AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

AFK Slavia Malešice A vs FC Přední Kopanina B

Datum a čas konání: 22.9.2018 16:30

Malešická šipková liga 301

DVOJICE "301"

Jaro 2018 – podzim 2018

TÝMY:
1) Tým "ALPA" (Alice + Pavel)
2) Tým "Vytrvalci" (Petr + Leoš)
3) Tým "KRASAVCI" (Jirka + Michal)
4) Tým "Pat a Mat" (Olex + Sahy)
5) Tým "Markusové" (Marek+Martin)
6) Tým "VOCTI" (Jarda+Simona)
7) Tým "Malešícký sršni" (Jakub+Filip)
8) Tým "Rychlá střela" (Ivka + Luboš)
9) Tým "Úžasňáci" (Ota + Blanka)
10) Tým "SPS" (Prokop + Jarda)
11) Tým "Jitřenky" (Iveta+Marie)
12) Tým "Rváči" (Viktor + Malkus)
13) Tým "ACS" (David + Honza)
14) Tým "PAVAPA" (Pavel+Čenda)
15) Tým "BRÁCHOVÉ" (Marek + Tomáš)
16) Tým "Sešívaní" (Petr + Verča)
Aktuální tabulka 301 po 15.kole
# TÝM V R P skóre BODY

1.

A.C.S. 13 1 1 86 : 35 27

2.

KRASAVCI 12 2 1 84 : 33 26

3.

VYTRVALCI 10 4 1 83 : 47 24

4.

PAT A MAT 10 3 2 82 : 52 23

5.

MARKUSOVÉ 10 2 3 79 : 44 22

6.

ALPA 7 6 2 79 : 52 20

7.

MALEŠICKÝ SRŠNI 5 5 5 63 : 71 15

8.

ÚŽASŇÁCI 6 3 6 62 : 69 15

9.

PAVAPA 4 4 7 64 : 65 12

10.

RVÁČI 4 3 8 58 : 67 11

11.

VOCTI 3 5 7 54 : 75 11

12.

S.P.S. 3 4 8 52 : 72 10

13.

BRÁCHOVÉ 4 2 9 44 : 79 10

14.

SEŠÍVANÍ 4 1 10 48 : 76 9

15.

RYCHLÁ STŘELA 1 1 13 34 : 87 3

16.

JITŘENKY 0 0 15 28 : 90 0
18.kolo (5.7.-25.7.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní - Vytrvalci    
ALPA - KRASAVCI 03.07.2018 / 21:00 5 : 5
BRÁCHOVÉ - PAT a MAT 01.08.2018 / 19:00 0 : 6
PAVAPA - Markusové    
ACS - VOCTI 12.07.2018 / 19:00 6 : 1
Rváči - Malešický sršni    
Jitřenky - Rychlá střela    
SPS - Úžasňáci 03.09.2018 / 19:00 0 : 6
17.kolo (25.6.-5.7.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Úžasňáci - Sešívaní 19.06.2018 / 19:45 2 : 6
Rychlá střela - SPS    
Malešický sršni - Jitřenky 07.09.2018 / 20:00 4 : 6
VOCTI - Rváči    
Markusové - ACS    
PAT a MAT - PAVAPA 19.07.2018 / 20:00 6 : 4
KRASAVCI - BRÁCHOVÉ 20.7.2018 / 19:00 6 : 3
Vytrvalci - ALPA    
16.kolo (5.6.-25.6.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní - ALPA 03.07.2018 / 19:30 2 : 6
BRÁCHOVÉ - Vytrvalci    
PAVAPA - KRASAVCI 03.07.2018 / 20:00 1 : 6
ACS  - PAT a MAT 18.06.2018 / 19:00 6 : 4
Rváči - Markusové    
Jitřenky - VOCTI 25.07.2018 / 18:30 6 : 2
SPS - Malešický sršni    
Úžasňáci - Rychlá střela    
15.kolo (26.5.-5.6.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Rychlá střela – Sešívaní 19.06.2018 / 18:00 2 : 6
Úžasňáci - Malešický sršni 08.06.2018 / 19:00 5 : 5
SPS - VOCTI 04.06.2018 / 19:00 5 : 5
Jitřenky - Markusové 12.06.2018 / 20:00 0 : 6
Rváči - PAT a MAT 09.06.2018 / 19:00 3 : 6
ACS – KRASAVCI 22.06.2018 / 19:00 3 : 6
PAVAPA – Vytrvalci 16.07.2018 / 18:45 5 : 5
BRÁCHOVÉ - ALPA 03.07.2018 / 19:00 2 : 6
14.kolo (16.5.-26.5.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní -  BRÁCHOVÉ 29.05.2018 / 19:15 4 : 6
ALPA – PAVAPA 27.05.2018 / 18:00 5 : 5
Vytrvalci – ACS 27.05.2018 / 17:00 3 : 6
KRASAVCI – Rváči 25.05.2018 / 20:00 6 : 2
PAT a MAT – Jitřenky 24.05.2018 / 19:00 6 : 4
Markusové – SPS 29.05.2018 / 20:00 6 : 1
VOCTI – Úžasňáci 22.05.2018 / 18:30 4 : 6
Malešický sršni-Rychlá střela 22.05.2018 / 19:30 6 : 4
13.kolo (6.5.-16.5.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Malešický sršni – Sešívaní    
Rychlá střela – VOCTI 15.05.2018 / 19:00 3 : 6
Úžasňáci – Markusové 15.05.2018 / 19:00 2 : 6
SPS – PAT a MAT 13.05.2018 / 20:00 2 : 6
Jitřenky – KRASAVCI 17.05.2018 / 20:00 0 : 6
Rváči – Vytrvalci 18.06.2018 / 18:00 0 : 6
ACS – ALPA 27.05.2018 / 17:30 6 : 4
PAVAPA - BRÁCHOVÉ 28.05.2018 / 19:00 5 : 5
12.kolo (26.4.-6.5.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní - PAVAPA 28.05.2018 / 18:00 6 : 4
BRÁCHOVÉ - ACS 21.05.2018 / 19:00 1 : 6
ALPA - Rváči 13.05.2018 / 19:00 5 : 5
Vytrvalci - Jitřenky 21.05.2018 / 18:30 6 : 1
KRASAVCI - SPS 11.05.2018 / 20:00 6 : 1
PAT a MAT - Úžasňáci 04.05.2018 / 20:30 6 : 2
Markusové – Rychlá střela 15.05.2018 / 20:00 6 : 1
VOCTI – Malešický sršni 12.05.2018 / 19:00 5 : 5
11.kolo (16.4.-26.4.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
VOCTI – Sešívaní 28.04.2018 / 19:00 5 : 5
Malešický sršni - Markusové 10.05.2018 / 19:30 0 : 6
Rychlá střela – PAT a MAT 04.05.2018 / 19:00 2 : 6
Úžasňáci - KRASAVCI 26.04.2018 / 20:00 4 : 6
SPS - Vytrvalci 27.04.2018 / 19:00 3 : 6
Jitřenky - ALPA 10.05.2018 / 18:00 0 : 6
Rváči - BRÁCHOVÉ 03.05.2018 / 19:00 6 : 1
ACS - PAVAPA 16.05.2018 / 19:00 6 : 1
10.kolo (6.4.-16.4.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní – ACS 29.04.2018 / 19:00 2 : 6
PAVAPA – Rváči 22.04.2018 / 19:00 6 : 3
Bráchové – Jitřenky 17.04.2018 / 19:00 6 : 4
ALPA - SPS 17.04.2018 / 20:30 6 : 2
Vytrvalci – Úžasňáci 18.04.2018 / 20:00 6 : 0
KRASAVCI – Rychlá střela 13.04.2018 / 18:00 6 : 0
PAT a MAT – Malešický sršni 15.04.2018 / 19:00 6 : 4
Markusové - VOCTI 16.04.2018 / 19:00 6 : 1
9.kolo (27.3.-6.4.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Markusové – Sešívaní 08.04.2018 / 19:00 6 : 4
VOCTI – PAT a MAT 05.04.2018 / 19:00 6 : 4
Malešický sršni – KRASAVCI 05.04.2018 / 21:30 2 : 6
Rychlá střela – Vytrvalci 05.04.2018 / 16:00 1 : 6
Úžasňáci – ALPA 05.04.2018 / 17:00 5 : 5
SPS – Bráchové 05.04.2018 / 20:00 6 : 0
Jitřenky – PAVAPA 15.04.2018 / 19:30 0 : 6
Rváči - ACS 15.04.2018 / 19:00 0 : 6
8.kolo (17.3.-27.3.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní – Rváči 08.04.2018 / 20:00 2 : 6
ACS – Jitřenky 22.03.2018 / 19:00 6 : 3
PAVAPA – SPS 26.03.2018 / 19:00 5 : 5
Bráchové – Úžasňáci 20.03.2018 / 19:00 6 : 3
ALPA – Rychlá střela 23.03.2018 / 18:00 6 : 3
Vytrvalci – Malešický sršni 27.03.2018 / 19:00 5 : 5
KRASAVCI – VOCTI 28.03.2018 / 19:00 6 : 1
PAT a MAT - Markusové 25.03.2018 / 20:00 5 : 5
7.kolo (7.3.-17.3.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
PAT a MAT – Sešívaní 18.03.2018 / 17:00 6 : 2
Markusové – KRASAVCI 20.03.2018 / 20:00 1 : 6
VOCTI – Vytrvalci 15.03.2018 / 19:00 4 : 6
Malešický sršni – ALPA 16.03.2018 / 20:00 2 : 6
Rychlá střela – Bráchové 13.03.2018 / 18:00 4 : 6
Úžasňáci – PAVAPA 16.03.2018 / 17:00 6 : 4
SPS – ACS 12.03.2018 / 20:00 0 : 6
Jitřenky - Rváči 19.03.2018 / 19:00 1 : 6
6.kolo (27.2.-7.3.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní – Jitřenky 07.03.2018 / 21:00 6 : 4
Rváči – SPS 03.03.2018 / 18:00 3 : 6
ACS – Úžasňáci

04.03.2018 / 19:00

6 : 0
PAVAPA – Rychlá střela 16.03.2018 / 18:00 0 : 6
Bráchové – Malešický sršni

08.03.2018 / 19:00

1 : 6
ALPA – VOCTI 02.03.2018 / 18:00 6 : 0
Vytrvalci – Markusové 08.03.2018 / 20:00 6 : 4
KRASAVCI – PAT a MAT 10.03.2018 / 18:00 2 : 6
5.kolo (17.2.-27.2.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
KRASAVCI – Sešívaní 22.02.2018 / 20:15 6 : 1
PAT a MAT – Vytrvalci 22.02.2018 / 20:00 5 : 5
Markusové – ALPA 22.02.2018 / 19:00 5 : 5
VOCTI – Bráchové 21.02.2018 / 19:00 5 : 5
Malešický sršni – PAVAPA 26.02.2018 / 19:30 6 : 3
Rychlá střela – ACS 03.03.2018 / 19:00 1 : 6
Úžasňáci – Rváči 21.02.2018 / 20:00 5 : 5
SPS - Jitřenky 22.02.2018 / 18:00 6 : 1
4.kolo (7.2.-17.2.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní - SPS 16.02.2018 / 21:00 6 : 1
Jitřenky  – Úžasňáci 11.02.2018 / 19:00 2 : 6
Rváči – Rychlá střela 11.02.2018 / 18:00 6 : 0
ACS – Malešický sršni 16.02.2018 / 20:00 5 : 5
PAVAPA - VOCTI 10.02.2018 / 18:30 6 : 0
Bráchové  - Markusové 18.02.2018 / 19:00 1 : 6
ALPA – PAT a MAT 09.02.2018 / 20:30 5 : 5
Vytrvalci - KRASAVCI 09.02.2018 / 18:00 5 : 5
3.kolo (28.1.-7.2.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vytrvalci - Sešívaní 30.01.2018 / 21:00 6 : 1
KRASAVCI – ALPA 02.02.2018 / 19:00 5 : 5
PAT a MAT – Bráchové 31.01.2018 / 21:00 6 : 0
Markusové – PAVAPA 04.02.2018 / 20:00 6 : 2
VOCTI – ACS 29.01.2018 / 20:00 1 : 6
Malešický sršni – Rváči 02.02.2018 / 20:00 6 : 4
Rychlá střela – Jitřenky 31.01.2018 / 18:00 6 : 3
Úžasňáci - SPS 01.02.2018 / 19:00 6 : 4
2.kolo (18.1.-28.1.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sešívaní - Úžasňáci 25.01.2018 / 21:00 2 : 6
SPS – Rychlá střela 26.01.2018 / 18:00 5 : 5
Jitřenky – Malešický sršni 25.01.2018 / 18:30 4 : 6
Rváči - VOCTI 28.01.2018 / 18:00 5 : 5
ACS - Markusové 21.01.2018 / 20:00 6 : 4
PAVAPA – PAT a MAT 22.01.2018 / 19:00 4 : 6
AVIR - KRASAVCI 26.01.2018 / 19:00 0 : 6
ALPA - Vytrvalci 22.01.2018 / 20:00 3 : 6
1.kolo (8.1.-18.1.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
ALPA - Sešívaní 06.01.2018 / 20:00 6 : 1
Vytrvalci - BRÁCHOVÉ 14.01.2018 / 19:00 6 : 4
KRASAVCI - PAVAPA 15.01.2018 / 18:00 6 : 2
PAT a MAT - ACS 07.01.2018 / 17:00 4 : 6
Markusové - Rváči 16.01.2018 / 20:00 6 : 4
VOCTI - Jitřenky 13.01.2018 / 20:00 6 : 1
Malešický sršni - SPS 15.01.2018 / 20:00 5 : 5
Rychlá střela - Úžasňáci 13.01.2018 / 17:00 2 : 6

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. AFK Slavoj Podolí.. 6 33:3 16
2. FK Řeporyje-Praha 5 6 19:5 16
3. SC Radotín C 6 18:6 16
4. FC Přední Kopanina B 6 15:9 11
5. SK Střešovice 1911 B 6 17:8 10
6. TJ Avia Čakovice 6 16:10 10
7. SK Čechie Smíchov 6 9:7 10
8. Slovan Bohnice B 6 8:8 10
9. FC Zličín B 6 6:8 9
10. TJ Sokol Cholupice 6 9:12 9
11. FC Miškovice 6 7:8 8
12. Sokol Stodůlky B 6 14:17 4
13. AFK Slavia Malešice A 6 12:34 4
14. Sokol Řepy 6 10:23 3
15. SK Zbraslav B 6 5:20 1
16. Sokol Bílá Hora 6 1:21 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Sokol Řepy
AFK Slavia Malešice A
5:1
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

24.09.2018 Adam Večeřa (19)
20.10.2018 Jakub Procházka (27)
21.10.2018 Petr Večeřa (38)
09.11.2018 Vasil Tkach (41)
22.11.2018 Jiří Blažek (28)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 24469
Posledních 30 dnů: 544 | Posledních 7 dnů: 82 | Poslední den: 5

© 2018 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne