AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

Malešická šipková liga 501

JEDNOTLIVCI "501" double-out

Jaro 2018 – podzim 2018

 

HRÁČI:
1) Viktor Nebesář
2) Pavel Hons
3) Petr Večeřa
4) Jarda Sedláček
5) Marek Ochoc
6) Leoš Brnka
7) David Motl
8) Jakub Procházka
9) Michal Marx
10) Jiří Vobořil

 

Aktuální tabulka 501 double-out po 12.kole
# HRÁČ V R P skóre BODY
1. OCHOC 9 3 0 69 : 37 21
2. MOTL 6 3 1 66 : 34 19
3. MARX 9 1 2 55 : 27 19
4. HONS 8 2 2 63 : 33 18
5. VOBOŘIL 6 1 5 54 : 52 13
6. VEČEŘA 5 2 5 51 : 49 12
7. BRNKA 3 1 8 40 : 61 7
8. NEBESAŘ 3 0 9 30 : 62 6
9. SEDLÁČEK 1 1 10 25 : 69 3
10. PROCHÁZKA 1 0 11 28 : 69 2
16.kolo (5.7.-15.7.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     
15.kolo (25.6.-5.7.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Procházka - Vobořil 26.06.18:00 / 19:30 1 : 6
Motl - Marx 16.07.2018 / 17:30 0 : 6
Brnka - Nebesař    
Ochoc - Hons 16.07.2018 / 22:30 1 : 6
Sedláček - Večeřa    
14.kolo (15.6.-25.6.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
VOBOŘIL - Večeřa 16.07.2018 / 22:00  
Hons - Sedláček 16.07.2018 / 21:00 6 : 1
Nebesář - Ochoc    
Marx - Brnka    
Procházka - Motl 22.06.2018 / 20:30 1 : 6
13.kolo (5.5.-15.5.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Motl - VOBOŘIL 25.05.2018 / 20:30 6 : 4
Brnka - Procházka 18.06.2018 / 20:00 5 : 5
Ochoc - Marx 11.06.2018 / 18:00 2 : 6
Sedláček - Nebesář 16.07.2018 / 20:30 3 : 6
Večeřa - Hons 14.06.2018 / 19:30 0 : 6
12.kolo (25.4.-5.5.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
VOBOŘIL - Hons   11.05.2018 / 21:00 4 : 6
Nebesář - Večeřa 14.05.2018 / 21:00 4 : 6
Marx - Sedláček 11.05.2018 / 19:00 6 : 0
Procházka - Ochoc 14.05.2018 / 18:00 1 : 6
Motl - Brnka 21.05.2018 / 19:00 6 : 1
11.kolo (15.4.-25.4.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Brnka - Vobořil 27.04.2018 / 19:00 2 : 6
Ochoc - Motl 16.05.2018 / 22:30 6 : 3
Sedláček - Procházka 29.04.2018 / 20:00 3 : 6
Večeřa - Marx 01.05.2018 / 19:00 3 : 6
Hons - Nebesář 26.04.2018 / 22:00 6 : 0
10.kolo (6.4.-15.4.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Nebesář 09.04.2018 / 20:00 6 : 2
Marx - Hons 13.04.2018 / 19:00 6 : 1
Procházka - Večeřa 15.04.2018 / 18:00 1 : 6
Motl - Sedláček 15.04.2018 / 20:00 6 : 0
Brnka - Ochoc 24.04.2018 / 22:30 2 : 6
9.kolo (27.3.-6.4.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Ochoc – Vobořil 28.03.2018 / 20:00 5 : 5
Brnka – Sedláček 05.04.2018 / 16:30 6 : 1
Motl – Večeřa 26.03.2018 / 20:00 6 : 3
Procházka – Hons 27.03.2018 / 18:00 0 : 6
Marx - Nebesář 23.03.2018 / 20:00 6 : 0
8. kolo (17.3.-27.3.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Marx 10.03.2018 / 19:00 3 : 6
Nebesář - Procházka 05.04.2018 / 21:00 6 : 2
Hons - Motl 18.03.2018 / 19:00 5 : 5
Večeřa - Brnka 15.03.2018 / 17:00 5 : 5
Sedláček - Ochoc 20.03.2018 / 21:30 5 : 5
7. kolo (7.3.-17.3.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sedláček - Vobořil 20.03.2018 / 21:00 3 : 6
Ochoc - Večeřa 11.03.2018 / 21:00 6 : 3
Brnka - Hons 09.03.2018 / 19:00 4 : 6
Motl - Nebesář 09.03.2018 / 19:00 6 : 0
Procházka - Marx 16.03.2018 / 19:00 1 : 6
6. kolo (27.2.-7.3.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Procházka 02.03.2018 / 20:00 6 : 3
Marx - Motl 22:02:2018 / 18:00 5 : 5
Nebesář - Brnka 03.03.2018 / 17:00 6 : 2
Hons - Ochoc 26.02.2018 / 17:00 4 : 6
Večeřa - Sedláček 08:03:2018 / 19:30 6 : 0
5.kolo (17.2.-27.2.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Večeřa - Vobořil 22.02.2018 / 21:00 4 : 6
Sedláček - Hons 18.02.2018 / 17:00 0 : 6
Ochoc - Nebesář 26.02.2018 / 20:00 6 : 2
Brnka - Marx 23.02.2018 / 18:00 2 : 6
Motl - Procházka 21.02.2018 / 17:00 6 : 1
4.kolo (7.2.-17.2.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Motl 16.02.2018 / 19:00 2 : 6
Procházka - Brnka 03.02.2018 / 20:00 3 : 6
Marx - Ochoc 12.02.2018 / 22:00 3 : 6
Nebesář - Sedláček 12.02.2018 / 20:00 6 : 4
Hons - Večeřa 14.02.2018 / 17:00 5 : 5
3.kolo (28.1.-7.2.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hons - Vobořil 09.02.2018 / 19:00 6 : 0
Večeřa - Nebesář 01.02.2018 / 20:00 6 : 1
Sedláček - Marx 03.02.2018 / 19:00 0 : 6
Ochoc - Procházka 04.02.2018 / 19:00 6 : 3
Brnka - Motl 29.1.2018 / 19:30 3 : 6
2.kolo (18.1.-28.1.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Brnka 02.02.2018 / 22:00 4 : 6
Motl - Ochoc 21.1.2018 / 19:00 5 : 5
Procházka - Sedláček 19.1.2018 / 19:00 4 : 6
Marx - Večeřa 19.1.2018 / 20:00 6 : 0
Nebesář - Hons 22.1.2018 / 21:00 0 : 6
1.kolo (8.1.-18.1.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Nebesář - Vobořil 18.1.2018 / 19:00 3 : 6
Hons - Marx 12.1.2018 / 19:00 6 : 3
Večeřa - Procházka 10.1.2018 / 17:00 6 : 3
Sedláček - Motl 15.1.2018 / 19:00 3 : 6
Ochoc - Brnka 11.1.2018 / 19:00

6 : 1

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. SK Střešovice 1911 B 26 107:35 67
2. TJ Sokol Nebušice 26 93:40 58
3. SK Aritma Praha B 26 81:30 54
4. SC Radotín B 26 70:47 45
5. AFK Slavoj Podolí.. 26 54:48 44
6. FC Miškovice 26 73:62 41
7. Sokol Stodůlky B 26 60:45 40
8. FC Přední Kopanina B 26 54:79 33
9. Slovan Bohnice B 26 41:51 32
10. FC Zličín B 26 45:67 28
11. FK Řeporyje-Praha 5 26 48:59 27
12. SK Čechie Smíchov 26 50:63 27
13. AFK Slavia Malešice A 26 44:103 18
14. TJ SK Satalice 26 40:131 9

Kompletní tabulka

Poslední zápas

TJ SK Satalice
AFK Slavia Malešice A
2:2
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

22.07.2018 Zdeněk Adámek (49)
02.08.2018 Petr Vondráček (40)
12.08.2018 Michal Bartoš (41)
17.08.2018 Václav Kameník (47)
23.08.2018 Roman Jareš (45)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 23495
Posledních 30 dnů: 362 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 10

© 2018 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne