AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

SK Junior Praha 1960,.. vs AFK Slavia Malešice A

Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00

501 2.PERIODA (kola 1-9)

Malešická šipková liga 2022-2023 "501 DO"

ROZPIS A VÝSLEDKY KOL (1-9):

2. PERIODA
1. kolo datum 2.1-10.1 výsledek
Kadlec Jan 19.1.23 Vosmik Michal 4:6
Lauterbach Jiří 5.1.23 Matějka Franta 2:6
Novák Václav 11.1.23 Večeřa Petr 5:5
Marx Michal 26.1.23 Vankát Karel 6:3
Fingl Dominik 17.1.23 Hroch Jiří 3:6
Hons Pavel 5.1.23 Moc Jonáš 5:5
Nebesař Viktor kont. Rajchl Pepa 6:0
Procházka Kuba 26.1.23 Mlíčko Šimon 2:6
Vobořil Jiří 17.1.23 Sedláček Jarda 6.1
Motl David kont. Klumpar Michal 0:6
       
2. kolo datum 11.1-17.1 výsledek
Matějka Franta 9.1.23 Kadlec Jan 1:6
Vosmik Michal 3.1.22 Novák Václav 1:6
Vankát Karel 12.1.22 Lauterbach Jiří 6:0
Večeřa Petr 11.1.23 Fingl Dominik 2:6
Moc Jonáš 24.2.23 Marx Michal 3:6
Hroch Jiří 4.1.23 Nebesař Viktor 0:6
Mlíčko Šimon 17.1.23 Hons Pavel 5:5
Rajchl Pepa kont. Vobořil Jiří 0:6
Klumpar Michal 16.3.23 Procházka Kuba 6:3
Sedláček Jarda kont. Motl David 6:0
       
3. kolo datum 18.1-25.1 výsledek
Kadlec Jan 9.1.23 Novák Václav 6:0
Matějka Franta 26.1.23 Vankát Karel 5:5
Fingl Dominik 30.1.23 Vosmik Michal 1:6
Lauterbach Jiří 5.1.22 Moc Jonáš 2:6
Nebesař Viktor 24.1.23 Večeřa Petr 6:4
Marx Michal 8.2.23 Mlíčko Šimon 6:0
Vobořil Jiří 17.1.23 Hroch Jiří 4:6
Hons Pavel 1.2.23 Klumpar Michal 6:1
Motl David kont. Rajchl Pepa 6:0
Procházka Kuba 26.1.23 Sedláček Jarda 6:2
       
4. kolo datum 26.1-1.2 výsledek
Vankát Karel 8.2.23 Kadlec Jan 1:6
Novák Václav 11.1.23 Fingl Dominik 3:6
Moc Jonáš 8.2.23 Matějka Franta 6:0
Vosmik Michal 19.1.23 Nebesař Viktor 6:1
Mlíčko Šimon 17.1.23 Lauterbach Jiří 6:3
Večeřa Petr 8.2.23 Vobořil Jiří 6:4
Klumpar Michal 1.2.23 Marx Michal 3:6
Hroch Jiří kont Motl David 6:0
Sedláček Jarda 1.2.23 Hons Pavel 1:6
Rajchl Pepa kont Procházka Kuba 0:6
       
5. kolo datum 2.2-8.2 výsledek
Kadlec Jan 19.1.23 Fingl Dominik 6:3
Vankát Karel 24.2.23 Moc Jonáš 1:6
Nebesař Viktor 9.2.23 Novák Václav 6:1
Matějka Franta 26.1.23 Mlíčko Šimon 2:6
Vobořil Jiří 24.1.23 Vosmik Michal 5:5
Lauterbach Jiří 16.3.23 Klumpar Michal 4:6
Motl David kont Večeřa Petr 0:6
Marx Michal 15.2.23 Sedláček Jarda 6:0
Procházka Kuba 31.1.23 Hroch Jiří 1:6
Hons Pavel kont Rajchl Pepa 6:0
       
6. kolo datum 9.2-15.2 výsledek
Moc Jonáš 16.4.24 Kadlec Jan 3:6
Fingl Dominik 13.2.23 Nebesař Viktor 6:4
Mlíčko Šimon 8.2.23 Vankát Karel 2:6
Novák Václav 24.1.23 Vobořil Jiří 2:6
Klumpar Michal 28.2.23 Matějka Franta 6:2
Vosmik Michal kont Motl David 6:0
Sedláček Jarda 22.3.23 Lauterbach Jiří 3:6
Večeřa Petr 4.4.23 Procházka Kuba 5:5
Rajchl Pepa kont Marx Michal 0:6
Hroch Jiří 8.2.23 Hons Pavel 5:5
       
7. kolo datum 16.2-22.2 výsledek
Nebesař Viktor 27.9.22 Kadlec Jan 3:6
Mlíčko Šimon 13.10.22 Moc Jonáš 6:3
Fingl Dominik 22.9.22 Vobořil Jiří 6:2
Klumpar Michal 27.9.22 Vankát Karel 6:0
Novák Václav 6.10.22 Motl David 6:2
Sedláček Jarda 3.10.22 Matějka Franta 1:6
Vosmik Michal 21.9.22 Procházka Kuba 6:1
Rajchl Pepa kontumace Lauterbach Jiří 0:6
Večeřa Petr 4.6.22 Hons Pavel 4:6
Hroch Jiří 5.6.22 Marx Michal 4:6
       
8. kolo datum 23.2-1.3 výsledek
Mlíčko Šimon 8.2.23 Kadlec Jan 5:5
Nebesař Viktor 20.2.23 Vobořil Jiří 6:4
Klumpar Michal 9.5.23 Moc Jonáš 3:6
Fingl Dominik kont Motl David 6:0
Sedláček Jarda 9.3.23 Vankát Karel 1:6
Novák Václav 31.1.23 Procházka Kuba 3:6
Rajchl Pepa kont Matějka Franta 0:6
Vosmik Michal 31.3.23 Hons Pavel 2:6
Hroch Jiří 7.3.23 Lauterbach Jiří 6:2
Večeřa Petr 17.3.23 Marx Michal 1:6
       
9. kolo datum 2.3-8.3 výsledek
Kadlec Jan 20.2.23 Vobořil Jiří 6:2
Mlíčko Šimon 29.3.23 Klumpar Michal 5:5
Motl David kont Nebesař Viktor 0:6
Moc Jonáš 16.4.23 Sedláček Jarda 6:0
Procházka Kuba 31.3.23 Fingl Dominik 0:6
Vankát Karel kont Rajchl Pepa 6:0
Hons Pavel 9.2.23 Novák Václav 5:5
Matějka Franta 19.3.23 Hroch Jiří 2:6
Marx Michal 26.4.23 Vosmik Michal 6:2
Lauterbach Jiří 16.5.23 Večeřa Petr 6:4

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. FK Union Strašnice z.s. 18 75:30 41
2. FC Háje Jižní Město,.. 18 54:26 41
3. Tělovýchovná jednota.. 18 66:22 40
4. SK Junior Praha 1960,.. 18 55:30 38
5. FK Klánovice, z.s. 18 73:26 37
6. ČAFC Praha z.s. "B" 18 57:24 37
7. Sokol Kolovraty "B" 18 57:36 37
8. Sportovní klub Union.. 18 50:44 23
9. SK Čechie Uhříněves,.. 18 51:37 21
10. Partisan Prague F.C. 18 49:41 19
11. Tělovýchovná jednota.. 18 34:40 19
12. Fotbalový klub Újezd.. 18 34:71 18
13. SK Ďáblice z.s. 18 31:39 15
14. Jižní Město Chodov -.. 18 39:65 15
15. Spartak Hrdlořezy 18 16:69 11
16. AFK Slavia Malešice A 18 19:160 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

ČAFC Praha z.s. "B"
AFK Slavia Malešice A
9:2
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

04.06.2024 Konsybek KUVANOV (28)
07.06.2024 Georgi Bizhev (43)
08.06.2024 Jakub Klicpera (28)
13.07.2024 Marek Ochoc (41)
15.07.2024 Pavel Hons (55)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 51664
Posledních 30 dnů: 364 | Posledních 7 dnů: 89 | Poslední den: 7

© 2024 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne