AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

AFK Slavia Malešice A vs Viktoria Štěrboholy B

Datum a čas konání: 31.1.2021 13:00

Malešicka šipková 2.LIGA 301 2020

DVOJICE "301"

jaro 2020 – zima 2020

2. LIGA

TÝMY:

1) Tým "Pavapa" (Pavel + Čenda ) Pavel 602 157 657, Čenda 734 121 028

2) Tým "Vytrvalci" (Petr + Leoš + Luďa) Petr 602 880 467, Leoš 737 137 653, Luďa 731 502 854

3) Tým "Bráchové" (Marek + Tom) Marek 732 940 428, Tom 739 354 260

4) Tým "PAT a MAT" (Bali + Sahy) Bali 720 037 547, Sahy 792 274 339

5) Tým "Rybičky" (Karel + Pa vel) Karel 728 682 508 Pavel 603 240 398

6) Tým "Slzy" (Ctibor + Motl Pavel) Ctibor 777 622 643, Motl Pavel 602 157 657

7) Tým "Začátečníci" (Pavel + Marina) Pavel 774 943 100 Marina 776 714 141

8) Tým "Rychlá střela" (Iva + Luboš) Iva 605 455 467, Luboš 602 395 217

9) Tým "Viktorka Žižkov" (J. Hroch + Š. Mlíčko) Jirka 732 141 021, Šimon 721 718 108

10) Tým "ČUBKY CZ" (V. Heková + ) Verča 778 045 371  Iveta 731 117 857

 

  Průběžná tabulka po 5.Kole 301 2. LIGA

  Tým V R P skóre body
1. BRÁCHOVÉ    1    0    4           17 : 26       2
2. ZAČÁTEČNÍCI    5    0    0           30 : 5       10
3. RYBIČKY    2    1    2           21 : 23       5
4. VIKTORKA ŽIŽKOV    4    0    1           24 : 16       8
5. PAPVAPA    1    1    3           16 : 27       3
6. ČUBKY.CZ    0    3    2           23 : 27       3 
7. VYTRVALCI    1    1    3           18 : 26       3
8. SLZY    4    0    1           27 : 18       8
9. RYCHLÁ STŘELA    0    2    3           14 : 28       2
10. PAT A MAT    2    2    1           24 : 18       6

                                          1. kolo ( 6. 1. - 16. 1. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
ČUBKY CZ - Pavapa 30.1.2020  19:00 4 : 6
Viktorka Žižkov - Vytrvalci 16.1.2020  17:30 6 : 3
Bráchové - Rychlá střela 14.1.2020  19:00 6 : 2
Začátečníci - PAT a MAT 12.1.2020  18:00 6 : 2
Rybičky - Slzy 13.1.2020  18:00 6 : 3

                                          2. kolo (16. 1. - 26. 1. 2020)                     

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Viktorka Žižkov 04.2.2020  18:30 1 : 6
Rychlá střela - ČUBKY CZ 23.1.2020 18:30 5 : 5
Vytrvalci - Začátečníci 14.1.2020  21:00 1 : 6
Slzy - Bráchové 21.1.2020  18:00 6 : 4
PAT a MAT - Rybičky 09.2.2020  19:00 5 : 5

                                        3. kolo ( 26.1. - 6.2.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Rychlá střela - Pavapa 30.1.2020  18:00 5 : 5
Začátečníci - Viktorka Žižkov 11.3.2020  19:30 6 : 0
Čubky CZ - Slzy 29.1.2020  17:00 4 : 6
Rybičky - Vytrvalci 12.2.2020  19:00 6 : 3
Bráchové - PAT a MAT 09.2.2020  20:00 1 : 6

                                      4. kolo (6. 2. - 16. 2. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Začátečníci 09.3.2020  19:30 1 : 6
Slzy - Rychlá střela 23.1.2020  18:00 6 : 1
Viktorka Žižkov - Rybičky 04.2.2020  17:30 6 : 3
PAT a MAT - ČUBKY CZ 03.2.2020  19:00 5 : 5
Vytrvalci - Bráchové 12.2.2020  18:00 6 : 3

                                    5. kolo (16. 2. - 26. 2. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Slzy - Pavapa 10.2.2020  18:00 6 : 3
Rybičky - Začátečníci 29.1.2020  17:30 1 : 6
Rychlá střela - PAT a MAT 03.3.2020  19:00 1 : 6
Bráchové - Viktorka Žižkov 18.2.2020  18:00 3 : 6
ČUBKY CZ - Vytrvalci 05.3.2020  18:00 5 : 5

                                     6. kolo (26. 2 - 6. 3. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Rybičky    
PAT a MAT - Slzy 08.3.2020  18:00 3 : 6
Začátečníci - Bráchové 03.3.2020  19:00 4 : 6
Vytrvalci - Rychlá střela 20.2.2020  18:00 6 : 2
Viktorka Žižkov - ČUBKY CZ 27.2.2020  18:00 4 : 6

                                   7. kolo (6. 3. - 16. 3. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
PAT a MAT - Pavapa    
Bráchové - Rybičky 12.2.2020  18:00 6 : 3
Slzy - Vytrvalci 10.2.2020  18:00 6 : 3
ČUBKY CZ - Začátečníci 23.1.2020  20:00 5 : 5
Rychlá střela - Viktorka Žižkov 15.7.2020  19:00 0 : 6

                                     8. kolo ( 16. 3. - 26. 3. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Bráchové    
Vytrvalci - PAT a MAT 12.3.2020  18:30 2 : 6
Rybičky - ČUBKY CZ 20.1.2020  19:00 6 : 4
Viktorka Žižkov - Slzy 11.3.2020  17:30 5 : 5
Začátečníci - Rychlá střela 16.6.2020  19:00 6 : 1

                                       9. kolo ( 26.3. - 6.4.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vytrvalci - Pavapa    
ČUBKY CZ - Bráchové 21.7.2020  17:30 4 : 6
PAT a MAT - Viktorka Žižkov 04.8.2020  19:00 1 : 6
Rychlá střela - Rybičky 16.6.2020  18:00 2 : 6
Slzy - Začátečníci 09.6.2020  18:00 0 : 6

                                      10 / 2. kolo ( 6.4. - 16.4.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Čubky.cz    
Vytrvalci - Viktorka Žižkov 30.7.2020  19:00 3 : 6
Rychlá střela - Bráchové 15.7.2020   19:00 4 : 6
Pat a Mat - Začátečníci    
Slzy - Rybičky 17.6.2020  18:00 5 : 5

                                         11 / 2. kolo ( 16.4. - 26.4.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Viktorka žižkov - Pavapa 4.2.2020   19:00 6 : 1
Čubky.cz - Rychlá střela 08.7.2020  18:00 5 : 5
Začátečníci - Vytrvalci    
Bráchové - Slzy 23.7.2020  18:00 1 : 6
Rybičky - Pat a Mat 9.2.2020   19:00 5 : 5

                                       12 / 2. kolo ( 26.4 - 6.5.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Rychlá střela    
Viktorie žižkov - Začátečníci 9.6.2020   20:00 5 : 5
Slzy - Čubky.cz 08.7.2020  18:00 6 : 4
Vytrvalci - Rybičky    
Pat a Mat - Bráchové 3.3.2020  20:00 6 : 3

                                   13 / 2. kolo ( 6.5. - 16.5.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Začátečníci - Pavapa 9.3.2020   20:00 6 : 1
Rychlá střela - Slzy 08.7.2020  18:00 1 : 6
Rybičky - Viktorka žižkov 9.3.2020   19:00 2 : 6
Čubky.cz - Pat a Mat    
Bráchové - Vytrvalci    

                                14 / 2. kolo ( 16.5. - 26.5.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Slzy 10.2.2020   19:00 5 : 5
Začátečníci - Rybičky 29.1.2020  20:00 6 : 0
Pat a Mat - Rychlá střela 21.7.2020  19:00 6 : 2
Viktorka Žižkov - Bráchové 18.2.2020  19:00 5 : 5
Vytrvalci - Čubky.cz    

                                15 / 2. kolo ( 26.5. - 6.6.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Rybičky - Pavapa    
Slzy - Pat a Mat  8.3.2020    20:00 6 : 3
Bráchové - Začátečníci 28.7.2020  19:00 1 : 6
Rychlá střela - Vytrvalci 04.8.2020  17:00 1 : 6
Čubky.cz - Viktorka Žižkov 27.2.2020  20:00 6 : 3

                               16 / 2. kolo ( 6.6. - 16.6.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Pat a Mat    
Rybičky - Bráchové 28.7.2020  18:00 5 : 5
Vytrvalci - Slzy    
Začátečníci - Čubky.cz    
Viktorka Žižkov - Rychlá střela 15.7.2020  18:00 6 : 1

                            17 / 2. kolo ( 16.6. - 26.6.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Bráchové - Pavapa    
Pat a Mat - Vytrvalci 12.3.2020  20:00 6 : 4
Čubky.cz - Rybičky 29.1.2020  19:00 4 : 6
Slzy - Viktorka Žižkov 10.9.2020  17:00 2 : 6
Rychlá střela - Začátečníci 16.6.2020  17:00 0 : 6

                               18 / 2. kolo ( 26.6. - 6.7.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Vytrvalci    
Bráchové - Čubky.cz    
Viktorka Žižkov - Pat a Mat    
Rychlá střela - Rybičky 16.6.2020  17:00 3 : 6
Začátečníci - Slzy 9.6.2020  17:00 6 : 2

                              19 / 3. kolo ( 6.7. - 16.7.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Čubky CZ - Pavapa    
Viktorka Žižkov - Vytrvalci    
Bráchové - Rychlá střela    
Začátečníci - Pat a Mat    
Rybičky - Slzy 22.9.2020  18.30 5 : 5

                              20 / 3. kolo ( 16.7. - 26.7.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Viktorka Žižkov    
Rychlá střela - Čubky.cz    
Vytrvalci - Začátečníci    
Slzy - Bráchové    
Pat a Mat - Rybičky    

                                21 / 3. kolo ( 26.7. - 6.8.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Rychlá střela - Pavapa    
Začátečníci - Viktorka Žižkov 03.10.2020 19.00 5 : 5
Čubky.cz - Slzy    
Rybičky - Vytrvalci    
Bráchové - Pat a Mat    

                                   22 / 3. kolo ( 6.8. - 16.8.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Začátečníci    
Slzy - Rychlá střela    
Viktorka Žižkov - Rybičky    
Pat a Mat - Čubky.cz    
Vytrvalci - Bráchové    

                                  23 / 3. kolo ( 16.8. - 26.8.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Slzy - Pavapa    
Rybičky - Začátečníci 13.10.2020  19:00 4 : 6
Rychlá střela - Pat a Mat    
Bráchové - Viktorka Žižkov    
Čubky.cz - Vytrvalci    

                                    24 / 3. kolo ( 26.8. - 6.9.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Rybičky    
Pat a Mat - Slzy    
Začátečníci - Bráchové 28.7.2020  19:00 6 : 0
Vytrvalci - Rychlá střela    
Viktorka Žižkov - Čubky.cz    

                                  25 / 3. kolo ( 6.9. - 16.9.2020  )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pat a Mat - Pavapa    
Bráchové - Rybičky    
Slzy - Vytrvalci    
Čubky.cz - Začátečníci    
Rychlá střela - Viktorka Žižkov 08.10.2020  17:00 2 : 6

                               26 / 3. kolo ( 16.9. - 26.9.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Bráchové    
Vytrvalci - Pat a Mat    
Rybičky - Čubky.cz    
Viktorka Žižkov - Slzy 10.9.2020  18:00 6 : 4
Začátečníci - Rychlá střela 17.9.2020  17:00 6 : 0

                             27 / 3. kolo ( 26.9. - 6.10.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vytrvalci - Pavapa    
Čubky.cz - Bráchové    
Pat a Mat - Viktorka Žižkov    
Rychlá střela - Rybičky    
Slzy - Začátečníci    

                          28 / 4. kolo ( 6 :10. - 16.10.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Čupky    
Vytrvalci - Viktorka Žižkov    
Rychlá střela - Bráchové    
Pat a Mat - Začátečníci    
Slzy - Rybičky 22.9.2020   20.30 6 : 4

                            29 / 4. kolo ( 16.10. - 26.10.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Viktorka Žižkov - Pavapa    
Čubky cz - Rychlá střela    
Začátečníci - Vytrvalci    
Bráchové - Slzy    
Rybičky - Pat a Mat    

                               30 / 4. kolo ( 26.10. - 6.11.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Rychlá střela    
Viktorka Žižkov - Začátečníci 03.10.2020 20.30 1 : 6
Slzy - Čubky cz     
Vytrvalci - Rybičky    
Pat a Mat - Bráchové    

                              31 / 4. kolo ( 6.11. - 16.11.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Začátečníci - Pavapa    
Rychlá střela - Slzy    
Rybičky - Viktorka Žižkov    
Čubky cz - Pat a Mat    
Bráchové - Vytrvalci    

                            32 / 4. kolo ( 16.11. - 26.11.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa -Slzy    
Začátečníci - Rybičky 13.10.2020  18:00 6 : 1
Pat a Mat - Rychlá střela    
Viktorka Žižkov - Bráchové    
Vytrvalci - Čubky cz    

33 / 4. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Rybičky - Pavapa    
Slzy - Pat a Mat    
Bráchové - Začátečníci    
Rychlá střela - Vytrvalci    
Čubky cz - Viktorka Žižkov    

34 / 4. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Pat a Mat    
Rybičky - Bráchové    
Vytrvalci - Slzy    
Začátečníci - Čubky cz    
Viktorka Žižkov - Rychlá střela 08.10.2020  18:00 6 : 1

35 / 4. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Bráchové - Pavapa    
Pat a Mat - Vytrvalci    
Čubky cz - Rybičky    
Slzy - Viktorka Žižkov 10.9.2020  19:00 6 : 2
Rychlá střela - Začátečníci 17.9.2020  19:00 2 : 6

36 / 4. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Pavapa - Vytrvalci    
Bráchové - Čubky cz    
Viktorka Žižkov - Pat a Mat    
Rybičky - Rychlá střela    
Začátečníci - Slzy    

. kolo ()

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
     
     
     
     
     

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Spoje B 8 51:6 24
2. A.F.K. Olympia.. 8 48:16 19
3. Sokol Benice 8 39:18 19
4. Čechie Uhřiněves B 7 21:6 16
5. Dolní Měcholupy 7 14:17 12
6. Dukla Jižní Město B 8 25:14 11
7. AFK Slavia Malešice A 8 9:40 10
8. Nusle 8 15:22 6
9. Praga C 8 12:22 6
10. Sokol Stodůlky C 8 11:31 6
11. Čechie Dubeč B 8 6:36 3
12. Viktoria Štěrboholy B 8 9:32 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Dukla Jižní Město B
AFK Slavia Malešice A
8:0
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

22.12.2020 František VOMÁČKA (33)
02.01.2021 Lukáš Rozumný (32)
21.01.2021 Martin NGUEN (29)
23.01.2021 Pavel Baláž (47)
09.02.2021 Ladislav Kutil (45)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 36166
Posledních 30 dnů: 146 | Posledních 7 dnů: 88 | Poslední den: 26

© 2020 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne