AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

Malešická šipková liga 501

 

JEDNOTLIVCI "501" double-out

Jaro 2018 – podzim 2018

 

HRÁČI:
1) Viktor Nebesář
2) Pavel Hons
3) Petr Večeřa
4) Jarda Sedláček
5) Marek Ochoc
6) Leoš Brnka
7) David Motl
8) Jakub Procházka
9) Michal Marx
10) Jiří Vobořil

 

PLAY-OFF

 

ČTVRFINÁLE (8.12. - 11.12.2018)

                 hráč                datum a čas zápasu výsledek
MARX - NEBESÁŘ 07.12.2018 / 21:30 8 : 0
HONS - BRNKA 08.12.2018 / 12:30 8 : 3
MOTL - VEČEŘA 07.12.2018 / 20:00 8 : 3
OCHOC - VOBOŘIL 11.12.2018 / 19:30 8 : 7

SEMIFINÁLE (11.12. - 14.12.2018)

                    hráč                   datum a čas zápasu výsledek
Michal MARX -  Marek Ochoc 12.12.2018 / 18:00  8 : 1
David MOTL - Pavel HONS 12.12.2018 / 19:30 8 : 6

o 3. - 4. místo (15.12.2018)

                    hráč                   datum a čas zápasu výsledek
Marek OCHOC - Pavel HONS 15.12.2018 / 14:00 9 : 10

FINÁLE (15.12.2018)

 

                    hráč                   datum a čas zápasu výsledek
Michal MARX - David MOTL 15.12.2018 / 17:00 10 : 3

Aktuální tabulka 501 double-out po 27. kole

# HRÁČ V R P skóre BODY
1. MARX 22 3 2 153 : 51 47
2. HONS 19 3 5  138 : 66 41
3. MOTL 18 4 5 137 : 78 40
4. OCHOC 15 8 4  138 : 94 38
5. VOBOŘIL 13 6 8  132 : 104 32
6. VEČEŘA 8 7 12  107 : 122 23
7. BRNKA 4 8 15  88 : 130 16
8. NEBESAŘ 5 1 21  62 : 136 11
9. PROCHÁZKA 3 2 22  55 : 140 8
10. SEDLÁČEK 1 6 20 58 : 148  8

27. kolo (10.12. - 15.12.2018)                                                                                        

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Ochoc – Vobořil 26.11.2018 / 18:00 5 : 5
Brnka – Sedláček 29.11.2018 / 19:00 5 : 5
Motl – Večeřa 09.11.2018 / 21:45 6 : 4
Procházka – Hons 18.11.2018 / 18:00 1 : 6
Marx - Nebesář 19.11.2018 / 19:00 6 : 1

26. kolo (5.12. - 10.12.2018)                                                                                             

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Marx 19.11.2018 / 18:00 4 : 6
Nebesář - Procházka 26.11.2018 / 19:00 6 : 0
Hons - Motl 09.11.2018 / 23:00 6 : 1
Večeřa - Brnka 29.11.2018 / 18:15 5 : 5
Sedláček - Ochoc 19.11.2018 / 21:00 1 : 6

25. kolo (30.11. - 5.12.2018)                                                                                                      

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sedláček - Vobořil 22.11.2018 / 21:30 5 : 5
Ochoc - Večeřa 26.11.2018 / 18:30 5 : 5
Brnka - Hons 15.11.2018 / 16:00 2 : 6
Motl - Nebesář 10.11.2018 / 00:00 6 : 2
Procházka - Marx 18.11.2018 / 17:00 1 : 6

24. kolo (23.11. - 30.11.2018)                                                                                                       

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Procházka 22.11.2018 / 21:00 5 : 5
Marx - Motl 09.11.2018 / 21:00 5 : 5
Nebesář - Brnka kontumace 0 : 0
Hons - Ochoc 12.11.2018 / 21:00 3 : 6
Večeřa - Sedláček 19.11.2018 / 21:00 6 : 4

 23. kolo (15.11. - 23.11.2018)                                                                                                       

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Večeřa - Vobořil 26.11.2018 / 18:30 3 : 6
Sedláček - Hons 09.11.2018 / 21:00 0 : 6
Ochoc - Nebesář 26.11.2018 / 20:00 6 : 1
Brnka - Marx 19.11.2018 / 17:00 2 : 6
Motl - Procházka 18.11.2018 / 19:00 6 : 0

22. kolo (5.11. - 15.11.2018)                                                                                                           

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Motl 19.11.2018 / 21:00 6 : 1
Procházka - Brnka kontumace 0 : 0
Marx - Ochoc 18.11.2018 / 18:00 5 : 5
Nebesář - Sedláček 06.12.2018 / 19:00 5 : 5
Hons - Večeřa 01.11.2018 / 22:00 5 : 5

                        21. kolo (15.10. - 5.11.2018)                                                                                                                                          

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hons - Vobořil 19.11.2018 / 22:00 1 : 6
Večeřa - Nebesář 09.11.2018 / 22:30 6 : 4
Sedláček - Marx 09.11.2018 / 21:30 0 : 6
Ochoc - Procházka 22.11.2018 / 18:00 6 : 1
Brnka - Motl 15.11.2018 / 19:00 1 : 6
20.kolo (5.11. - 15.11.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Brnka 19.11.2018 / 19:00  5 : 5
Motl - Ochoc 18.11.2018 / 19:00 4 : 6
Procházka - Sedláček kontumace 0 : 0
Marx - Večeřa 09.11.2018 / 21:00 6 : 1
Nebesař - Hons 09.11.2018 / 19:30 0 : 6
19.kolo (25.10-5.11.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Nebesař - Vobořil 05.11.2018 / 21:00 0 : 6
Hons - Marx 05.11.2018 / 20:00 0 : 6
Večeřa - Procházka 18.11.2018 / 18:30 3 : 6
Sedláček - Motl 29.11.2018 / 19:00 0 : 5
Ochoc - Brnka 15.11.2018 / 18:00 5 : 5
18.kolo (15.10.-25.10.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Ochoc 12.10.2018 / 20:30 5 : 5
Sedláček - Brnka 29.11.2018 / 21:00 5 : 5
Večeřa - Motl 20.09.2018 / 21:15 0 : 6
Hons - Procházka 13.11.2018 / 17:00 6 : 0
Nebesař - Marx 25.10.2018 / 22:00 0 : 6
17.kolo (15.9.-5.10.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Marx - Vobořil 28.09.2018 / 21:00 6 : 2
Procházka - Nebesař 11.10.2018 / 21:00 6 : 4
Motl - Hons 18.10.2018 / 20:00 6 : 3
Brnka - Večeřa 25.09.2018 / 18:00 5 : 5
Ochoc - Sedláček 12.11.2018 / 18:45 6 : 1
16.kolo (15.9.-5.10.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Sedláček 25.10.2018 / 19:30 6 : 1
Večeřa - Ochoc 08.10.2018 / 20:00 6 : 2
Hons - Brnka 18.10.2018 / 17:00 6 : 1
Nebesař - Motl 24.09.2018 / 21:00 0 : 6
Marx - Procházka 25.10.2018 / 18:00 6 : 0
15.kolo (25.6.-5.7.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Procházka - Vobořil 26.06.18:00 / 19:30 1 : 6
Motl - Marx 16.07.2018 / 17:30 0 : 6
Brnka - Nebesař 29.11.2018 / 18:00 6 : 3
Ochoc - Hons 16.07.2018 / 22:30 1 : 6
Sedláček - Večeřa 08.11.2018 / 19:30 5 : 5
14.kolo (15.6.-25.6.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
VOBOŘIL - Večeřa 28.09.2018 / 17:00 6 : 2
Hons - Sedláček 16.07.2018 / 21:00 6 : 1
Nebesář - Ochoc 21.08.2018 / 20:30 0 : 6
Marx - Brnka 03.07.2018 / 18:00 6 : 1
Procházka - Motl 22.06.2018 / 20:30 1 : 6
13.kolo (5.5.-15.5.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Motl - VOBOŘIL 25.05.2018 / 20:30 6 : 4
Brnka - Procházka 18.06.2018 / 20:00 5 : 5
Ochoc - Marx 11.06.2018 / 18:00 2 : 6
Sedláček - Nebesář 16.07.2018 / 20:30 3 : 6
Večeřa - Hons 14.06.2018 / 19:30 0 : 6
12.kolo (25.4.-5.5.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
VOBOŘIL - Hons   11.05.2018 / 21:00 4 : 6
Nebesář - Večeřa 14.05.2018 / 21:00 4 : 6
Marx - Sedláček 11.05.2018 / 19:00 6 : 0
Procházka - Ochoc 14.05.2018 / 18:00 1 : 6
Motl - Brnka 21.05.2018 / 19:00 6 : 1
11.kolo (15.4.-25.4.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Brnka - Vobořil 27.04.2018 / 19:00 2 : 6
Ochoc - Motl 16.05.2018 / 22:30 6 : 3
Sedláček - Procházka 29.04.2018 / 20:00 3 : 6
Večeřa - Marx 01.05.2018 / 19:00 3 : 6
Hons - Nebesář 26.04.2018 / 22:00 6 : 0
10.kolo (6.4.-15.4.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Nebesář 09.04.2018 / 20:00 6 : 2
Marx - Hons 13.04.2018 / 19:00 6 : 1
Procházka - Večeřa 15.04.2018 / 18:00 1 : 6
Motl - Sedláček 15.04.2018 / 20:00 6 : 0
Brnka - Ochoc 24.04.2018 / 22:30 2 : 6
9.kolo (27.3.-6.4.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Ochoc – Vobořil 28.03.2018 / 20:00 5 : 5
Brnka – Sedláček 05.04.2018 / 16:30 6 : 1
Motl – Večeřa 26.03.2018 / 20:00 6 : 3
Procházka – Hons 27.03.2018 / 18:00 0 : 6
Marx - Nebesář 23.03.2018 / 20:00 6 : 0
8. kolo (17.3.-27.3.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Marx 10.03.2018 / 19:00 3 : 6
Nebesář - Procházka 05.04.2018 / 21:00 6 : 2
Hons - Motl 18.03.2018 / 19:00 5 : 5
Večeřa - Brnka 15.03.2018 / 17:00 5 : 5
Sedláček - Ochoc 20.03.2018 / 21:30 5 : 5
7. kolo (7.3.-17.3.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Sedláček - Vobořil 20.03.2018 / 21:00 3 : 6
Ochoc - Večeřa 11.03.2018 / 21:00 6 : 3
Brnka - Hons 09.03.2018 / 19:00 4 : 6
Motl - Nebesář 09.03.2018 / 19:00 6 : 0
Procházka - Marx 16.03.2018 / 19:00 1 : 6
6. kolo (27.2.-7.3.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Procházka 02.03.2018 / 20:00 6 : 3
Marx - Motl 22:02:2018 / 18:00 5 : 5
Nebesář - Brnka 03.03.2018 / 17:00 6 : 2
Hons - Ochoc 26.02.2018 / 17:00 4 : 6
Večeřa - Sedláček 08:03:2018 / 19:30 6 : 0
5.kolo (17.2.-27.2.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Večeřa - Vobořil 22.02.2018 / 21:00 4 : 6
Sedláček - Hons 18.02.2018 / 17:00 0 : 6
Ochoc - Nebesář 26.02.2018 / 20:00 6 : 2
Brnka - Marx 23.02.2018 / 18:00 2 : 6
Motl - Procházka 21.02.2018 / 17:00 6 : 1
4.kolo (7.2.-17.2.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Motl 16.02.2018 / 19:00 2 : 6
Procházka - Brnka 03.02.2018 / 20:00 3 : 6
Marx - Ochoc 12.02.2018 / 22:00 3 : 6
Nebesář - Sedláček 12.02.2018 / 20:00 6 : 4
Hons - Večeřa 14.02.2018 / 17:00 5 : 5
3.kolo (28.1.-7.2.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hons - Vobořil 09.02.2018 / 19:00 6 : 0
Večeřa - Nebesář 01.02.2018 / 20:00 6 : 1
Sedláček - Marx 03.02.2018 / 19:00 0 : 6
Ochoc - Procházka 04.02.2018 / 19:00 6 : 3
Brnka - Motl 29.1.2018 / 19:30 3 : 6
2.kolo (18.1.-28.1.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Brnka 02.02.2018 / 22:00 4 : 6
Motl - Ochoc 21.1.2018 / 19:00 5 : 5
Procházka - Sedláček 19.1.2018 / 19:00 4 : 6
Marx - Večeřa 19.1.2018 / 20:00 6 : 0
Nebesář - Hons 22.1.2018 / 21:00 0 : 6
1.kolo (8.1.-18.1.2018)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Nebesář - Vobořil 18.1.2018 / 19:00 3 : 6
Hons - Marx 12.1.2018 / 19:00 6 : 3
Večeřa - Procházka 10.1.2018 / 17:00 6 : 3
Sedláček - Motl 15.1.2018 / 19:00 3 : 6
Ochoc - Brnka 11.1.2018 / 19:00

6 : 1

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. SK Čechie Smíchov 25 98:26 57
2. FC Přední Kopanina B 25 73:32 53
3. TJ Sokol Cholupice 25 58:30 52
4. FK Řeporyje-Praha 5 25 61:39 52
5. SC Radotín C 25 73:47 50
6. AFK Slavoj Podolí.. 25 76:40 40
7. FC Miškovice 25 57:44 37
8. SK Střešovice 1911 B 25 70:58 37
9. FC Zličín B 25 52:55 34
10. Sokol Stodůlky B 25 52:54 32
11. Slovan Bohnice B 25 32:50 26
12. TJ Avia Čakovice 25 40:56 25
13. Sokol Řepy 25 37:59 25
14. SK Zbraslav B 25 41:71 24
15. AFK Slavia Malešice A 25 41:127 16
16. Sokol Bílá Hora 25 25:98 8

Kompletní tabulka

Poslední zápas

AFK Slavia Malešice A
SK Střešovice 1911 B
1:8
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

04.06.2019 Konsybek KUVANOV (23)
07.06.2019 Georgi Bizhev (38)
08.06.2019 Jakub Klicpera (23)
13.07.2019 Marek Ochoc (36)
15.07.2019 Pavel Hons (50)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 28595
Posledních 30 dnů: 579 | Posledních 7 dnů: 102 | Poslední den: 10

© 2019 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne