AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

Malešická šipková liga 501 DO 2019

Jednotlivci "501" double-out

jaro - podzim 2019

HRÁČI
1) Jiří HROCH
2) Pavel Hons
3) Leoš BRNKA
4) Petr Večeřa
5) Michal VOSMIK
6) Jiří VOBOŘIL
7) David MOTL
8) Michal MARX
9) Ctibor DOMONKOŠ
10) Robert ŠEVČÍK
11) Viktor NEBESÁŘ
12) Jaroslav SEDLÁČEK

               Výsledková tabulka po 3. kole

pořadí

HRÁČI

 V 

 R 

 P 

SKÓRE

BODY

1. MARX 3 0 0 18 : 0 6
2. HONS 3 0 0 18 : 2 6
3. BRNKA 3 0 0 18 : 9 6
4.  DOMONKOŠ 2 0 1 16 : 13 4
5. VOBOŘIL 2 0 1 12 : 12 4
6.  VEČEŘA 1 0 2 13 : 15 2
7. ŠEVČÍK 1 0 2 12 : 16 2
8. VOSMIK 1 0 2 10 : 14 2
9. MOTL 1 0 2 8 : 15 2
10.. SEDLÁČEK 0 1 2 8 : 17 1
11. HROCH 0 1 2 8 : 17 1
12. NEBESAŘ 0 0 3 7 : 18 0

                                         11. kolo (24. 4. - 4. 5. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Vobořil - Sedláček    
Motl - Vosmik    
Marx - Večeřa    
Domonkoš - Brnka    
Ševčík - Hons    
Nebesář - Hroch    

                                           10. kolo (14. 4. - 24. 4. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Sedláček - Nebesář    
Hroch - Ševčík    
Hons - Domonkoš    
Brnka - Marx    
Večeřa - Motl    
Vosmik - Vobořil    

                                               9. kolo (4. 4. - 14. 4. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Vosmik - Sedláček    
Vobořil - Večeřa 01.02.2019 / 21:00 6 : 1
Motl - Brnka    
Marx - Hons    
Domonkoš - Hroch    
Ševčík - Nebesář    

                                             8. kolo (24. 3. - 4. 4. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Sedláček - Ševčík    
Nebesář - Domonkoš    
Hroch - Marx    
Hons -Motl    
Brnka - -Vobořil    
 Večeřa - Vosmik    

                                           7. kolo (14. 3. - 24. 3. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Večeřa - Sedláček    
Vosmik - Brnka    
Vobořil - Hons    
Motl - Hroch    
Marx - Nebesář    
Domonkoš - Večeřa    

                                              6. kolo (4. 3. - 14. 3. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Sedláček - Domonkoš    
Ševčík - Marx    
Nebesář - Motl    
Hroch -Vobořil    
Hons - Vosmik    
Brnka - Večeřa 15.02.2019    19:00 6 : 4

                                               5. kolo ( 24. 2. - 4. 3. 2019) 

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Brnka - Sedláček            
Večeřa - Hons    
Vosmik - Hroch    
Vobořil - Nebesář 01.02.2019 / 22:00 6 : 1
Motl - Ševčík    
Marx - Domonkoš    

                                             4. kolo ( 14. 2. - 24. 2. 2019)    

název hráče datum a čas zápasu výsledek
  Sedláček - Marx    
    Domonkoš - Motl      18.1.2019 / 20:00 1 : 6
Ševčík - Vobořil    
Nebesář - Vosmik    
Hroch - Večeřa    
Hons - Brnka 15.2.2019   17:30 6 : 3

                                             3. kolo ( 4. 2. -14. 2. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Hons - Sedláček 4.2.2019    20:00 6 : 0
Brnka - Hroch 15.2.2019  16:00 6 : 3
      Večeřa - Nebesář    28.1.2019   20:00 6 : 3
Vosmik - Ševčík 15.2.2019   19:00 6 : 2
Vobořil - Domonkoš 24.1.2019   20:00 6 : 4
Motl - Marx 11.2.2019   19:00 0 : 6

                                                2. kolo (24. 1. - 4. 2. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Sedláček - Motl 11.2.2019 / 19:00 3 : 6
Marx - Vobořil 24.1.2019 / 21:00 6 : 0
 Domonkoš - Vosmik      18.1.2019 / 21:00 6 : 4
Ševčík - Večeřa 15.1.2019 / 19:30 6 : 4
Nebesář - Brnka 28.1.2019 / 19:00 2 : 6
Hroch - Hons 29.1.2019 / 21:00 0 : 6

                                                1. kolo (14.1. - 24. 1. 2019)

název hráče datum a čas zápasu výsledek
Hroch - Sedláček 18.1.2019 / 20:00 5 : 5
Hons - Nebesář 17.1.2019 / 20:30 6 : 2
Brnka - Ševčík 18.1.2019 / 19:00 6 : 4
Večeřa - Domonkoš 15.1.2019 / 20:00 3 : 6
Vosmik - Marx 18.1.2019 / 20:30 0 : 6
Vobořil - Motl 18.1.2019 / 19:00 6 : 2

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Řeporyje-Praha 5 15 40:21 34
2. SC Radotín C 15 46:30 32
3. SK Čechie Smíchov 15 40:15 30
4. FC Přední Kopanina B 15 36:20 28
5. TJ Sokol Cholupice 15 26:20 27
6. FC Miškovice 15 25:18 26
7. FC Zličín B 15 29:23 25
8. AFK Slavoj Podolí.. 15 37:19 20
9. TJ Avia Čakovice 15 33:33 20
10. SK Střešovice 1911 B 15 41:34 19
11. Slovan Bohnice B 15 21:22 18
12. Sokol Řepy 15 25:33 17
13. Sokol Stodůlky B 15 31:35 16
14. AFK Slavia Malešice A 15 25:70 13
15. SK Zbraslav B 15 21:45 11
16. Sokol Bílá Hora 15 11:49 4

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FC Zličín B
AFK Slavia Malešice A
10:1
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

17.02.2019 Leoš Brnka (29)
23.02.2019 Lukáš Krabec (34)
03.03.2019 David Květ (52)
06.03.2019 Petr Giga (39)
07.03.2019 Marek Růžička (34)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 26815
Posledních 30 dnů: 593 | Posledních 7 dnů: 160 | Poslední den: 20

© 2019 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne