. kole

# TÝM V R P skóre BODY

1.

KRASAVCI 25 4 1 172 : 61 54

2.

A.C.S. 25 1 4 165 : 73 51

3.

ALPA 17 9 4 161 : 102 43

4.

PAT A MAT 19 5 6 158 :106 43

5.

MARKUSOVÉ 19 5 6 151 : 96 43

6.

VYTRVALCI 18 4 8 145 : 93 40

7.

ÚŽASŇÁCI 13 4 13 123 : 124 30

8.

RVÁČI 10 6 14 127 : 137 26

9.

MALEŠICKÝ SRŠNI 10 6 14 109 : 122 26

10.

VOCTI 7 5 18 103 : 150 19

11.

S.P.S 6 7 17 99 : 137 19

12.

BRÁCHOVÉ 6 5 19 88 : 160 17

13.

SEŠÍVANÍ 8 2 20 87 : 125 17

14.

PAVAPA 5 6 19 102 . 137 16

15.

JITŘENKY 3 0 27 59 : 140 6

16.

RYCHLÁ STŘELA 1 3 26 63 : 163 5

30. kolo (2.11. - 9.11.2018)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní - Rychlá střela kontumace 0 : 0
Malešický sršni - Úžasňáci 21.10.2018 / 18:15 0 : 6
VOCTI - SPS 05.11.2018 / 20:30 3 : 6
Markusové - Jitřenky kontumace 0 : 0
PAT a MAT - Rváči 12.10.2018 / 22:30 6 : 4
KRASAVCI - ACS 09.11.2018 / 20:00 6 : 2
Vytrvalci - PAVAPA 18.10.2018 / 19:00 6 : 0
ALPA - BRÁCHOVÉ 09.11.2018 / 18:00 6 : 1

29. kolo ( 27.10. - 2.11.2018)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
BRÁCHOVÉ - Sešívaní 05.11.2018 / 20:30 6 : 2
ALPA - PAVAPA 15.11.2018 / 19:00 6 : 0
ACS - Vytrvalci 01.11.2018 / 19:00 6 : 3
Rváči - KRASAVCI 29.10.2018 / 21:00 4 : 6
Jitřenky - PAT a MAT 12.10.2018 / 20:30 1 : 6
SPS - Markusové 14.10.2018 / 18:00 5 : 5
Úžasňáci - VOCTI 04.11.2018 / 19:00 6 : 3
Rychl. střela - Malešic. sršni 13.11.2018 / 18:00 2 : 6

28. kolo (20.10. - 27.10.2018) 

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
  Sešívaní - Malešický sršni  kontumace 0 : 0
VOCTI - Rychlá střela 13.11.2018 / 19:15 6 : 1
Markusové - Úžasňáci 30.10.2018 / 19:30 6 : 2
PAT a MAT - SPS 22.11.2018 / 19:00 6 : 1
KRASAVCI - Jitřenky 22.11.2018 / 19:45 6 : 2
Vytrvalci - Rváči 29.11.2018 / 19:00 6 : 2
ALPA - ACS 09.11.2018 / 19:00 3 : 6
BRÁCHOVÉ - PAVAPA 05.11.2018 / 19:00 5 : 5

27. kolo (13.10.-20.10.2018)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
PAVAPA - Sešívaní  kontumace 0 : 0
ACS - BRÁCHOVÉ 05.11.2018 / 22:30 6 : 0
Rváči - ALPA 11.10.2018 / 22:00 6 : 4
Jitřenky - Vytrvalci kontumace 0 : 0
SPS - KRASAVCI 05.11.2018 / 20:00 0 : 6
Úžasňáci - PAT a MAT 08.11.2018 / 18:00 5 : 5
Rychlá střela - Markusové 16.10.2018 / 18:30 2 : 6
Malešický sršni - VOCTI 21.10.2018 / 19:00 6 : 4
26.kolo (6.10.-13.10.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní - VOCTI 05.11.2018 / 19:00 6 : 1
Markusové - Malešický sršni 04.11.2018 / 18:00 6 : 4
PAT a MAT Rychlá střela 22.11.2018 / 19:30 6 : 1
KRASAVCI - Úžasňáci 25.10.2018 / 19:00 6 : 0
Vytrvalci - SPS 29.11.2018 / 19:00 6 : 3
ALPA - Jitřenky 18.10.2018 / 20:30 6 : 3
BRÁCHOVÉ - Rváči 14.10.2018 / 18:00 3 : 6
PAVAPA - ACS 20.09.2018 / 19:00 4 : 6
25.kolo (26.9.-6.10.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
ACS - Sešívaní 03.12.2018 / 20:00 3 : 6
Rváči - PAVAPA 18.10.2018 / 20:00 6 : 4
Jitřenky - BRÁCHOVÉ 16.10.2018 / 19:30 4 : 6
SPS - ALPA 18.10.2018 / 21:00 3 : 6
Úžasňáci - Vytrvalci 01.11.2018 / 20:00 4 : 6
Rychlá střela - KRASAVCI 22.11.2018 / 19:00 1 : 6
Malešický sršni - PAT a MAT 22.11.2018 / 20:00 3 : 6
VOCTI - Markusové 14.10.2018 / 19:00 3 : 6
24.kolo (19.9.-26.9.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Markusové - Sešívaní 30.10.2018 / 20:15 6 : 2
PAT a MAT - VOCTI 10.11.2018 / 19:00 3 : 6
KRASAVCI - Malešický sršni 22.11.2018 / 20:30 6 : 1
Vytrvalci - Rychlá střela 29.11.2018 / 17:00 6 : 3
ALPA - Úžasňáci 16.10.2018 / 21:00 6 : 3
BRÁCHOVÉ - SPS 14.10.2018 / 19:00 3 : 6
PAVAPA - Jitřenky kontumace 0 : 0
ACS - Rváči 05.11.2018 / 23:00 6 : 0
23.kolo (12.9.-19.9.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Rváči - Sešívaní 05.11.2018 / 20:00 5 : 5
Jitřenky - ACS 03.12.2018 / 20:00 1 : 6
SPS - PAVAPA 15.11.2018 / 19:00  5 : 5
Úžasňáci - BRÁCHOVÉ 11.10.2018 / 20:00 6 : 2
Rychlá střela - ALPA 22.11.2018 / 20:00 3 : 6
Malešický sršni - Vytrvalci kontumace 0 : 0
VOCTI - KRASAVCI 28.09.2018 / 20:00 1 : 6
Markusové - PAT a MAT 25.10.2018 / 20:00 6 : 3
22.kolo (5.9.-12.9.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní - PAT a MAT  12.10.2018 / 22:30 2 : 6
KRASAVCI - Markusové 25.10.2018 / 20:00 5 : 5
Vytrvalci - VOCTI 08.10.2018 / 19:00 6 : 2
ALPA - Malešický sršni 07.10.2018 / 18:30 6 : 3
BRÁCHOVÉ - Rychlá střela 16.10.2018 / 19:30 5 : 5
PAVAPA - Úžasňáci 04.11.2018 / 18:00 0 : 6
ACS - SPS 15.11.2018 / 19:00 6 : 3
Rváči - Jitřenky 12.10.2018 / 20:00 6 : 1
21.kolo (25.8.-5.9.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Jitřenky - Sešívaní kontumace 0 : 0
SPS - Rváči 12.10.2018 / 21:00 5 : 5
Úžasňáci - ACS 24.09.2018 / 20:30 0 : 6
Rychlá střela - PAVAPA 22.11.2018 / 19:00 2 : 6
Malešický sršni - BRÁCHOVÉ 07.10.2018 / 19:30 5 : 5
VOCTI - ALPA 11.10.2018 / 20:00 1 : 6
Markusové - Vytrvalci 18.10.2018 / 18:00 2 : 6
PAT a MAT - KRASAVCI 12.10.2018 / 20:00 2 : 6
20.kolo (5.8.-25.8.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní - KRASAVCI 12.10.2018 / 19:30 0 : 6
Vytrvalci - PAT a MAT 25.09.2018 / 20:00 4 : 6
ALPA - Markusové 11.10.2018 / 19:00 5 : 5
BRÁCHOVÉ - VOCTI 07.10.2018 / 18:30 1 : 6
PAVAPA - Malešický sršni 25.10.2018 / 19:45 4 : 6
ACS - Rychlá střela 29.11.2018 / 19:00 6 : 0
Rváči - Úžasňáci 23.09.2018 / 19:00 6 : 3
Jitřenky - SPS 21.10.2018 / 20:00 6 : 4
19.kolo (25.7.-5.8.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní - SPS 12.10.2018 / 18:30 2 : 6
Jitřenky - Úžasňáci 11.10.2018 / 19:00 1 : 6
Rychlá střela - Rváči 16.10.2018 / 18:30 5 : 5
Malešický sršni - ACS 18.11.2018 / 18:00 6 : 2
VOCTI - PAVAPA 24.09.2018 / 19:00 6 : 4
Markusové - BRÁCHOVÉ 14.10.2018 / 20:00 6 : 4
PAT a MAT - ALPA 25.09.2018 / 19:00 5 : 5
KRASAVCI - Vytrvalci 28.09.2018 / 18:30 6 : 1
18.kolo (5.7.-25.7.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní - Vytrvalci 30.10.2018 / 20:00 6 : 2
ALPA - KRASAVCI 03.07.2018 / 21:00 5 : 5
BRÁCHOVÉ - PAT a MAT 01.08.2018 / 19:00 0 : 6
PAVAPA - Markusové 18.10.2018 / 18:00 1 : 6
ACS - VOCTI 12.07.2018 / 19:00 6 : 1
Rváči - Malešický sršni 07.10.2018 / 19:00 4 : 6
Jitřenky - Rychlá střela 11.10.2018 / 18:00 6 : 2
SPS - Úžasňáci 03.09.2018 / 19:00 0 : 6
17.kolo (25.6.-5.7.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Úžasňáci - Sešívaní 19.06.2018 / 19:45 2 : 6
Rychlá střela - SPS kontumace 0 : 0
Malešický sršni - Jitřenky kontumace 0 : 0
VOCTI - Rváči 07.09.2018 / 20:00 4 : 6
Markusové - ACS 16.09.2018 / 18:00 1 : 6
PAT a MAT - PAVAPA 19.07.2018 / 20:00 6 : 4
KRASAVCI - BRÁCHOVÉ 20.07.2018 / 19:00 6 : 3
Vytrvalci - ALPA 25.09.2018 / 18:00 4 : 6
16.kolo (5.6.-25.6.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní - ALPA 03.07.2018 / 19:30 2 : 6
BRÁCHOVÉ - Vytrvalci 08.07.2018 / 20:00 0 : 6
PAVAPA - KRASAVCI 16.07.2018 / 20:00 1 : 6
ACS - PAT a MAT 18.06.2018 / 19:00 6 : 4
Rváči - Markusové 07.10.2018 / 20:00 4 : 6
Jitřenky - VOCTI 25.07.2018 / 18:30 6 : 2
SPS - Malešický sršni kontumace 0 : 0
Úžasňáci - Rychlá střela 11.10.2018 / 18:00 6 : 2
15.kolo (26.5.-5.6.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Rychlá střela – Sešívaní 19.06.2018 / 18:00 2 : 6
Úžasňáci - Malešický sršni 08.06.2018 / 19:00 5 : 5
SPS - VOCTI 04.06.2018 / 19:00 5 : 5
Jitřenky - Markusové 12.06.2018 / 20:00 0 : 6
Rváči - PAT a MAT 09.06.2018 / 19:00 3 : 6
ACS – KRASAVCI 22.06.2018 / 19:00 3 : 6
PAVAPA – Vytrvalci 16.07.2018 / 18:45 5 : 5
BRÁCHOVÉ - ALPA 03.07.2018 / 19:00 2 : 6
14.kolo (16.5.-26.5.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní -  BRÁCHOVÉ 29.05.2018 / 19:15 4 : 6
ALPA – PAVAPA 27.05.2018 / 18:00 5 : 5
Vytrvalci – ACS 27.05.2018 / 17:00 3 : 6
KRASAVCI – Rváči 25.05.2018 / 20:00 6 : 2
PAT a MAT – Jitřenky 24.05.2018 / 19:00 6 : 4
Markusové – SPS 29.05.2018 / 20:00 6 : 1
VOCTI – Úžasňáci 22.05.2018 / 18:30 4 : 6
Malešický sršni-Rychlá střela 22.05.2018 / 19:30 6 : 4
13.kolo (6.5.-16.5.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Malešický sršni – Sešívaní    
Rychlá střela – VOCTI 15.05.2018 / 19:00 3 : 6
Úžasňáci – Markusové 15.05.2018 / 19:00 2 : 6
SPS – PAT a MAT 13.05.2018 / 20:00<

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Řeporyje-Praha 5 17 46:24 40
2. SK Čechie Smíchov 17 58:16 36
3. SC Radotín C 17 51:33 36
4. FC Přední Kopanina B 17 41:22 34
5. TJ Sokol Cholupice 17 34:22 30
6. FC Zličín B 17 35:27 29
7. FC Miškovice 17 29:23 27
8. AFK Slavoj Podolí.. 17 53:21 26
9. SK Střešovice 1911 B 17 48:35 25
10. TJ Avia Čakovice 17 36:41 23
11. Slovan Bohnice B 17 22:33 18
12. Sokol Řepy 17 27:43 17
13. Sokol Stodůlky B 17 31:39 16
14. AFK Slavia Malešice A 17 27:89 13
15. SK Zbraslav B 17 23:53 11
16. Sokol Bílá Hora 17 15:55 5

Kompletní tabulka

Poslední zápas

AFK Slavia Malešice A
AFK Slavoj Podolí Praha B
1:9
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

10.04.2019 Yevhen Lysenko (35)
10.04.2019 Sergeii Bulbakh (29)
03.05.2019 Serhiy Hrechko (35)
07.06.2019 Georgi Bizhev (38)
08.06.2019 Jakub Klicpera (23)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 27491
Posledních 30 dnů: 605 | Posledních 7 dnů: 150 | Poslední den: 20

© 2019 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne