AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

501 tabulka +1.Perioda (kola 1-9)

Malešická šipková liga 2022-2023 "501 DO"

Pořadí Tabulka (podle počtu bodů, odehraných kol, leg+/-)

počet bodů

leg+ leg- poč.kol
1 Kadlec Jan 71 223 77 38
2 Marx Michal 67 214 91 38
3 Hons Pavel 59 204 107 38
4 Moc Jonáš 55 197 120 38
5 Vosmik Michal 55 195 116 38
6 Nebesař Viktor 52 194 113 38
7 Fingl Dominik 50 190 129 38
8 Vobořil Jiří 47 186 132 38
9 Hroch Jiří 47 183 140 38
10 Mlíčko Šimon 44 177 136 38
11 Klumpar Michal 41 168 146 38
12 Vankát Karel 29 126 165 38
13 Novák Václav 28 143 170 38
14 Večeřa Petr 27 138 182 38
15 Matějka Franta 24 124 183 38
16 Lauterbach Jiří 23 125 184 38
17 Motl David 18 79 188 38
18 Procházka Kuba 13 89 200 38
19 Sedláček Jarda 10 57 206 38
20 Rajchl Pepa 0 1 228 38

ROZPIS A VÝSLEDKY KOL (1-9):

1. PERIODA
1. kolo datum 15.8-21.8 výsledek
Vosmik Michal 27.8.22 Kadlec Jan 2:6
Matějka Franta 31.8.22 Lauterbach Jiří 6:2
Večeřa Petr 17.8.22 Novák Václav 6:4
Vankát Karel 31.8.22 Marx Michal 0:6
Hroch Jiří 21.8.22 Fingl Dominik 4:6
Moc Jonáš 23.8.22 Hons Pavel 5:5
Rajchl Pepa 21.8.22 Nebesař Viktor 0:6
Mlíčko Šimon 16.8.22 Procházka Kuba 6:1
Sedláček Jarda 21.8.22 Vobořil Jiří 0:6
Klumpar Michal 14.09.22 Motl David 6:0
       
2. kolo datum 22.8-28.8 výsledek
Kadlec Jan 31.8.22 Matějka Franta 6:3
Novák Václav 27.8.22 Vosmik Michal 6:3
Lauterbach Jiří 31.8.22 Vankát Karel 3:6
Fingl Dominik 21.8.22 Večeřa Petr 5:5
Marx Michal 23.8.22 Moc Jonáš 6:1
Nebesař Viktor 23.8.22 Hroch Jiří 3:6
Hons Pavel 16.8.22 Mlíčko Šimon 6:3
Vobořil Jiří 27.9.22 Rajchl Pepa 6:1
Procházka Kuba 3.8.22 Klumpar Michal 1:6
Motl David 7.9.22 Sedláček Jarda 6:2
       
3. kolo datum 29.8-4.9 výsledek
Novák Václav 27.8.22 Kadlec Jan 1:6
Vankát Karel 7.9.22 Matějka Franta 6:3
Vosmik Michal 9.9.22 Fingl Dominik 5:5
Moc Jonáš 7.9.22 Lauterbach Jiří 6:3
Večeřa Petr 23.8.22 Nebesař Viktor 3:6
Mlíčko Šimon 6.9.22 Marx Michal 3:6
Hroch Jiří 21.8.22 Vobořil Jiří 5:5
Klumpar Michal 1.9.22 Hons Pavel 3:6
Rajchl Pepa 12.9.22 Motl David 0:6
Sedláček Jarda 3.8.22 Procházka Kuba 6:4
       
4. kolo datum 5.9-10.9 výsledek
Kadlec Jan 7.9.22 Vankát Karel 6:1
Fingl Dominik 13.9.22 Novák Václav 6:1
Matějka Franta 7.9.22 Moc Jonáš 2:6
Nebesař Viktor 8.9.22 Vosmik Michal 3:6
Lauterbach Jiří 6.9.22 Mlíčko Šimon 0:6
Vobořil Jiří 23.9.22 Večeřa Petr 6:3
Marx Michal 28.9.22 Klumpar Michal 6:1
Motl David 7.9.22 Hroch Jiří 4:6
Hons Pavel 7.9.22 Sedláček Jarda 6:0
Procházka Kuba kont. Rajchl Pepa 6:0
       
5. kolo datum 11.9-16.9 výsledek
Fingl Dominik 13.9.22 Kadlec Jan 3:6
Moc Jonáš 13.9.22 Vankát Karel 6:1
Novák Václav 13.9.22 Nebesař Viktor 2:6
Mlíčko Šimon 13.9.22 Matějka Franta 6:1
Vosmik Michal 19.9.22 Vobořil Jiří 5:5
Klumpar Michal 27.9.22 Lauterbach Jiří 5:5
Večeřa Petr 14.9.22 Motl David 6:4
Sedláček Jarda 28.9.22 Marx Michal 0:6
Hroch Jiří 21.9.22 Procházka Kuba 6:1
Rajchl Pepa 17.9.22 Hons Pavel 0:6
       
6. kolo datum 17.9-22.9 výsledek
Kadlec Jan 13.9.22 Moc Jonáš 6:4
Nebesař Viktor 13.9.22 Fingl Dominik 6:3
Vankát Karel 13.9.22 Mlíčko Šimon 0:6
Vobořil Jiří 30.10.22 Novák Václav 6:0
Matějka Franta 27.9.22 Klumpar Michal 3:6
Motl David 13.9.22 Vosmik Michal 3:6
Lauterbach Jiří 3.10.22 Sedláček Jarda 6:2
Procházka Kuba 18.10.22 Večeřa Petr 5:5
Marx Michal kontumace Rajchl Pepa 6:0
Hons Pavel 27.9.22 Hroch Jiří 6:2
       
7. kolo datum 23.9-28.9 výsledek
Nebesař Viktor 27.9.22 Kadlec Jan 3:6
Mlíčko Šimon 13.10.22 Moc Jonáš 6:3
Fingl Dominik 22.9.22 Vobořil Jiří 6:2
Klumpar Michal 27.9.22 Vankát Karel 6:0
Novák Václav 6.10.22 Motl David 6:2
Sedláček Jarda 3.10.22 Matějka Franta 1:6
Vosmik Michal 21.9.22 Procházka Kuba 6:1
Rajchl Pepa kontumace Lauterbach Jiří 0:6
Večeřa Petr 4.6.22 Hons Pavel 4:6
Hroch Jiří 5.6.22 Marx Michal 4:6
       
8. kolo datum 29.9-3.10 výsledek
Kadlec Jan 13.9.22 Mlíčko Šimon 6:4
Vobořil Jiří 6.9.22 Nebesař Viktor 0:6
Moc Jonáš 12.10.22 Klumpar Michal 4:6
Motl David 18.10.22 Fingl Dominik 5:5
Vankát Karel 28.9.22 Sedláček Jarda 6:2
Procházka Kuba 28.11.22 Novák Václav 3:6
Matějka Franta kontumace Rajchl Pepa 6:0
Hons Pavel 16.11.22 Vosmik Michal 5:5
Lauterbach Jiří 13.10.22 Hroch Jiří 3:6
Marx Michal 12.10.22 Večeřa Petr 6:0
       
9. kolo datum 4.10-10.10 výsledek
Vobořil Jiří 7.10.22 Kadlec Jan 4:6
Klumpar Michal 12.10.22 Mlíčko Šimon 3:6
Nebesař Viktor 18.10.22 Motl David 6:0
Sedláček Jarda 19.10.22 Moc Jonáš 1:6
Fingl Dominik 21.9.22 Procházka Kuba 6:0
Rajchl Pepa kont Vankát Karel 0:6
Novák Václav 27.11.22 Hons Pavel 2:6
Hroch Jiří 2.10.22 Matějka Franta 6:2
Vosmik Michal 9.10.22 Marx Michal 4:6
Večeřa Petr 3.11.22 Lauterbach Jiří 2:6

 

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. FC Háje Jižní Město,.. 14 45:23 34
2. SK Junior Praha 1960,.. 14 41:17 33
3. FK Klánovice, z.s. 14 56:18 31
4. Tělovýchovná jednota.. 14 46:17 30
5. FK Union Strašnice z.s. 14 53:27 29
6. ČAFC Praha z.s. "B" 14 40:19 27
7. Sokol Kolovraty "B" 14 47:31 27
8. Sportovní klub Union.. 14 27:28 19
9. SK Čechie Uhříněves,.. 14 45:28 16
10. Jižní Město Chodov -.. 14 37:45 15
11. Fotbalový klub Újezd.. 14 30:63 15
12. Partisan Prague F.C. 14 39:33 14
13. SK Ďáblice z.s. 14 22:27 11
14. Spartak Hrdlořezy 14 16:49 11
15. Tělovýchovná jednota.. 14 15:33 10
16. AFK Slavia Malešice A 14 14:115 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Ďáblice z.s.
AFK Slavia Malešice A
8:0
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

05.03.2024 David UHER (34)
06.03.2024 Petr Giga (44)
07.03.2024 Marek Růžička (39)
16.03.2024 David Levý (39)
10.04.2024 Yevhen Lysenko (40)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 51266
Posledních 30 dnů: 377 | Posledních 7 dnů: 92 | Poslední den: 6

© 2024 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne