AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

SK Junior Praha 1960,.. vs AFK Slavia Malešice A

Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00

501 1.PERIODA (kola 11-21)

 

11. kolo datum 22.10. - 28.10. výsledek
Jarda Sedláček 31.10. Viktor Nebesař 0 : 6
Jirka Lauterbach 24.10. Jan Kadlec 1 : 6
Jiří Hroch 12.10. Franta Matějka 5 : 5
Jonáš Moc 22.12. Dominik Fingl 6 : 3
Karel Vankát 20.10. David Motl 6 : 2
Kuba Procházka 24.10. Aleš Macháček 4 : 6
Libor Pilař 15.10. Václav Novák 5 : 5
Michal Klumpar 06.12. Tomáš Kameník 1 : 6
Michal Marx 18.09. Šimon Mlíčko 2 : 6
Pavel Hons 28.11. Silvie Hronová 6 : 0
Pepa Herčík kont Petr Večeřa 6 : 0
       
12. kolo datum 29.10. - 03.11. výsledek
Viktor Nebesař 01.11. Petr Večeřa 6 : 2
Silvie Hronová 07.11. Pepa Herčík 4 : 6
Šimon Mlíčko 04.12. Pavel Hons 6 : 2
Tomáš Kameník 14.12. Michal Marx 4 : 6
Václav Novák 25.10. Michal Klumpar 5 : 5
Aleš Macháček 28.11. Libor Pilař 5 : 5
David Motl 02.12. Kuba Procházka 6 : 0
Dominik Fingl 24.10. Karel Vankát 4 : 6
Franta Matějka 20.12. Jonáš Moc 3 : 6
Jan Kadlec 07.11. Jiří Hroch 6 : 2
Jarda Sedláček 21.11. Jirka Lauterbach 0 : 6
       
13. kolo datum 04.11. - 09.11. výsledek
Jirka Lauterbach 01.11. Viktor Nebesař 1 : 6
Jiří Hroch 12.12. Jarda Sedláček 6 : 0
Jonáš Moc 07.11. Jan Kadlec 2 : 6
Karel Vankát 20.10. Franta Matějka 3 : 6
Kuba Procházka 01.01. Dominik Fingl 6 : 3
Libor Pilař 05.12. David Motl 0 : 6
Michal Klumpar 06.12. Aleš Macháček 6 : 3
Michal Marx 28.11. Václav Novák 0 : 6
Pavel Hons 27.11. Tomáš Kameník 6 : 3
Pepa Herčík 07.11. Šimon Mlíčko 3 : 6
Petr Večeřa 07.11. Silvie Hronová 6 : 4
       
14. kolo datum 10.11. -15.11. výsledek
Viktor Nebesař 24.10. Silvie Hronová 6 : 1
Šimon Mlíčko 07.11. Petr Večeřa 2 : 6
Tomáš Kameník 04.12. Pepa Herčík 6 : 3
Václav Novák 25.10. Pavel Hons 0 : 6
Aleš Macháček 19.11. Michal Marx 2 : 6
David Motl 19.12. Michal Klumpar 5 : 5
Dominik Fingl 08.11. Libor Pilař 6 : 0
Franta Matějka 24.10. Kuba Procházka 5 : 5
Jan Kadlec 28.11. Karel Vankát 6 : 2
Jarda Sedláček 07.11. Jonáš Moc 6 : 4
Jirka Lauterbach 29.11. Jiří Hroch 6 : 4
       
15. kolo datum 16.11. - 21.11. výsledek
Jiří Hroch 08.11. Viktor Nebesař 2 : 6
Jonáš Moc 12.12. Jirka Lauterbach 6 : 2
Karel Vankát 07.11. Jarda Sedláček 6 : 1
Kuba Procházka 02.12. Jan Kadlec 0 : 6
Libor Pilař 19.11. Franta Matějka 6 : 1
Michal Klumpar 25.10. Dominik Fingl 5 : 5
Michal Marx 23.11. David Motl 2 : 6
Pavel Hons 22.11. Aleš Macháček 6 : 3
Pepa Herčík 02.12. Václav Novák 5 : 5
Petr Večeřa kont Tomáš Kameník 0 : 6
Silvie Hronová 05.10. Šimon Mlíčko 1 : 6
       
16. kolo datum 22.11 – 27.11. výsledek
Viktor Nebesař 23.11. Šimon Mlíčko 6 : 2
Tomáš Kameník 06.12. Silvie Hronová 6 : 2
Václav Novák kont Petr Večeřa 6 : 0
Aleš Macháček 17.10. Pepa Herčík 6 : 4
David Motl 02.12. Pavel Hons 5 : 5
Dominik Fingl 19.11. Michal Marx 6 : 3
Franta Matějka 06.12. Michal Klumpar 4 : 6
Jan Kadlec 06.12. Libor Pilař 6 : 3
Jarda Sedláček 31.10. Kuba Procházka 6 : 4
Jirka Lauterbach 01.11. Karel Vankát 6 : 2
Jiří Hroch 29.09. Jonáš Moc 0 : 6
       
17. kolo datum 28.11. - 03.12. výsledek
Jonáš Moc 28.11. Viktor Nebesař 2 : 6
Karel Vankát 01.11. Jiří Hroch 1 : 6
Kuba Procházka 29.11. Jirka Lauterbach 0 : 6
Libor Pilař 12.12. Jarda Sedláček 6 : 0
Michal Klumpar 06.12. Jan Kadlec 1 : 6
Michal Marx 19.11. Franta Matějka 6 : 1
Pavel Hons 04.12. Dominik Fingl 6 : 0
Pepa Herčík 03.12. David Motl 1 : 6
Petr Večeřa kont Aleš Macháček 0 : 6
Silvie Hronová 15.10. Václav Novák 0 : 6
Šimon Mlíčko 04.12. Tomáš Kameník 3 : 6
       
18. kolo datum 04.12. - 08.12. výsledek
Viktor Nebesař 04.12. Tomáš Kameník 6 : 4
Václav Novák 23.11. Šimon Mlíčko 2 : 6
Aleš Macháček 03.11. Silvie Hronová 6 : 0
David Motl 23.09. Petr Večeřa 6 : 0
Dominik Fingl 04.12. Pepa Herčík 6 : 3
Franta Matějka 20.10. Pavel Hons 2 : 6
Jan Kadlec 12.11. Michal Marx 6 : 2
Jarda Sedláček 20.12. Michal Klumpar 0 : 6
Jirka Lauterbach 08.11. Libor Pilař 6 : 1
Jiří Hroch 31.10. Kuba Procházka 6 : 3
Jonáš Moc 07.11. Karel Vankát 6 : 4
       
19. kolo datum 09.12. - 13.12. výsledek
Karel Vankát 21.11. Viktor Nebesař 2 : 6
Kuba Procházka 20.12. Jonáš Moc 1 : 6
Libor Pilař 06.12. Jiří Hroch 3 : 6
Michal Klumpar 06.12. Jirka Lauterbach 6 : 1
Michal Marx 23.11. Jarda Sedláček 6 : 2
Pavel Hons 28.11. Jan Kadlec 2 : 6
Pepa Herčík 04.12. Franta Matějka 6 : 4
Petr Večeřa 31.10. Dominik Fingl 6 : 2
Silvie Hronová 05.12. David Motl 1 : 6
Šimon Mlíčko 23.11. Aleš Macháček 6 : 2
Tomáš Kameník 30.11. Václav Novák 6 : 2
       
20. kolo datum 14.12. - 17.12. výsledek
Viktor Nebesař 15.10. Václav Novák 6 : 2
Aleš Macháček 17.09. Tomáš Kameník 4 : 6
David Motl 23.11. Šimon Mlíčko 0 : 6
Dominik Fingl 08.11. Silvie Hronová 6 : 0
Franta Matějka 31.10. Petr Večeřa 5 : 5
Jan Kadlec 02.12. Pepa Herčík 6 : 3
Jarda Sedláček 20.10. Pavel Hons 0 : 6
Jirka Lauterbach 06.12. Michal Marx 4 : 6
Jiří Hroch 29.09. Michal Klumpar 1 : 6
Jonáš Moc 28.11. Libor Pilař 6 : 0
Karel Vankát 30.11. Kuba Procházka 6 : 4
       
21. kolo datum 14.12. - 17.12. výsledek
Kuba Procházka 01.11. Viktor Nebesař 0 : 6
Libor Pilař 30.11. Karel Vankát 4 : 6
Michal Klumpar 29.09. Jonáš Moc 3 : 6
Michal Marx 28.11. Jiří Hroch 6 : 4
Pavel Hons 06.12. Jirka Lauterbach 6 : 3
Pepa Herčík 14.12. Jarda Sedláček 6 : 2
Petr Večeřa kont Jan Kadlec 0 : 6
Silvie Hronová 12.12. Franta Matějka 1 : 6
Šimon Mlíčko 04.12. Dominik Fingl 6 : 2
Tomáš Kameník 14.12. David Motl 1 : 6
Václav Novák 15.10. Aleš Macháček 2 : 6

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. FK Union Strašnice z.s. 18 75:30 41
2. FC Háje Jižní Město,.. 18 54:26 41
3. Tělovýchovná jednota.. 18 66:22 40
4. SK Junior Praha 1960,.. 18 55:30 38
5. FK Klánovice, z.s. 18 73:26 37
6. ČAFC Praha z.s. "B" 18 57:24 37
7. Sokol Kolovraty "B" 18 57:36 37
8. Sportovní klub Union.. 18 50:44 23
9. SK Čechie Uhříněves,.. 18 51:37 21
10. Partisan Prague F.C. 18 49:41 19
11. Tělovýchovná jednota.. 18 34:40 19
12. Fotbalový klub Újezd.. 18 34:71 18
13. SK Ďáblice z.s. 18 31:39 15
14. Jižní Město Chodov -.. 18 39:65 15
15. Spartak Hrdlořezy 18 16:69 11
16. AFK Slavia Malešice A 18 19:160 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

ČAFC Praha z.s. "B"
AFK Slavia Malešice A
9:2
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

04.06.2024 Konsybek KUVANOV (28)
07.06.2024 Georgi Bizhev (43)
08.06.2024 Jakub Klicpera (28)
13.07.2024 Marek Ochoc (41)
15.07.2024 Pavel Hons (55)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 51664
Posledních 30 dnů: 364 | Posledních 7 dnů: 89 | Poslední den: 7

© 2024 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne