AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

Malešická šipková 1.LIGA 301 2020

DVOJICE "301"

Jaro 2020 – zima 2020

1.LIGA

TÝMY:
1) Tým "ALPA" (Alice + Pavel + Tomáš )
2) Tým "A.C.S." (David + Honza)
3) Tým "KRASAVCI" (Jirka + Michal + Jarka )
4) Tým "Vapeři" (Ota + Michal + Karel )
5) Tým "SPS" (Prokop + Jarda + Roše )
6) Tým "VOCTI" (Jarda+Simona + Dominika )
7) Tým "Potopa" (Tomáš + Dominik)
8) Tým "Pupíci" (Michal + Václav)
9) Tým "Rváči" (Viktor + Fanda)
10) Tým "Brambory" (Petr + Michal)

Průběžná tabulka po 5.Kole 301 1. LIGA

# TÝM V R P skóre BODY

1.

A.C.S. 5 0 0 30 : 12 10

2.

PUPÍCI 4 0 1 28 : 15 8

3.

BRAMBORY 3 0 2 23 : 17 6

4.

VAPEŘI 3 0 2 20 : 23 6

5.

KRASAVCI 3 0 2 23 : 19 6

6.

VOCTI 0 0 5 9 : 30 0

7.

POTOPA 2 1 2 23 : 23 5

8.

ALPA 2 0 3 21 : 22 4

9.

S.P.S 1 0 4 17 : 28 2

10.

RVÁČI 1 1 3 18 : 26 3

 

. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

36/4. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

35/4. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

34/4. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

33/4. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

32/4. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

 

31/4. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

 30/4. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

 29/4. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

 

28/4. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

27/3. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

26/3. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

25/3. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

24/3. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

23/3. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

 22/3. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

 21/3. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

20/3. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

                                      

19/3. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

                                              18/2. kolo ( 26.6. - 6.7.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
ALPA - A.C.S.        29.6.2020  21:00         6 : 3
Krasavci - Brambory    
Rváči - Vapeři        25.6.2020   20:00         4 : 6
S.P.S. - Pupíci    
Potopa - Vocti    

17/2. kolo (16.6.- 26.6.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Krasavci - Alpa    
Vapeři - A.C.S.    
Brambory - S.P.S.    
Vocti - Rváči    
Pupíci - Potopa    

16/2. kolo (6.6.-16.6.2020) 

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Alpa - Vapeři        29.6.2020  22:00         6 : 3
S.P.S. - Krasavci    
A.C.S. - Vocti    
Potopa - Brambory    
Rváči - Pupíci        25.6.2020   19:00        5 : 5

15/2. kolo (26.5.-6.6.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
S.P.S - Alpa        17.6.2020  20:00         2 : 6
Vocti - Vapeři    
Krasavci - Potopa    
Pupíci - A.C.S.    
Brambory - Rváči    
14/2.kolo (16.5.-26.5.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Alpa - Vocti    
Potopa - S.P.S.    
Vapeři - Pupíci        25.6.2020   20:00         6 : 2
Rváči - Krasavci         05.8.2020  18:00         0 : 6
A.C.S. - Brambory    
13/2.kolo (6.5.-16.5.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Potopa - Alpa    
Pupíci - Vocti 25.6.2020  18:45 6 : 0
S.P.S. -Rváči    
Brambory - Vapeři    
Krasavci - A.C.S. 29.6.2020  19:00 6 : 0
12/2.kolo (26.4.- 6.5.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Alpa - Pupíci         15.6.2020  22:00           5 : 5
Rváči - Potopa    
Vocti - Brambory    
A.C.S. - S.P.S.    
Vapeři - Krasavci        29.6.2020  20:00           5 : 5
11/2.kolo (16.4.-26.4.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Rváči - Alpa         15.7.2020  20:00          6 : 1
Brambory - Pupíci    
Potopa - A.C.S.    
Krasavci - Vocti         29.6.2020  20:00          6 : 1
S.P.S. - Vapeři         17.6.2020  20:00          0 : 6
10/2. kolo (6.4.-16.4.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
ALPA - Brambory    
A.C.S. - Rváči         15.6.2020  18:00          0 : 6
Pupíci - Krasavci    
Vapeři - Potopa    
Vocti - S.P.S.    
9.kolo (26.3.-6.4.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
A.C.S. - ALPA    
Brambory - Krasavci 05.6.2020  18:00        0 : 6
Vapeři - Rváči 04.6.2020  20:00        1 : 6
Pupíci - S.P.S. 15.6.2020  19:15        6 : 4
VOCTI - Potopa    
8. kolo (16.3.-26.3.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
ALPA - Krasavci         05.6.2020  18:00          2 : 6
A.C.S. - Vapeři         04.3.2020  19:00          5 : 5
S.P.S. - Brambory    
Rváči - VOCTI         27.5.2020  20:00          6 : 1
Potopa - Pupíci    
7. kolo (6.3.-16.3.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vapeři - ALPA 02.3.2020  18:30 6 : 4
Krasavci - S.P.S. 27.5.2020  19:00 6 : 2
VOCTI - A.C.S. 20.2.2020  19:00 4 : 6
Brambory - Potopa    
Pupíci - Rváči 15.6.2020  21:30 5 : 5
6. kolo (26.2.-6.3.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
ALPA - S.P.S. 24.2.2020  19:00          5 : 5
Vapeři - VOCTI 21.2.2020  18:00          6 : 1
Potopa - Krasavci    
A.C.S. - Pupíci    
Rváči - Brambory 04.3.2020  19:00          1 : 6
5. kolo (16.2.-26.2.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
VOCTI - ALPA 24.2.2020   19:00         0 : 6
S.P.S. - Potopa 24.2.2020  19:00         3 : 6
Pupíci - Vapeři 12.3.2020  20:00         4 : 6
Krasavci - Rváči 10.2.2020  20:00         6 : 3
Brambory - A.C.S. 20.2.2020  18:30         2 : 6
4. kolo (6.2.-16.2.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
ALPA - Potopa 06.2.2020  19:00           3 : 6
VOCTI - Pupíci 13.2.2020  20:00           1 : 6
Rváči - S.P.S. 06.2.2020  19:00           6 : 3
Vapeři - Brambory 05.2.2020  19:00           0 : 6
A.C.S. - Krasavci 8.1.2020    20:00           6 : 3
3.kolo (26.1.-6.2.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pupíci - ALPA 13.2.2020  19:00 6 : 3
Potopa - Rváči 23.1.2020  19:30 5 : 5
Brambory - VOCTI 28.1.2020  19:00 6 : 2
S.P.S. - A.C.S. 05.2.2020 20:00 2 : 6
Krasavci - Vapeři 10.2.2020  20:00 6 : 2
2.kolo (16.1.-26.1.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
ALPA - Rváči 16.1.2020  20:00 6 : 2
Pupíci - Brambory 8.1.2020    20:00 6 : 3
A.C.S. - Potopa 13.1.2020  19:00 6 : 2
VOCTI - Krasavci 8.1.2020    19:00 2 : 6
Vapeři - S.P.S. 23.1.2020 20:30 6 : 3
1.kolo (6.1.-16.1.2020)
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Brambory - ALPA 15.1.2020  19:00 6 : 3
Rváči - A.C.S. 8.1.2020    21:00  2 : 6 
Krasavci - Pupíci 8.1.2020    21:00 2 : 6
Potopa - Vapeři 12.1.2020  18:00 4 : 6
S.P.S. - VOCTI 11.1.2020  19:00 6 : 4
názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Malešický sršni – Sešívaní    
Rychlá střela – VOCTI 15.05.2018 / 19:00 3 : 6
Úžasňáci – Markusové 15.05.2018 / 19:00 2 : 6
SPS – PAT a MAT 13.05.2018 / 20:00<

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Kolovraty B 11 156:14 27
2. Olympia Šeberov 11 55:17 26
3. Dukla Jižní Město B 11 48:22 22
4. Nusle 11 38:18 22
5. Sokol Benice 11 28:29 19
6. Dolní Měcholupy 11 26:19 18
7. Spoje B 11 30:18 17
8. Praga C 11 23:26 12
9. Viktoria Štěrboholy B 11 16:33 9
10. Sokol Stodůlky C 11 16:43 7
11. Čechie Dubeč B 11 9:158 7
12. AFK Slavia Malešice A 11 10:58 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

AFK Slavia Malešice A
Nusle
3:6
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

12.08.2020 Michal Bartoš (43)
12.08.2020 Roman Vinař (44)
17.08.2020 Václav Kameník (49)
21.08.2020 Jan ŽÁK (21)
23.08.2020 Roman Jareš (47)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 34811
Posledních 30 dnů: 389 | Posledních 7 dnů: 94 | Poslední den: 7

© 2020 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne