AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

SK Junior Praha 1960,.. vs AFK Slavia Malešice A

Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00

501 kola 2.Periody (1-10)

2. PERIODA      
1. kolo datum 3.1-10.1 výsledek
Viktor Nebesař 04.01. Aleš Macháček 6 : 1
Václav Novák 06.01. David Motl 5 : 5
Tomáš Kameník 30.01. Dominik Fingl 6 : 1
Šimon Mlíčko 10.01. Franta Matějka 6 : 4
Silvie Hronová 10.01. Jan Kadlec 0 : 6
Petr Večeřa   Jarda Sedláček 0 : 6
Pepa Herčík 08.01. Jirka Lauterbach 2 : 6
Pavel Hons 03.01. Jiří Hroch 5 : 5
Michal Marx   Jonáš Moc  
Michal Klumpar 17.01. Karel Vankát 6 : 2
Libor Pilař 09.01. Kuba Procházka 6 : 1
       
2. kolo datum 11.1-18.1 výsledek
Libor Pilař 09.01. Viktor Nebesař 6 : 1
Kuba Procházka 16.01. Michal Klumpar 5 : 5
Karel Vankát 04.03. Michal Marx 2 : 6
Jonáš Moc 09.01. Pavel Hons 6 : 4
Jiří Hroch 08.01. Pepa Herčík 6 : 2
Jirka Lauterbach   Petr Večeřa 6 : 0
Jarda Sedláček 24.01. Silvie Hronová 5 : 5
Jan Kadlec 10.01. Šimon Mlíčko 6 : 2
Franta Matějka 28.02. Tomáš Kameník 0 : 6
Dominik Fingl 06.01. Václav Novák 6 : 3
David Motl 06.01. Aleš Macháček 1 : 6
       
3. kolo datum 19.1-26.1. výsledek
Viktor Nebesař 15.01. David Motl 6 : 1
Aleš Macháček 06.01. Dominik Fingl 5 : 5
Václav Novák 03.01. Franta Matějka 6 : 3
Tomáš Kameník 30.01. Jan Kadlec 6 : 3
Šimon Mlíčko 10.01. Jarda Sedláček 6 : 3
Silvie Hronová 11.03. Jirka Lauterbach 1 : 6
Petr Večeřa   Jiří Hroch 0 : 6
Pepa Herčík 15.02. Jonáš Moc 0 : 6
Pavel Hons 16.01. Karel Vankát 6 : 0
Michal Marx 07.02. Kuba Procházka 6 : 1
Michal Klumpar   Libor Pilař  
       
4. kolo datum 27.1-3.2. výsledek
Michal Klumpar 18.01. Viktor Nebesař 2 : 6
Libor Pilař 04.03. Michal Marx 6 : 2
Kuba Procházka 09.01. Pavel Hons 0 : 6
Karel Vankát 15.02. Pepa Herčík 6 : 2
Jonáš Moc   Petr Večeřa 6 : 0
Jiří Hroch 23.01. Silvie Hronová 6 : 0
Jirka Lauterbach 08.01. Šimon Mlíčko 6 : 3
Jarda Sedláček 19.02. Tomáš Kameník 1 : 6
Jan Kadlec 03.01. Václav Novák 6 : 4
Franta Matějka   Aleš Macháček  
Dominik Fingl 15.01. David Motl 0 : 6
       
5. kolo datum 04.2-11.2. výsledek
Viktor Nebesař 15.01. Dominik Fingl 6 : 0
David Motl 11.03. Franta Matějka 6 : 4
Aleš Macháček 16.01. Jan Kadlec 3 : 6
Václav Novák 24.01. Jarda Sedláček 6 : 3
Tomáš Kameník 11.03. Jirka Lauterbach 6 : 4
Šimon Mlíčko   Jiří Hroch  
Silvie Hronová 16.01. Jonáš Moc 5 : 5
Petr Večeřa   Karel Vankát 0 : 6
Pepa Herčík   Kuba Procházka  
Pavel Hons 04.03. Libor Pilař 5 : 5
Michal Marx   Michal Klumpar  
       
6. kolo datum 12.2-20.2. výsledek
Michal Marx 23.02. Viktor Nebesař 5 : 5
Michal Klumpar 01.02. Pavel Hons 2 : 6
Libor Pilař   Pepa Herčík  
Kuba Procházka   Petr Večeřa 6 : 0
Karel Vankát   Silvie Hronová 6 : 3
Jonáš Moc 08.03. Šimon Mlíčko 6 : 3
Jiří Hroch 17.01. Tomáš Kameník 0 : 6
Jirka Lauterbach 26.02. Václav Novák 6 : 4
Jarda Sedláček 10.01. Aleš Macháček 1 : 6
Jan Kadlec 11.03. David Motl 6 : 1
Franta Matějka 30.01. Dominik Fingl 5 : 5
       
7. kolo datum 21.2-28.2 výsledek
Viktor Nebesař 30.01. Franta Matějka 6 : 1
Dominik Fingl 24.01. Jan Kadlec 2 : 6
David Motl   Jarda Sedláček  
Aleš Macháček   Jirka Lauterbach  
Václav Novák 15.02. Jiří Hroch 6 : 3
Tomáš Kameník 17.01. Jonáš Moc 6 : 3
Šimon Mlíčko 08.02. Karel Vankát 6 : 1
Silvie Hronová 11.03. Kuba Procházka 4 : 6
Petr Večeřa   Libor Pilař 0 : 6
Pepa Herčík   Michal Klumpar  
Pavel Hons   Michal Marx  
       
8. kolo datum 29.2-06.3 výsledek
Pavel Hons 20.03. Viktor Nebesař 3 : 6
Michal Marx   Pepa Herčík  
Michal Klumpar   Petr Večeřa 6 : 0
Libor Pilař   Silvie Hronová  
Kuba Procházka   Šimon Mlíčko  
Karel Vankát 30.01. Tomáš Kameník 0 : 6
Jonáš Moc 09.01. Václav Novák 1 : 6
Jiří Hroch   Aleš Macháček  
Jirka Lauterbach 11.03. David Motl 6 : 3
Jarda Sedláček 19.02. Dominik Fingl 1 : 6
Jan Kadlec   Franta Matějka  
       
9. kolo datum 7.3-14.3 výsledek
Viktor Nebesař 30.01. Jan Kadlec 6 : 2
Franta Matějka 23.03. Jarda Sedláček 5 : 5
Dominik Fingl 25.03. Jirka Lauterbach 2 : 6
David Motl 06.01. Jiří Hroch 6 : 4
Aleš Macháček 15.01. Jonáš Moc 4 : 6
Václav Novák 30.01. Karel Vankát 6 : 2
Tomáš Kameník 11.03. Kuba Procházka 6 : 1
Šimon Mlíčko   Libor Pilař  
Silvie Hronová   Michal Klumpar  
Petr Večeřa   Michal Marx 0 : 6
Pepa Herčík 08.01. Pavel Hons 1 : 6
       
10. kolo datum 15.3-22.3. výsledek
Pepa Herčík 25.03. Viktor Nebesař 0 : 6
Pavel Hons   Petr Večeřa 6 : 0
Michal Marx   Silvie Hronová  
Michal Klumpar   Šimon Mlíčko  
Libor Pilař   Tomáš Kameník  
Kuba Procházka 15.02. Václav Novák 5 : 5
Karel Vankát 21.03. Aleš Macháček 1 : 6
Jonáš Moc   David Motl  
Jiří Hroch 19.02. Dominik Fingl 5 : 5
Jirka Lauterbach   Franta Matějka  
Jarda Sedláček 24.01. Jan Kadlec 0 : 6

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. FK Union Strašnice z.s. 18 75:30 41
2. FC Háje Jižní Město,.. 18 54:26 41
3. Tělovýchovná jednota.. 18 66:22 40
4. SK Junior Praha 1960,.. 18 55:30 38
5. FK Klánovice, z.s. 18 73:26 37
6. ČAFC Praha z.s. "B" 18 57:24 37
7. Sokol Kolovraty "B" 18 57:36 37
8. Sportovní klub Union.. 18 50:44 23
9. SK Čechie Uhříněves,.. 18 51:37 21
10. Partisan Prague F.C. 18 49:41 19
11. Tělovýchovná jednota.. 18 34:40 19
12. Fotbalový klub Újezd.. 18 34:71 18
13. SK Ďáblice z.s. 18 31:39 15
14. Jižní Město Chodov -.. 18 39:65 15
15. Spartak Hrdlořezy 18 16:69 11
16. AFK Slavia Malešice A 18 19:160 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

ČAFC Praha z.s. "B"
AFK Slavia Malešice A
9:2
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

04.06.2024 Konsybek KUVANOV (28)
07.06.2024 Georgi Bizhev (43)
08.06.2024 Jakub Klicpera (28)
13.07.2024 Marek Ochoc (41)
15.07.2024 Pavel Hons (55)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 51664
Posledních 30 dnů: 364 | Posledních 7 dnů: 89 | Poslední den: 7

© 2024 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne