AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

501 1.PERIODA (kola 10-19)

Malešická šipková liga 2022-2023 "501 DO"

ROZPIS A VÝSLEDKY KOL (10-19):

1. PERIODA
10. kolo datum 10.10-17.10 výsledek
Kadlec Jan 28.9.22 Klumpar Michal 6:0
Motl David 16.11.22 Vobořil Jiří 5:5
Mlíčko Šimon 12.10.22 Sedláček Jarda 6:0
Procházka Kuba 19.10.22 Nebesař Viktor 0:6
Moc Jonáš kont Rajchl Pepa 6:0
Hons Pavel 3.10.22 Fingl Dominik 6:4
Vankát Karel 10.10.22 Hroch Jiří 1:6
Marx Michal 10.11.22 Novák Václav 6:4
Matějka Franta 15.10.22 Večeřa Petr 6:4
Lauterbach Jiří 19.10.22 Vosmik Michal 2:6
       
11. kolo datum 18.10-24.10 výsledek
Motl David 2.12.22 Kadlec Jan 1:6
Sedláček Jarda 8.12.22 Klumpar Michal 1:6
Vobořil Jiří 16.11.22 Procházka Kuba 6:0
Rajchl Pepa kont Mlíčko Šimon 0:6
Nebesař Viktor 8.11.22 Hons Pavel 1:6
Hroch Jiří 19.10.22 Moc Jonáš 2:6
Fingl Dominik 25.10.22 Marx Michal 1:6
Večeřa Petr 3.11.22 Vankát Karel 2:6
Novák Václav 21.11.22 Lauterbach Jiří 4:6
Vosmik Michal 10.10.22 Matějka Franta 6:3
       
12. kolo datum 25.10-31.10 výsledek
Kadlec Jan 27.10.22 Sedláček Jarda 6:0
Procházka Kuba 18.10.22 Motl David 1:6
Klumpar Michal kont Rajchl Pepa 0:6
Hons Pavel 29.11.22 Vobořil Jiří 6:2
Mlíčko Šimon 25.10.22 Hroch Jiří 6:4
Marx Michal 25.10.22 Nebesař Viktor 6:4
Moc Jonáš 15.12.22 Večeřa Petr 6:1
Lauterbach Jiří 27.10.22 Fingl Dominik 6:3
Vankát Karel 8.11.22 Vosmik Michal 1:6
Matějka Franta 25.10.22 Novák Václav 5:5
       
13. kolo datum 1.11-7.11 výsledek
Procházka Kuba 2.11.22 Kadlec Jan 2:6
Rajchl Pepa kont Sedláček Jarda 0:6
Motl David 16.11.22 Hons Pavel 1:6
Hroch Jiří 22.11.22 Klumpar Michal 6:3
Vobořil Jiří 28.11.22 Marx Michal 6:3
Večeřa Petr 12.10.22 Mlíčko Šimon 2:6
Nebesař Viktor 27.10.22 Lauterbach Jiří 6:0
Vosmik Michal 29.10.22 Moc Jonáš 6:0
Fingl Dominik 22.11.22 Matějka Franta 6:1
Novák Václav 8.11.22 Vankát Karel 2:6
       
14. kolo datum 8.11-14.11 výsledek
Kadlec Jan kont Rajchl Pepa 6:0
Hons Pavel 2.12.22 Procházka Kuba 6:1
Sedláček Jarda 9.11.22 Hroch Jiří 1:6
Marx Michal 11.11.22 Motl David 6:4
Klumpar Michal 6.12. Večeřa Petr 3:6
Lauterbach Jiří 28.11.22 Vobořil Jiří 0:6
Mlíčko Šimon 25.10.22 Vosmik Michal 5:5
Matějka Franta 3.11.22 Nebesař Viktor 3:6
Moc Jonáš 29.11.22 Novák Václav 6:4
Vankát Karel 17.11.22 Fingl Dominik 2:6
       
15. kolo datum 15.11-21.11 výsledek
Hons Pavel 8.11.22 Kadlec Jan 1:6
Hroch Jiří kont Rajchl Pepa 6:0
Procházka Kuba 28.11.22 Marx Michal 0:6
Večeřa Petr 20.11.22 Sedláček Jarda 6:2
Motl David 1.11.22 Lauterbach Jiří 6:1
Vosmik Michal 11.11.22 Klumpar Michal 5:5
Vobořil Jiří 16.11.22 Matějka Franta 5:5
Novák Václav 25.10.22 Mlíčko Šimon 3:6
Nebesař Viktor 17.11.22 Vankát Karel 5:5
Fingl Dominik 29.11.22 Moc Jonáš 5:5
       
16. kolo datum 21.11-12.12 výsledek
Kadlec Jan 22.11.22 Hroch Jiří 6:3
Marx Michal 7.12.22 Hons Pavel 5:5
Rajchl Pepa kont Večeřa Petr 0:6
Lauterbach Jiří 27.11.22 Procházka Kuba 6:1
Sedláček Jarda 9.11.22 Vosmik Michal 0:6
Matějka Franta 16.11.22 Motl David 6:2
Klumpar Michal 6.12.22 Novák Václav 6:2
Vankát Karel 15.12.22 Vobořil Jiří 2:6
Mlíčko Šimon 21.11.22 Fingl Dominik 3:6
Moc Jonáš 29.11.22 Nebesař Viktor 5:5
       
17. kolo datum 29.11-12.12 výsledek
Marx Michal 6.12.22 Kadlec Jan 5:5
Večeřa Petr 15.11.22 Hroch Jiří 5:5
Hons Pavel 15.11.22 Lauterbach Jiří 6:1
Vosmik Michal kont Rajchl Pepa 6:0
Procházka Kuba 8.12.22 Matějka Franta 4:6
Novák Václav 27.11.22 Sedláček Jarda 6:1
Motl David 2.12.22 Vankát Karel 6:2
Fingl Dominik 22.11.22 Klumpar Michal 6:3
Vobořil Jiří 29.11.22 Moc Jonáš 5:5
Nebesař Viktor 15.11.22 Mlíčko Šimon 6:2
       
18. kolo datum 30.11-12.12 výsledek
Kadlec Jan 15.11.22 Večeřa Petr 6:1
Lauterbach Jiří 28.11.22 Marx Michal 4:6
Hroch Jiří 21.11.22 Vosmik Michal 0:6
Matějka Franta 20.11.22 Hons Pavel 2:6
Rajchl Pepa kont Novák Václav 0:6
Vankát Karel 2.12.22 Procházka Kuba 6:1
Sedláček Jarda 7.12.22 Fingl Dominik 0:6
Moc Jonáš 17.12.22 Motl David 4:6
Klumpar Michal 22.11.22 Nebesař Viktor 6:4
Mlíčko Šimon 28.11.22 Vobořil Jiří 5:5
       
19. kolo datum 6.12-12.12 výsledek
Lauterbach Jiří 14.12.22 Kadlec Jan 0:6
Vosmik Michal 5.12.22 Večeřa Petr 6:1
Marx Michal 6.12.22 Matějka Franta 6:1
Novák Václav 8.11.22 Hroch Jiří 4:6
Hons Pavel 27.11.22 Vankát Karel 6:0
Fingl Dominik kont Rajchl Pepa 6:0
Procházka Kuba 15.12.22 Moc Jonáš 4:6
Nebesař Viktor 7.12.22 Sedláček Jarda 6:0
Motl David 2.12.22 Mlíčko Šimon 6:0
Vobořil Jiří 8.12.22 Klumpar Michal 2:6

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. FC Háje Jižní Město,.. 14 45:23 34
2. SK Junior Praha 1960,.. 14 41:17 33
3. FK Klánovice, z.s. 14 56:18 31
4. Tělovýchovná jednota.. 14 46:17 30
5. FK Union Strašnice z.s. 14 53:27 29
6. ČAFC Praha z.s. "B" 14 40:19 27
7. Sokol Kolovraty "B" 14 47:31 27
8. Sportovní klub Union.. 14 27:28 19
9. SK Čechie Uhříněves,.. 14 45:28 16
10. Jižní Město Chodov -.. 14 37:45 15
11. Fotbalový klub Újezd.. 14 30:63 15
12. Partisan Prague F.C. 14 39:33 14
13. SK Ďáblice z.s. 14 22:27 11
14. Spartak Hrdlořezy 14 16:49 11
15. Tělovýchovná jednota.. 14 15:33 10
16. AFK Slavia Malešice A 14 14:115 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Ďáblice z.s.
AFK Slavia Malešice A
8:0
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

05.03.2024 David UHER (34)
06.03.2024 Petr Giga (44)
07.03.2024 Marek Růžička (39)
16.03.2024 David Levý (39)
10.04.2024 Yevhen Lysenko (40)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 51266
Posledních 30 dnů: 377 | Posledních 7 dnů: 92 | Poslední den: 6

© 2024 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne