AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

Kolovraty B vs AFK Slavia Malešice A

Datum a čas konání: 26.10.2019 13:00

Malešická šipková liga 501 DO 2019

 Jednotlivci "501" double-out

jaro - podzim 2019

HRÁČI
1) Jiří HROCH
2) Pavel Hons
3) Leoš BRNKA
4) Petr Večeřa
5) Michal VOSMIK
6) Jiří VOBOŘIL
7) David MOTL
8) Michal MARX
9) Ctibor DOMONKOŠ
10) Robert ŠEVČÍK
11) Viktor NEBESÁŘ
12) Jaroslav SEDLÁČEK
13) Pavel NAVRÁTIL
14) Dominik FINGL

               Výsledková tabulka po 8. kole

pořadí

HRÁČI

 V 

 R 

 P 

SKÓRE

BODY

1. MARX 8 0 0 48 : 5 16
2. HONS 6 0 2 40 : 22 12
3. NAVRÁTIL 6 0 2 40 : 23 12
4. BRNKA 5 1 2 39 : 30 11
5. VOBOŘIL 5 0 3 32 : 22 10
6.  VOSMIK 5 0 3 38 : 28 10
7. MOTL 4 1 2 38 : 32 10
8. DOMONKOŠ 4 0 4 30 : 25 8
9. VEČEŘA 3 0 5 33 : 34 6
10.. FINGL 1 0 5 10 : 14 4
11. ŠEVČÍK 1 1 6 17 : 23 3
12. NEBESÁŘ 1 1 7 16 : 36 2
13. SEDLÁČEK 0 1 7 16 : 47 1
14. HROCH 0 0 7 15 : 47 1

                                               26./2 kolo (24. 9. - 24. 9. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
 Fingl - Vobořil    
 Vosmik - Motl 15.9.2019  20:00 4 : 6
 Večeřa - Marx    
Brnka - Domonkoš    
Hons - Ševčík KONTUMACE 0 : 0
Hroch - Nebesář 19.10.2019  22:00 6 : 4
 Navrátil - Sedláček    

                                             25./2 kolo (14. 9. - 24. 9. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
 Sedláček - Fingl    
 Nebesář - Navrátil 12.8.2019  20:00 6 : 3
 Ševčík - Hroch KONTUMACE 0 : 0
Domonkoš - Hons 30.9.2019  20:00 1 : 6
 Marx - Brnka    
 Motl - Večeřa 15.9.2019  18:00 6 : 4
Vobořil - Vosmik    

                                                 24./2 kolo (4. 9. - 14. 9. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
 Fingl - Vosmik 21.10.2019  17:00 2 : 6
 Večeřa - Vobořil 16.10.2019  18:00 2 : 6
 Brnka - Motl    
 Hons - Marx 21.10.2019   22:00 5 : 5
 Hroch - Domonkoš 03.10.2019  18:00 2 : 6
 Navrátil - Ševčík KONTUMACE 0 : 0
 Sedláček - Nebesář    

                                                   23./2 kolo (24. 8. - 4. 9. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
 Nebesář - Fingl    
Ševčík - Sedláček KONTUMACE 0 : 0
 Domonkoš - Navrátil 09.09.2019   21:00 2 : 6
 Marx - Hroch    
 Motl - Hons 09.09.2019   21:00 5 : 5
 Vobořil - Brnka    
 Vosmik - Večeřa    

                                                 22./2 kolo (14. 8. - 24. 8. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
 Fingl - Večeřa    
Brnka - Vosmik    
 Hons - Vobořil 21.10.2019   21:00 6 : 4
 Hroch - Motl 14.10.2019   18:00 3 : 6
 Navrátil - Marx 03.10.2019  20:30 6 : 2
 Sedláček - Domonkoš    
 Nebesář - Ševčík KONTUMACE 0 : 0

                                                   21./2 kolo (4. 8. - 14. 8. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
 Ševčík - Fingl KONTUMACE 0 : 0
 Domonkoš - Nebesář    
 Marx - Sedláček    
Motl - Navrátil 13.10.2019   17:00 4 : 6
 Vobořil - Hroch    
 Vosmik - Hons 18.10.2019  21:00 3 : 6
 Večeřa - Brnka    

                                            20./2 kolo (24. 7. - 4. 8. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Fingl - Brnka 03.10.2019  18:00  
Hons - Večeřa 23.09.2019   20:00 6 : 3
Hroch - Vosmik    
Navrátil - Vobořil 09.09.2019   21:00 6 : 1
Sedláček - Motl    
Nebesář - Marx 03.10.2019  20:30  
Ševčík - Domonkoš KONTUMACE 0 : 0

                                               19./2 kolo (14. 7. - 24. 7. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Domonkoš - Fingl    
Marx - Ševčík KONTUMACE 0 : 0
Motl - Nebesář 10.9.2019    19:00 6 : 4
Vobořil - Sedláček 09.9.2019    21:00 6 : 4
Vosmik - Navrátil 05.9.2019    19:00 2 : 6
Večeřa - Hroch 30.9.2019    20:30 6 : 4
Brnka - Hons 03.10.2019   19:00  

                                             18./2 kolo (4. 7. - 14. 7. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Fingl - Hons 05.9.2019   17:00 5 : 5
Hroch - Brnka    
Navrátil - Večeřa 29.8.2019    19:00 6 : 0
Sedláček - Vosmik 05.9.2019   20:00 4 : 6
Nebesář - Vobořil 23.9.2019   19:00 1 : 6
Ševčík - Motl KONTUMACE 0 : 0
Domonkoš - Marx 30.9.2019   17:00 4 : 6

                                             17./2 kolo (24. 6. - 4. 7. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Marx - Fingl 30.9.2019  18:30 6 : 1
Motl - Domonkoš 09.9.2019  20:30 5 : 5
Vobořil - Ševčík KONTUMACE 0 : 0
Vosmik - Nebesář 05.9.2019   21:00 5 : 5
Večeřa - Sedláček    
Brnka - Navrátil 03.10.2019  16.30  
Hons - Hroch 30.9.2019    20:00 6 . 4

                                       16./2 kolo (14. 6. - 24. 6. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Fingl - Hroch 15.08.2019   18:00 6 : 4
Navrátil - Hons 27.09.2019  16:50 4 : 6
Sedláček - Brnka    
Nebesář - Večeřa 05.9.2019    21:00 6 : 4
Ševčík - Vosmik KONTUMACE 0 : 0
Domonkoš - Vobořil 09.9.2019   19:00 5 : 5
Marx - Motl 27.8.2019   18:00 4 : 6

                                             15./2 kolo (4. 6. - 14. 6. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Fingl - Motl 12.08.2019   19:00 4 : 6
Vobořil - Marx    
Vosmik - Domonkoš 05.09.2019  17:30 5 : 5
Večeřa - Ševčík KONTUMACE 0 : 0
Brnka - Nebesář    
Hons - Sedláček 26.09.2019   19:30 6 : 2
Navrátil - Hroch 06.08.2019   19:00 6 : 1

                                           14./2 kolo (24. 5. - 4. 6. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Sedláček - Hroch    
Nebesář - Hons 11.7.2019   20:30 5 : 5
Ševčík - Brnka KONTUMACE 0 : 0
Domonkoš - Večeřa 09.9.2019  18:00 6 : 2
Marx - Vosmik 27.08.2019  17:30 5 : 5
Motl - Vobořil 13.08.2019  19:00 6 : 3
Navrátil - Fingl 20.08.2019  20:00 4 : 6

                                             13.kolo (14. 5. - 24. 5. 2019)               

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Vobořil - Fingl 05.05.2019       18:00 2 : 6
Motl - Vosmik 27.06.2019       21:00 5 : 5
Marx - Večeřa 1.8.2019           20:00 6 : 1
Domonkoš - Brnka 03.06.2019       18:00 6 : 0
Ševčík - Hons KONTUMACE 0 : 0
Nebesář - Hroch 24.06.2019       20:30 6 : 3
Sedláček - Navrátil 25.07.2019       20:00 1 : 6

                                              12. kolo (4. 5. - 14. 5. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Fingl - Sedláček 06.6.2019         17:00 6 : 0
Navrátil - Nebesář 10.5.2019         20:00 6 : 1
Hroch - Ševčík KONTUMACE 0 : 0
Hons - Domonkoš 19.5.2019         20:00 5 : 5
Brnka - Marx 03.6.2019         19:00 2 : 6
Večeřa - Motl 21.5.2019         20:00 4 : 6
Vosmik - Vobořil 30.8.2019         21:00 2 : 6

                                             11. kolo (24. 4. - 4. 5. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Vosmik - Fingl 27.06.2019     19:00 5 : 5
Vobořil - Večeřa 01.02.2019      20:15 6 : 1
Motl - Brnka 03.6.2019        20:00 6 : 3
Marx - Hons 12. 4. 2019       19:00 6 : 3
Domonkoš - Hroch 19.5.2019         18:00 6 : 1
Ševčík - Navrátil KONTUMACE 0 : 0
Nebesář - Sedláček 19.8.2019          20:30 6 : 3

                                           10. kolo (14. 4. - 24. 4. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Fingl - Nebesář 10.5.2019           19:00 6 : 0
Sedláček - Ševčík KONTUMACE 0 : 0
Navrátil - Domonkoš 07.5.2019           18:00 6 : 1
Hroch - Marx 09.5.2019           18:00 1 : 6
Hons - Motl 02.5.2019           20:00 6 : 3
Brnka - Vobořil    
Večeřa - Vosmik 27.6.2019           22:00 5 : 5

                                               9. kolo (4. 4. - 14. 4. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Večeřa - Fingl 06.05.2019    18:00     3 : 6
Vosmik - Brnka    
Vobořil - Hons 26.5.2019        20:00 4 : 6
Motl - Hroch 21.10.2019      19:00 6 : 0
Marx - Navrátil 05.05.2019       15:00 6 : 3
Domonkoš - Sedláček 09.05.2019       19:00 6 : 2
Ševčík - Nebesář KONTUMACE 0 : 0

                                             8. kolo (24. 3. - 4. 4. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Fingl - Ševčík KONTUMACE 0 : 0
Nebesář - Domonkoš 04.03.2019     18:00 0 : 6
Sedláček - Marx 24.3.2019       19:00 1 : 6
Navrátil -Motl 11.5.2019       19:00 4 : 6
Hroch - Vobořil 13.5.2019       18:00 1 : 6
 Hons - Vosmik 29.03.2019     21:00 2 : 6
Brnka - Večeřa 15.02.2019     19:00 6 : 4

                                           7. kolo (14. 3. - 24. 3. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Brnka - Fingl 04.4.2019     18:00 5 : 5
Večeřa - Hons 25.2.2019     19:00 2 : 6
Vosmik - Hroch 28.02.2019   19:00 6 : 4
Vobořil - Navrátil 05.05.2019   16:00 2 : 6
Motl - Sedláček 31.3.2019    19:00       6 : 0
Marx - Nebesář 25.3.2019      19:00 6 : 0
Domonkoš - Ševčík KONTUMACE 0 : 0

                                              6. kolo (4. 3. - 14. 3. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Fingl - Domonkoš 04.03.2019    19:00 0 : 6
Ševčík - Marx KONTUMACE 0 : 0
Nebesář - Motl 11.3.2019       20:30 2 : 6
Sedláček -Vobořil 13.5.2019       19:00 3 : 6
Navrátil - Vosmik 22.03.2019      17:00 6 : 0
Hroch - Večeřa 15.02.2019      19:00 2 : 6
Hons - Brnka 15.02.2019      17:30 6 : 3

                                               5. kolo ( 24. 2. - 4. 3. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
    Hons - Fingl       19.3.2019        19:00 6 : 3
Brnka - Hroch 15.2.2019        19:00 6 : 3
Večeřa - Navrátil 11.3.2019        19:30 2 : 6
Vosmik - Sedláček 04.4.2019     18:00      6 : 2
Vobořil - Nebesář 01.02.2019      20:30 6 : 1
Motl - Ševčík KONTUMACE 0 : 0
Marx - Domonkoš  04.03.2019      19:00  6 : 1

                                             4. kolo ( 14. 2. - 24. 2. 2019)    

název hráče datum a čas zápasu výsledek
  Fingl - Marx 12.3.2019     18:00 3 : 6
    Domonkoš - Motl      18.1.2019     20:00 1 : 6
Ševčík - Vobořil KONTUMACE 0 : 0
Nebesář - Vosmik 18.2.2019      20.45 6 : 4
Sedláček - Večeřa 28.03.2019    20:00 0 : 6
Navrátil - Brnka 15.3.2019      17:00 6 : 1
Hroch - Hons 29.1.2019      18:00 0 : 6

                                             3. kolo ( 4. 2. -14. 2. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Hroch - Fingl 19 .3.2019  17:00 0 : 6
Hons - Navrátil 11.3.2019   19:00 2 : 6
Brnka - Sedláček 29.03.2019  18:00 6 : 2
      Večeřa - Nebesář    28.1.2019   20:00 6 : 3
Vosmik - Ševčík KONTUMACE 0 : 0
Vobořil - Domonkoš 24.1.2019   20:00 6 : 4
Motl - Marx 11.2.2019   19:00 0 : 6

                                                2. kolo (24. 1. - 4. 2. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Motl - Fingl 11.3.2019   19:00 5 : 5
Marx - Vobořil 24.1.2019 / 21:00 6 : 0
 Domonkoš - Vosmik      18.1.2019 / 21:00 6 : 4
Ševčík - Večeřa KONTUMACE 0 : 0
Nebesář - Brnka 28.1.2019 / 19:00 2 : 6
Sedláček - Hons 29.1.2019 / 21:00 0 : 6
Navrátil - Hroch 04.03.2019/19:00 6 : 0

                                                1. kolo (14.1. - 24. 1. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Hroch - Sedláček 18.1.2019 / 20:00 5 : 5
Hons - Nebesář 17.1.2019 / 20:30 6 : 2
Brnka - Ševčík KONTUMACE 0 : 0
Večeřa - Domonkoš 15.1.2019 / 20:00 3 : 6
Vosmik - Marx 18.1.2019 / 20:30 0 : 6
Vobořil - Motl 18.1.2019 / 19:00 6 : 2
Fingl - Navrátil 04.3.2019 / 18:00 4 : 6

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Kolovraty B 9 145:12 23
2. Olympia Šeberov 9 44:13 22
3. Sokol Benice 9 26:18 19
4. Dukla Jižní Město B 9 39:20 16
5. Nusle 9 29:14 16
6. Spoje B 9 28:15 16
7. Dolní Měcholupy 9 17:18 12
8. Praga C 9 19:21 11
9. Sokol Stodůlky C 9 15:34 7
10. Viktoria Štěrboholy B 9 13:26 6
11. Čechie Dubeč B 9 7:155 4
12. AFK Slavia Malešice A 9 7:43 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

AFK Slavia Malešice A
Viktoria Štěrboholy B
2:4
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

31.10.2019 Szergej SZIDORENKÓ (33)
16.11.2019 Tomáš HETNER (36)
18.11.2019 Jaroslav PASEKA (29)
22.11.2019 Jiří Blažej (29)
25.11.2019 Lukáš NEBEL (34)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 30739
Posledních 30 dnů: 536 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 28

© 2019 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne