AFK Slavia Malešice

Datum a čas konání: 31.1.2021 13:00

AFK SLAVIA MALEŠICE OBČANSKÉ SDRUŽENÍ

Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom Vám, potenciálním sponzorům, představili fotbalový klub AFK Slavia Malešice.
            Naše sdružení, které vzniklo v roce 2011, si dalo za cíl vytvořit kvalitní klub na úrovni nejvyšších krajských soutěží a to v kategorii mužů, dorostenců a žáků. V kategorii mužů jsme začínali od nejnižší 3.třídy. Během tří let se našemu A-mužstvu podařilo dvakrát postoupit a to díky kvalitní hráčské základně a trenérskému týmu, který má zkušenosti s trénováním DIVIZE i KRAJSKÉHO PŘEBORU. Vedení klubu buduje mužstvo s perspektivou a s možností účastnit se i vyšších soutěží v dalších letech. Mužstva dorostenců a žáku jsou ve fázi budovaní. Momentálně máme registrováno 15 žáků a 15 dorostenců,které od příštího roku začnou hrát krajské soutěže ve své věkové kategorii. V tomto smyslu jistě každý musí ocenit naši pozitivní prevenci vůči drogám, alkoholu, sledování televize, sezení u počítače a dalším negativním vlivům, které v dnešní době na naše děti číhají a jsou problémem v širším společenském pohledu.
             Rostoucí náklady na provoz fotbalového oddílu, rozšiřující se hráčská základna, snižující se podpora městské části Praha 10 a současná ekonomická krize, nás přiměli k zamyšlení nad dalším rozvojem fotbalového oddílu AFK Slávia Malešice, a proto hledáme sponzory či reklamní partnery, a to jak pro jednotlivé mládežnické týmy, tak i partnery pro fotbalový klub jako celek.
          Obracíme se na Vás, s žádostí o pomoc ve formě finančních i nefinančních sponzorských darů. Finanční dary v jakékoliv výši můžete poskytovat buď anonymně přímo na účet občanského sdružení 245204132 / 0300 nebo se můžete obrátit na členy výkonného výboru či jednotlivé trenéry.

Našim sponzorům můžeme nabídnout:
• zviditelnění jejich společnosti či loga na akcích pořádaných AFK Slávia Malešice a na našem hřišti
• zviditelnění na webových stránkách AFK Slávia Malešice
• pozvánky na naše akce - možnost navázání kontaktů s našimi členy, příznivci, ostatními hosty apod.
• vzájemnou podporu
• umístění loga na dresech našich mužstev
• možnosti jednání s našimi partnery a fotbalovými kluby

Věříme, že se společně zasloužíme o další rozvoj našeho fotbalového klubu.

Případným sponzorům předem děkujeme za pomoc.

Za VV AFK Slávia Malešice
Pavel Hons předseda oddílu

DAPA PRAHA, s.r.o. - - Stavební a obchodní společnost

Comforta, s.r.o. - comforta-praha.cz - Velkoobchod s nerezovými materiály

Software Point, s.r.o. - - Reklamní a mediální agentura

AKUMULÁTORY - Táborský, s.r.o. - - Prodej, distribuce a servis akumulátorů

DOUBLE - Partners, a.s. -

FEIDIAS, s.r.o. - www.feidias.cz

Advokátní kancelář Krejčí a Růžková - akkrejci.cz - Advokátní kancelář

Sportareál Šafářka - www.sportarealsafarka.cz - Restaurace - Sportovní Club

BOOM sport - www.boomsport.cz - Grafické práce, výroba a tisk reklamních předmětů

Výlety současnosti - www.vyletysoucasnosti.cz

Pro-idea - tvorba www stránek - www.pro-idea.cz - Tvorba moderních WWW stránek včetně efektivní propagace ve vyhledávačích (SEO) a následné optimalizace.

Počítače Kohout - www.pocitacekohout.cz - Prodej, servis, opravy počítačů a notebooků. Prodej elektro.

Žijusklubem.cz - www.zijusklubem.cz - Projekt podporující sportovní kluby.

Auto-Poly, s.r.o. - www.auto-poly.cz - Prodej a servis vozů Škoda a VW (Fleetové centrum)

Žádné nadcházející události.

1. Spoje B 8 51:6 24
2. A.F.K. Olympia.. 8 48:16 19