AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

AFK Slavia Malešice A vs Viktoria Štěrboholy B

Datum a čas konání: 31.1.2021 13:00

Malešická šipková liga 501 DO 2020 2.kolo

JEDNOTLIVCI "501" double-out

Jaro 2020 – zima 2020

 

HRÁČI:
1) HROCH Jiří                                                              tel: 732 141 021
2) HONS Pavel                                                            tel: 603 864 564
3) BRNKA Leoš                                                            tel: 737 137 653
4) VEČEŘA Petr                                                           tel: 602 880 467
5) VOSMIK Mchal       l                                                 tel: 735 174 381
6) VOBOŘIL Jiří                                                           tel: 775 644 775
7) MOTL David                                                            tel: 773 503 929
8) MARX Michal                                                          tel: 604 792 017
9) DOMONKOŠ Ctibor                                                tel: 777 622 643
10) HEKOVÁ Veronika                                                tel: 778 045 371
11) NEBESÁŘ Viktor                                                   tel: 721 799 121
12) HAMZA Tomáš                                                      tel: 739 470 909
13) NAVRÁTIL Pavel                                                   tel: 774 943 100
14) FINGL Dominik                                                     tel: 604 900 396
15) VANKÁT Karel                                                      tel: 606 585 444
16) NOVÁK Václav                                                     tel: 777 311 965
17) MOTL Pavel                                                         tel: 602 157 657
18) VOCETKA Jaromír                                               tel: 724 031 320
19) OCHOC Marek                                                     tel: 603 513 440
20) STRUHÁR Tomáš                                                tel: 606 563 028
21) HORA Pavel                                                         tel: 608 765 649

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

 

           Průběžná tabulka

           501 double-out 

# HRÁČ V R P skóre BODY
1. Motl David 3 0 1 21 : 10 6
2. Ochoc Marek 4 0 0 24 : 3 8
3. Struhár Tomáš 3 0 1 20 : 15 6
4. Nebesař Viktor 2 0 3 17 : 24 4
5. Domonkoš Ctibor 1 1 2 18 : 21 3
6. Vobořil Jiří 2 1 2 23 : 24 5
7. Vocetka Jaromír 3 0 1 22 : 14 6
8. Motl Pavel 1 1 2 11 : 20 3
9. Vosmik Michal 0 1 3 11 : 23 1
10. Novák Václav 0 1 4 16 : 29 1
11. Večeřa Petr 2 1 2 20 : 23 5
12. Brnka Leoš  2 2 1 26 : 18 6
13. Vankát Karel 1 0 4 13 : 24 2
14. Hamza Tomáš 1 1 2 16 : 19 3
15. Heková Veronika 3 0 2 22 : 20 6
16. Hroch Jirka 1 0 4 13 : 28 2
17. Hons Pavel 4 0 1 25 : 10 8
18. Fingl Dominik 3 1 1 23 : 16 7
19. Navrátil Pavel 4 0 1 25 : 9 8
20. Marx Michal 3 0 0 18 : 5 6
21. Hora Pavel 0 0 4 4 : 24 0

 

 

42 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Motl David - Novák Václav         28.07.2020  19:30       6 : 3
Hora - Hons    
Brnka - Struhár    
Ochoc - Večeřa       09.10.2020    19:00       5 : 5
Vosmik - Vocetka       01.10.2020    18.30       6 : 4
Motl Pavel - Vobořil       07.10.2020    19:00       1 : 6
Vankát - Marx    
Domonkoš - Fingl    
Navrátil - Heková    
Nebesař - Hamza    

41 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hroch - Brnka         03.9.2020   19.00       6 : 0
Večeřa - Hora    
Struhár - Vosmik    
Vobořil - Ochoc    
Vocetka - Motl David    
Marx - Motl Pavel    
Novák - Domonkoš          31.8.2020  18.00       1 : 6
Heková - Vankát          30.9.2020  21.00       4 : 6
Fingl - Nebesař    
Hamza - Navrátil    

40 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hons - Večeřa         30.8.2020   17:15         6 : 0
Vosmik - Hroch          29.9.2020  22:00         5 : 5
Hora - Vobořil    
Motl David - Struhár           17.9.2020  16:30         5 : 5
Ochoc - Marx    
Domonkoš - Vocetka    
Motl Pavel - Heková    
Nebesař - Novák          10.10.2020  16:00         6 : 4
Vankát - Hamza    
Navrátil - Fingl    

39 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Brnka - Vosmik    
Vobořil - Hons         05.10.2020  17:00         4:
Hroch - Motl David    
Marx - Hora    
Struhár - Domonkoš    
Heková - Ochoc    
Vocetka - Nebesař    
Hamza - Motl Pavel    
Novák - Navrátil          03.12.2020    18:00       1 : 6
Fingl - Vankát           23.09.2020   17.00       6 : 1

38 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Večeřa - Vobořil    
Motl David - Brnka    
Hons - Marx         02.9.2020  18:00         4 : 6
Domonkoš - Hroch    
Hora - Heková    
Nebesař - Struhar    
Ochoc - Hamza    
Navrátil - Vocetka    
Motl Pavel - Fingl         23.9.2020  17.30         3 : 6
Vankát - Novák    

37 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Marx - Večeřa    
Brnka - Domonkoš    
Heková - Hons    
Vosmik - David Motl          19.8.2020  18:00         4 : 6
Hroch - Nebesař          18.9.2020  19.00         3 : 6
Hamza - Hora    
Struhár - Navrátil          17.9.2020  18:00         3 : 6
Fingl - Ochoc    
Vocetka - Vankát           24.9.2020  20:30         6 : 2
Novák - Motl Pavel    

36 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Marx       10.10.2020  15:30       3 : 6
Večeřa - Heková    
Nebesař - Brnka    
Domonkoš - Vosmik         19.8.2020 20:00        6 : 1
Hons - Hamza    
Navrátil - Hroch         03.10.2020 20.00        6 : 1
Hora - Fingl    
Vankát - Struhár    
Ochoc - Novák          31.8.2020  19.30         6 : 4
Motl Pavel - Vocetka          25.8.2020  19:00         2 : 6

35 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Heková - Vobořl     06.10.2020  18:00        2 : 6
Vosmik - Nebesař       19.8.2020  20:00       5 : 5
Hamza - Večeřa    
Motl David - Domonkoš       11.8.2020   18:00       6 : 2
Brnka - Navrátil    
Fingl - Hons        08.9.2020  20:30       4 : 6
Hroch - Vankát        23.9.2020  19:00       5 : 5
Novák - Hora    
Struhár - Motl Pavel    
Vocetka - Ochoc    

34 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Marx - Heková    
Nebesař - Motl David    
Vobořil - Hamza    
Navrátil - Vosmik    
Večeřa - Fingl         08.9.2020  19:00         5 : 5
Vankát - Brnka    
Hons - Novák         24.8.2020  21:00         6 : 0
Motl Pavel - Hroch       07.10.2020  18:00         1 : 6
Hora - Vocetka    
Ochoc - Struhár    

33 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Domonkoš - Nebesař       19.08.2020  22:00        5 : 5
Hamza - Marx    
Motl David - Navrátil    
Fingl - Vobořil        17.08.2020   19:00         1 : 6
Vosmik - Vankát        01.10.2020   21:00         4 : 6
Novák - Večeřa        04.10.2020   18:00         6 : 3
Brnka - Motl Pavel    
Vocetka - Hons    
Hroch - Ochoc    
Struhár - Hora    

32 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Heková - Hamza    
Navrátil - Domonkoš         03.10.2020 18:30        6 : 3
Marx - Fingl         02.9.2020  17:00        6 : 2
Vankát - Motl David    
Vobořil - Novák         10.10.2020  14:00        6 : 2
Motl Pavel - Vosmik         03.12.2020  17:15        4 : 6
Večeřa - Vocetka          05.9.2020   20:00        1 : 6
Ochoc - Brnka    
Hons - Struhár           22.9.2020  18.00  
Hora - Hroch    

31 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Nebesař - Navrátil        03.10.2020   20:00       1 : 6
Fingl - Heková        08.09.2020   17.00       6 : 2
Domonkoš - Vankát        03.10.2020   20:00       6 : 4
Novák - Marx        10.10.2020   15.00       2 : 6
Motl David - Motl Pavel    
Vocetka - Vobořil    
Vosmik - Ochoc         27.08.2020  20.00        3 : 6
Struhár - Večeřa    
Brnka - Hora    
Hroch - Hons         21.08.2020  17:30        2 : 6

30 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hamza - Fingl    
Vankát - Nebesař        03.10.2020 18.30        4 : 6
Heková - Novák       08.10.2020  18:00        6 : 3
Motl Pavel - Domonkoš    
Marx - Vocetka    
Ochoc - Motl David     
Vobořil - Struhár    
Hora - Vosmik    
Večeřa - Hroch    
Hons - Brnka          

29 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Navrátil - Vankát    
Novák - Hamza    
Nebesař - Motl Pavel    
Vocetka - Heková    
Domonkoš - Ochoc        310.8.2020  20:30        4 : 6
Struhár - Marx    
Motl David - Hora    
Hroch - Vobořil        07.10.2020  19:30        3 : 6
Vosmik - Hons        26.08.2020  17:00        3 : 6
Brnka - Večeřa    

28 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
FINGL - Novák         28.07.2020  18:00          6 : 4
Motl Pavel - Navrátil         03.12.2020  18:00          0 : 6
Hamza - Vocetka    
Ochoc - Nebesař         18.08.2020   20:00          5 : 5
Heková - Struhár    
Hora - Domonkoš    
Marx - Hroch           12.08.2020  19:00          6 : 2
Hons - Motl David    
Vobořil - Brnka           08.10.2020  16:30          6 : 3
Večeřa - Vosmik           03.09.2020  22:00          6 : 3

27 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vankát - Motl Pavel        24.09.2020  20:00         6 : 4
Vocetka - Fingl       17.08.2020   19:00         4 : 6
Navrátil - Ochoc    
Struhár - Hamza    
Nebesař - Hora    
Hroch - Heková    
Domonkoš - Hons        19.08.2020  20:30          2 : 6
Brnka - Marx        04.09.2020  17:00          2 : 6
Motl David - Večeřa        30.09.2020  19:00          5 : 5
Vosmik - Vobořil        06.10.2020  20:00          1 : 6

26 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Novák - Vocetka         24.08.2020  20:00         3 : 6
Ochoc - Vankát         07.10.2020  19:00         6 : 2
Fingl - Struhár         14.09.2020  16:00         6 : 3
Hora - Navrátil    
Hamza - Hroch    
Hons - Nebesař          10.09.2020  21:00         6 : 2
Heková - Brnka          08.10.2020  16:00         3 : 6
Večeřa - Domonkoš          10.09.2020  22:00         6 : 4
Marx - Vosmik    
Vobořil - Motl David    

25 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Motl Pavel - Ochoc    
Struhár - Novák    
Hroch -Fingl Dominik          17.8.2020  19:00        2 : 6
Vankát - Hora    
Navrátil - Hons        17.9.2020  20.00        4 : 6
Brnka - Hamza    
Nebesař - Večeřa        03.9.2020  21:00        4 : 6
Vosmik - Heková    
Domonkoš - Vobořil        5.10.2020  16:00        5 : 5
Motl David - Marx      06.10.2020  21:00        5 : 5

24 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vocetka - Struhár         23.9.2020  19:00         4 : 6
Hora - Motl Pavel    
Novák - Hroch        18.8.2020   20:00         4 : 6
Hons - Vankát         30.8.2020  20:00         6 : 0
Fingl - Brnka         04.9.2020  16:00         6 : 3
Večeřa - Navrátil    
Hamza - Vosmik    
Vobořil - Nebesař        10.10.2020 15.00        6 : 0
Heková - Motl David    
Marx - Domonkoš       05.10.2020  18:00         6 : 3

23 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Ochoc - Hora    
Hroch - Vocetka          13.10.2020  19:00         5 : 5
Motl Pavel - Hons         25.08.2020   18:00         2 : 6
Brnka - Novák          08.10.2020  19:00         0 : 6
Vankát - Večeřa         04.10.2020   19:00         6 : 2
Vosmik - Fingl         19.08.2020   18:00         0 : 6
Navrátil - Vobořil    
Motl David - Hamza    
Nebesař - Marx         05.10.2020  20:00        3 : 6
Domonkoš - Heková    

22 / 2. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Struhár - Hroch            14.9.2020  18:00        6 : 3
Hons - Ochoc

           

           26.8.2020   21:30

       6 : 3
Fingl Dominik - Motl David            05.8.2020   18:00        2 : 6
Vocetka - Brnka    
Večeřa - Motl Pavel    
Novák - Vosmik             18.8.2020  20:00        2 : 6
Vobořil - Vankát           07.10.2020  18:00        6 : 2
Marx - Navrátil    
Hamza - Domonkoš    
Heková - Nebesař    

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Spoje B 8 51:6 24
2. A.F.K. Olympia.. 8 48:16 19
3. Sokol Benice 8 39:18 19
4. Čechie Uhřiněves B 7 21:6 16
5. Dolní Měcholupy 7 14:17 12
6. Dukla Jižní Město B 8 25:14 11
7. AFK Slavia Malešice A 8 9:40 10
8. Nusle 8 15:22 6
9. Praga C 8 12:22 6
10. Sokol Stodůlky C 8 11:31 6
11. Čechie Dubeč B 8 6:36 3
12. Viktoria Štěrboholy B 8 9:32 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Dukla Jižní Město B
AFK Slavia Malešice A
8:0
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

22.12.2020 František VOMÁČKA (33)
02.01.2021 Lukáš Rozumný (32)
21.01.2021 Martin NGUEN (29)
23.01.2021 Pavel Baláž (47)
09.02.2021 Ladislav Kutil (45)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 36166
Posledních 30 dnů: 146 | Posledních 7 dnů: 88 | Poslední den: 26

© 2020 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne