AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

FC Zličín B vs AFK Slavia Malešice A

Datum a čas konání: 17.11.2018 15:00

Malešická šipková liga 501

 

JEDNOTLIVCI "501" double-out

Jaro 2018 – podzim 2018

 

HRÁČI:
1) Viktor Nebesář
2) Pavel Hons
3) Petr Večeřa
4) Jarda Sedláček
5) Marek Ochoc
6) Leoš Brnka
7) David Motl
8) Jakub Procházka
9) Michal Marx
10) Jiří Vobořil

 

Aktuální tabulka 501 double-out po 14.kole
# HRÁČ V R P skóre BODY
1. MOTL 10 3 1 78 : 39 23
2. MARXOCHOC 11 1 2 77 : 30 23
3. OCHOC 10 3 1 77: 43 23
4. HONS 10 2 2 75 : 34 22
5. VOBOŘIL 7 1 6 65 : 60 15
6. VEČEŘA 5 2 7 53 : 61 12
7. BRNKA 3 2 9 46 : 73 8
8. NEBESAŘ 4 0 10 36 : 71 8
9. SEDLÁČEK 1 1 12 29 : 81 3
10. PROCHÁZKA 1 1 12 34 : 80 3

27. kolo (10.12. - 15.12.2018)                                                                                        

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Ochoc – Vobořil    
Brnka – Sedláček    
Motl – Večeřa    
Procházka – Hons    
Marx - Nebesář    

26. kolo (5.12. - 10.12.2018)                                                                                             

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Marx    
Nebesář - Procházka    
Hons - Motl    
Večeřa - Brnka    
Sedláček - Ochoc    

25. kolo (30.11. - 5.12.2018)                                                                                                      

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sedláček - Vobořil    
Ochoc - Večeřa    
Brnka - Hons    
Motl - Nebesář    
Procházka - Marx    

24. kolo (23.11. - 30.11.2018)                                                                                                       

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Procházka    
Marx - Motl    
Nebesář - Brnka    
Hons - Ochoc    
Večeřa - Sedláček    

 23. kolo (15.11. - 23.11.2018)                                                                                                       

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Večeřa - Vobořil    
Sedláček - Hons    
Ochoc - Nebesář    
Brnka - Marx    
Motl - Procházka    

22. kolo (5.11. - 15.11.2018)                                                                                                           

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Motl    
Procházka - Brnka    
Marx - Ochoc    
Nebesář - Sedláček    
Hons - Večeřa 01.11.2018 / 22:00 5 : 5

                        21. kolo (15.10. - 5.11.2018)                                                                                                                                          

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hons - Vobořil    
Večeřa - Nebesář    
Sedláček - Marx    
Ochoc - Procházka    
Brnka - Motl    
20.kolo (5.11. - 15.11.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Brnka    
Motl - Ochoc    
Procházka - Sedláček    
Marx - Večeřa    
Nebesař - Hons    
19.kolo (25.10-5.11.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Nebesař - Vobořil 05.11.2018 / 21:00 0 : 6
Hons - Marx 05.11.2018 / 20:00 0 : 6
Večeřa - Procházka    
Sedláček - Motl    
Ochoc - Brnka    
18.kolo (15.10.-25.10.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Ochoc 12.10.2018 / 20:30 5 : 5
Sedláček - Brnka    
Večeřa - Motl 20.09.2018 / 21:15 0 : 6
Hons - Procházka    
Nebesař - Marx 25.10.2018 / 22:00 0 : 6
17.kolo (15.9.-5.10.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Marx - Vobořil 28.09.2018 / 21:00 6 : 2
Procházka - Nebesař    
Motl - Hons 18.10.2018 / 20:00 6 : 3
Brnka - Večeřa 25.09.2018 / 18:00 5 : 5
Ochoc - Sedláček    
16.kolo (15.9.-5.10.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Sedláček 25.10.2018 / 19:30 6 : 1
Večeřa - Ochoc 08.10.2018 / 20:00 6 : 2
Hons - Brnka 18.10.2018 / 17:00 6 : 1
Nebesař - Motl 24.09.2018 / 21:00 0 : 6
Marx - Procházka 25.10.2018 / 18:00 6 : 0
15.kolo (25.6.-5.7.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Procházka - Vobořil 26.06.18:00 / 19:30 1 : 6
Motl - Marx 16.07.2018 / 17:30 0 : 6
Brnka - Nebesař    
Ochoc - Hons 16.07.2018 / 22:30 1 : 6
Sedláček - Večeřa    
14.kolo (15.6.-25.6.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
VOBOŘIL - Večeřa 28.09.2018 / 17:00 6 : 2
Hons - Sedláček 16.07.2018 / 21:00 6 : 1
Nebesář - Ochoc 21.08.2018 / 20:30 0 : 6
Marx - Brnka 03.07.2018 / 18:00 6 : 1
Procházka - Motl 22.06.2018 / 20:30 1 : 6
13.kolo (5.5.-15.5.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Motl - VOBOŘIL 25.05.2018 / 20:30 6 : 4
Brnka - Procházka 18.06.2018 / 20:00 5 : 5
Ochoc - Marx 11.06.2018 / 18:00 2 : 6
Sedláček - Nebesář 16.07.2018 / 20:30 3 : 6
Večeřa - Hons 14.06.2018 / 19:30 0 : 6
12.kolo (25.4.-5.5.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
VOBOŘIL - Hons   11.05.2018 / 21:00 4 : 6
Nebesář - Večeřa 14.05.2018 / 21:00 4 : 6
Marx - Sedláček 11.05.2018 / 19:00 6 : 0
Procházka - Ochoc 14.05.2018 / 18:00 1 : 6
Motl - Brnka 21.05.2018 / 19:00 6 : 1
11.kolo (15.4.-25.4.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Brnka - Vobořil 27.04.2018 / 19:00 2 : 6
Ochoc - Motl 16.05.2018 / 22:30 6 : 3
Sedláček - Procházka 29.04.2018 / 20:00 3 : 6
Večeřa - Marx 01.05.2018 / 19:00 3 : 6
Hons - Nebesář 26.04.2018 / 22:00 6 : 0
10.kolo (6.4.-15.4.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Nebesář 09.04.2018 / 20:00 6 : 2
Marx - Hons 13.04.2018 / 19:00 6 : 1
Procházka - Večeřa 15.04.2018 / 18:00 1 : 6
Motl - Sedláček 15.04.2018 / 20:00 6 : 0
Brnka - Ochoc 24.04.2018 / 22:30 2 : 6
9.kolo (27.3.-6.4.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Ochoc – Vobořil 28.03.2018 / 20:00 5 : 5
Brnka – Sedláček 05.04.2018 / 16:30 6 : 1
Motl – Večeřa 26.03.2018 / 20:00 6 : 3
Procházka – Hons 27.03.2018 / 18:00 0 : 6
Marx - Nebesář 23.03.2018 / 20:00 6 : 0
8. kolo (17.3.-27.3.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Marx 10.03.2018 / 19:00 3 : 6
Nebesář - Procházka 05.04.2018 / 21:00 6 : 2
Hons - Motl 18.03.2018 / 19:00 5 : 5
Večeřa - Brnka 15.03.2018 / 17:00 5 : 5
Sedláček - Ochoc 20.03.2018 / 21:30 5 : 5
7. kolo (7.3.-17.3.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sedláček - Vobořil 20.03.2018 / 21:00 3 : 6
Ochoc - Večeřa 11.03.2018 / 21:00 6 : 3
Brnka - Hons 09.03.2018 / 19:00 4 : 6
Motl - Nebesář 09.03.2018 / 19:00 6 : 0
Procházka - Marx 16.03.2018 / 19:00 1 : 6
6. kolo (27.2.-7.3.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Procházka 02.03.2018 / 20:00 6 : 3
Marx - Motl 22:02:2018 / 18:00 5 : 5
Nebesář - Brnka 03.03.2018 / 17:00 6 : 2
Hons - Ochoc 26.02.2018 / 17:00 4 : 6
Večeřa - Sedláček 08:03:2018 / 19:30 6 : 0
5.kolo (17.2.-27.2.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Večeřa - Vobořil 22.02.2018 / 21:00 4 : 6
Sedláček - Hons 18.02.2018 / 17:00 0 : 6
Ochoc - Nebesář 26.02.2018 / 20:00 6 : 2
Brnka - Marx 23.02.2018 / 18:00 2 : 6
Motl - Procházka 21.02.2018 / 17:00 6 : 1
4.kolo (7.2.-17.2.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Motl 16.02.2018 / 19:00 2 : 6
Procházka - Brnka 03.02.2018 / 20:00 3 : 6
Marx - Ochoc 12.02.2018 / 22:00 3 : 6
Nebesář - Sedláček 12.02.2018 / 20:00 6 : 4
Hons - Večeřa 14.02.2018 / 17:00 5 : 5
3.kolo (28.1.-7.2.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hons - Vobořil 09.02.2018 / 19:00 6 : 0
Večeřa - Nebesář 01.02.2018 / 20:00 6 : 1
Sedláček - Marx 03.02.2018 / 19:00 0 : 6
Ochoc - Procházka 04.02.2018 / 19:00 6 : 3
Brnka - Motl 29.1.2018 / 19:30 3 : 6
2.kolo (18.1.-28.1.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Brnka 02.02.2018 / 22:00 4 : 6
Motl - Ochoc 21.1.2018 / 19:00 5 : 5
Procházka - Sedláček 19.1.2018 / 19:00 4 : 6
Marx - Večeřa 19.1.2018 / 20:00 6 : 0
Nebesář - Hons 22.1.2018 / 21:00 0 : 6
1.kolo (8.1.-18.1.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Nebesář - Vobořil 18.1.2018 / 19:00 3 : 6
Hons - Marx 12.1.2018 / 19:00 6 : 3
Večeřa - Procházka 10.1.2018 / 17:00 6 : 3
Sedláček - Motl 15.1.2018 / 19:00 3 : 6
Ochoc - Brnka 11.1.2018 / 19:00

6 : 1

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Řeporyje-Praha 5 13 35:16 32
2. SC Radotín C 13 41:20 29
3. SK Čechie Smíchov 13 27:13 24
4. TJ Sokol Cholupice 13 21:17 24
5. FC Přední Kopanina B 13 26:17 22
6. FC Miškovice 13 22:16 22
7. AFK Slavoj Podolí.. 13 37:13 20
8. TJ Avia Čakovice 13 32:28 20
9. FC Zličín B 13 17:21 19
10. SK Střešovice 1911 B 13 37:32 16
11. Slovan Bohnice B 13 18:21 15
12. Sokol Řepy 13 22:31 14
13. Sokol Stodůlky B 13 24:29 12
14. SK Zbraslav B 13 18:34 11
15. AFK Slavia Malešice A 13 23:60 10
16. Sokol Bílá Hora 13 11:43 4

Kompletní tabulka

Poslední zápas

AFK Slavia Malešice A
Sokol Bílá Hora
4:3
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

22.11.2018 Jiří Blažek (28)
02.01.2019 Lukáš Rozumný (30)
09.02.2019 Ladislav Kutil (43)
16.02.2019 Jiří Kuběna (36)
17.02.2019 Leoš Brnka (29)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 25428
Posledních 30 dnů: 510 | Posledních 7 dnů: 123 | Poslední den: 15

© 2018 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne