AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

SK Junior Praha 1960,.. vs AFK Slavia Malešice A

Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00

501 2.PERIODA (kola 11-21)

11. kolo datum 23.3-30.3 výsledek
Viktor Nebesař   Jarda Sedláček  
Jan Kadlec   Jirka Lauterbach  
Franta Matějka 31.01. Jiří Hroch 1 : 6
Dominik Fingl   Jonáš Moc  
David Motl 21.03. Karel Vankát 6 : 2
Aleš Macháček 09.01. Kuba Procházka 6 : 1
Václav Novák 04.04. Libor Pilař 3 : 6
Tomáš Kameník   Michal Klumpar  
Šimon Mlíčko   Michal Marx  
Silvie Hronová   Pavel Hons  
Petr Večeřa   Pepa Herčík 0 : 6
       
12. kolo datum 1.4-8.4 výsledek
Petr Večeřa   Viktor Nebesař 0 : 6
Pepa Herčík   Silvie Hronová  
Pavel Hons   Šimon Mlíčko  
Michal Marx   Tomáš Kameník  
Michal Klumpar 13.03. Václav Novák 5 : 5
Libor Pilař 09.01. Aleš Macháček 6 : 1
Kuba Procházka   David Motl  
Karel Vankát 04.04. Dominik Fingl 5 : 5
Jonáš Moc   Franta Matějka  
Jiří Hroch   Jan Kadlec  
Jirka Lauterbach   Jarda Sedláček  
       
13. kolo datum 09.4-15.4 výsledek
Viktor Nebesař 25.03. Jirka Lauterbach 6 : 3
Jarda Sedláček 19.02. Jiří Hroch 2 : 6
Jan Kadlec 16.01. Jonáš Moc 6 : 1
Franta Matějka   Karel Vankát  
Dominik Fingl   Kuba Procházka  
David Motl   Libor Pilař  
Aleš Macháček 01.02. Michal Klumpar 4 : 6
Václav Novák 28.03. Michal Marx 2 : 6
Tomáš Kameník   Pavel Hons  
Šimon Mlíčko 08.01. Pepa Herčík 6 : 2
Silvie Hronová   Petr Večeřa 6 : 0
       
14. kolo datum 16.4-22.4. výsledek
Silvie Hronová   Viktor Nebesař  
Petr Večeřa   Šimon Mlíčko 0 : 6
Pepa Herčík   Tomáš Kameník  
Pavel Hons 04.01. Václav Novák 6 : 0
Michal Marx 28.02. Aleš Macháček 6 : 2
Michal Klumpar   David Motl  
Libor Pilař   Dominik Fingl  
Kuba Procházka 07.02. Franta Matějka 4 : 6
Karel Vankát   Jan Kadlec  
Jonáš Moc 11.01. Jarda Sedláček 6 : 0
Jiří Hroch   Jirka Lauterbach  
       
15. kolo datum 22.4-28.4 výsledek
Viktor Nebesař 13.03. Jiří Hroch 6 : 2
Jirka Lauterbach   Jonáš Moc  
Jarda Sedláček   Karel Vankát  
Jan Kadlec   Kuba Procházka  
Franta Matějka   Libor Pilař  
Dominik Fingl   Michal Klumpar  
David Motl   Michal Marx  
Aleš Macháček   Pavel Hons  
Václav Novák 19.02. Pepa Herčík 5 : 5
Tomáš Kameník   Petr Večeřa 6 : 0
Šimon Mlíčko 04.04. Silvie Hronová 6 : 1
       
16. kolo datum 29.4-5.5 výsledek
Šimon Mlíčko 04.04. Viktor Nebesař 2 : 6
Silvie Hronová   Tomáš Kameník  
Petr Večeřa   Václav Novák 0 : 6
Pepa Herčík   Aleš Macháček  
Pavel Hons   David Motl  
Michal Marx   Dominik Fingl  
Michal Klumpar 28.03. Franta Matějka 4 : 6
Libor Pilař   Jan Kadlec  
Kuba Procházka   Jarda Sedláček  
Karel Vankát   Jirka Lauterbach  
Jonáš Moc 11.01. Jiří Hroch 6 : 2
       
17. kolo datum 6.5-12.5 výsledek
Viktor Nebesař   Jonáš Moc  
Jiří Hroch   Karel Vankát  
Jirka Lauterbach   Kuba Procházka  
Jarda Sedláček 04.03. Libor Pilař 1 : 6
Jan Kadlec   Michal Klumpar  
Franta Matějka 07.02. Michal Marx 2 : 6
Dominik Fingl 25.03. Pavel Hons 2 : 6
David Motl   Pepa Herčík  
Aleš Macháček   Petr Večeřa 6 : 0
Václav Novák 11.03. Silvie Hronová 6 : 0
Tomáš Kameník   Šimon Mlíčko  
       
18. kolo datum 13.5-18.5 výsledek
Tomáš Kameník   Viktor Nebesař  
Šimon Mlíčko   Václav Novák  
Silvie Hronová 04.04. Aleš Macháček 1 : 6
Petr Večeřa   David Motl 0 : 6
Pepa Herčík 25.03. Dominik Fingl 5 : 5
Pavel Hons 28.03. Franta Matějka 6 : 0
Michal Marx   Jan Kadlec  
Michal Klumpar 28.03. Jarda Sedláček 6 : 4
Libor Pilař   Jirka Lauterbach  
Kuba Procházka 15.02. Jiří Hroch 2 : 6
Karel Vankát   Jonáš Moc  
       
19. kolo datum 19.5-31.5 výsledek
Viktor Nebesař   Karel Vankát  
Jonáš Moc 16.01. Kuba Procházka 6 : 1
Jiří Hroch 09.01. Libor Pilař 1 : 6
Jirka Lauterbach   Michal Klumpar  
Jarda Sedláček 28.03. Michal Marx 0 : 6
Jan Kadlec   Pavel Hons  
Franta Matějka   Pepa Herčík  
Dominik Fingl   Petr Večeřa 6 : 0
David Motl   Silvie Hronová  
Aleš Macháček 04.04. Šimon Mlíčko 6 : 0
Václav Novák 11.03. Tomáš Kameník 1 : 6
       
20. kolo datum 19.5-31.5 výsledek
Václav Novák   Viktor Nebesař  
Tomáš Kameník   Aleš Macháček  
Šimon Mlíčko   David Motl  
Silvie Hronová   Dominik Fingl  
Petr Večeřa   Franta Matějka 0 : 6
Pepa Herčík   Jan Kadlec  
Pavel Hons 04.03. Jarda Sedláček 6 : 0
Michal Marx   Jirka Lauterbach  
Michal Klumpar 18.01. Jiří Hroch 5 : 5
Libor Pilař 09.01. Jonáš Moc 6 : 3
Kuba Procházka   Karel Vankát  
       
21. kolo datum 19.5-31.5 výsledek
Viktor Nebesař   Kuba Procházka  
Karel Vankát 04.03. Libor Pilař 0 : 6
Jonáš Moc   Michal Klumpar  
Jiří Hroch   Michal Marx  
Jirka Lauterbach   Pavel Hons  
Jarda Sedláček   Pepa Herčík  
Jan Kadlec   Petr Večeřa 6 : 0
Franta Matějka   Silvie Hronová  
Dominik Fingl   Šimon Mlíčko  
David Motl   Tomáš Kameník  
Aleš Macháček 06.01. Václav Novák 6 : 2

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. FK Union Strašnice z.s. 18 75:30 41
2. FC Háje Jižní Město,.. 18 54:26 41
3. Tělovýchovná jednota.. 18 66:22 40
4. SK Junior Praha 1960,.. 18 55:30 38
5. FK Klánovice, z.s. 18 73:26 37
6. ČAFC Praha z.s. "B" 18 57:24 37
7. Sokol Kolovraty "B" 18 57:36 37
8. Sportovní klub Union.. 18 50:44 23
9. SK Čechie Uhříněves,.. 18 51:37 21
10. Partisan Prague F.C. 18 49:41 19
11. Tělovýchovná jednota.. 18 34:40 19
12. Fotbalový klub Újezd.. 18 34:71 18
13. SK Ďáblice z.s. 18 31:39 15
14. Jižní Město Chodov -.. 18 39:65 15
15. Spartak Hrdlořezy 18 16:69 11
16. AFK Slavia Malešice A 18 19:160 3

Kompletní tabulka

Poslední zápas

ČAFC Praha z.s. "B"
AFK Slavia Malešice A
9:2
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

04.06.2024 Konsybek KUVANOV (28)
07.06.2024 Georgi Bizhev (43)
08.06.2024 Jakub Klicpera (28)
13.07.2024 Marek Ochoc (41)
15.07.2024 Pavel Hons (55)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 51664
Posledních 30 dnů: 364 | Posledních 7 dnů: 89 | Poslední den: 7

© 2024 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne