AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

Malešická šipková liga 501 DO 2020

 

JEDNOTLIVCI "501" double-out

Jaro 2020 – zima 2020

 

HRÁČI:
1) HROCH Jiří                                                              tel: 732 141 021
2) HONS Pavel                                                            tel: 603 864 564
3) BRNKA Leoš                                                            tel: 737 137 653
4) VEČEŘA Petr                                                           tel: 602 880 467
5) VOSMIK Mchal                                                        tel: 735 174 381
6) VOBOŘIL Jiří                                                           tel: 775 644 775
7) MOTL David                                                            tel: 773 503 929
8) MARX Michal                                                          tel: 604 792 017
9) DOMONKOŠ Ctibor                                                tel: 777 622 643
10) HEKOVÁ Veronika                                                tel: 778 045 371
11) NEBESÁŘ Viktor                                                   tel: 721 799 121
12) HAMZA Tomáš                                                      tel: 739 470 909
13) NAVRÁTIL Pavel                                                   tel: 774 943 100
14) FINGL Dominik                                                     tel: 604 900 396
15) VANKÁT Karel                                                      tel: 606 585 444
16) NOVÁK Václav                                                     tel: 777 311 965
17) MOTL Pavel                                                         tel: 602 157 657
18) VOCETKA Jaromír                                               tel: 724 031 320
19) OCHOC Marek                                                     tel: 603 513 440
20) STRUHÁR Tomáš                                                tel: 606 563 028
21) HORA Pavel                                                         tel: 608 765 649

 

           Průběžná tabulka po 4.kole                  501 double-out 

# HRÁČ V R P skóre BODY
1. Motl David 2 0 1 15 : 7 4
2. Ochoc Marek 3 0 0 18 : 2 6
3. Struhár Tomáš 3 0 0 18 : 9 6
4. Nebesař Viktor 2 0 1 15 : 12 4
5. Domonkoš Ctibor 1 1 1 14 : 15 3
6. Vobořil Jiří 2 1 1 20 : 18 5
7. Vocetka Jaromír 2 0 1 16 : 11 4
8. Motl Pavel 1 1 2 11 : 20 3
9. Vosmik Michal 0 1 2 8 : 17 1
10. Novák Václav 0 1 3 13 : 23 1
11. Večeřa Petr 1 1 2 14 : 19 3
12. Brnka Leoš  1 2 1 20 : 17 4
13. Vankát Karel 1 0 3 12 : 18 2
14. Hamza Tomáš 0 1 2 10 : 17 1
15. Heková Veronika 3 0 1 21 : 14 6
16. Hroch Jirka 1 0 3 11 : 22 2
17. Hons Pavel 3 0 1 19 : 9 6
18. Fingl Dominik 2 1 1 17 : 14 5
19. Navrátil Pavel 3 0 0 18 : 3 6
20. Marx Michal 0 0 0 0 : 0 0
21. Hora Pavel 0 0 3 4 : 18 0

  21. kolo (26.7 - 6.8.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hons - Hora    
Struhár - Brnka    
Večeřa - Ochoc    
Vocetka - Vosmik    
Vobořil - Motl Pavel    
Novák - Motl David    
Marx - Vankát    
Fingl - Domonkoš    
Heková - Navrátil    
Hamza - Nebesář    

20. kolo (16.7. - 26.7.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Brnka - Hroch    
Hora - Večeřa    
Vosmik - Struhár    
Ochoc - Vobořil    
Motl David - Vocetka    
Motl Pavel - Marx    
Domonkoš - Novák    
Vankát - Heková    
Nebesář - Fingl    
Navrátil - Hamza    

19. kolo (6.7. - 16.7.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Večeřa - Hons    
Hroch - Vosmik    
Vobořil - Hora    
Struhár - Motl David 13.1.2020   19:30 2 : 6
Marx - Ochoc    
Vocetka - Domonkoš    
Heková - Motl Pavel    
Novák - Nebesář    
Hamza - Vankát    
Fingl - Navrátil    

18. kolo (26.6. - 6.7.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vosmik - Brnka    
Hons - Vobořil    
Motl David - Hroch    
Hora - Marx    
Domonkoš - Struhár    
Ochoc - Heková    
Nebesář - Vocetka    
Motl Pavel - Hamza    
Navrátil - Novák    
Vankát - Fingl    

17.kolo (16.6. - 26.6.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Večeřa    
Brnka - Motl David    
Marx - Hons    
Hroch - Domonkoš    
Heková - Hora    
Struhár - Nebesář    
Hamza - Ochoc    
Vocetka - Navrátil    
Fingl - Motl Pavel    
Novák - Vankát    

16.kolo (6.6. - 16.6.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Motl David - Vosmik    
Večeřa - Marx    
Domonkoš - Brnka    
Hons - Heková    
Nebesář - Hroch    
Hora - Hamza    
Navrátil - Struhár    
Ochoc - Fingl    
Vankát - Vocetka    
Motl Pavel - Novák    

15. kolo (26.5. - 6.6.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Marx - Vobořil    
Vosmik - Domonkoš 8.1.2020    18:00 4 : 6
Heková - Večeřa 05.3.2020  19:00 0 : 6
Brnka - Nebesář    
Hamza - Hons    
Hroch - Navrátil    
Fingl - Hora    
Struhár - Vankát    
Novák - Ochoc    
Vocetka - Motl Pavel    

14.kolo (16.5 - 26.5.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Domonkoš - Motl David 8.1.2020   18:00 0 : 6
Vobořil - Heková    
Nebesář - Vosmik    
Večeřa - Hamza    
Navrátil - Brnka    
Hons - Fingl    
Vankát - Hroch    
Hora - Novák    
Motl Pavel - Struhár     16.1.2020   17:30  0 : 6
Ochoc - Vocetka    

  13.kolo (6.5. - 16.5.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Heková - Marx    
Motl David - Nebesář    
Hamza - Voboříl    
Vosmik - Navrátil    
Fingl - Večeřa    
Brnka - Vankát    
Novák - Hons    
Hroch - Motl Pavel    
Vocetka - Hora    
Struhár - Ochoc    

12.kolo (26.4. - 6.5.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Nebesář - Domonkoš               18.2.2020  20:00         5 : 5
Marx - Hamza    
Navrátil - Motl David 14.1.2020  20:00         6 : 2
Vobořil - Fingl    
Vankát - Vosmik    
Večeřa - Novák    
Motl Pavel - Brnka    
Hons - Vocetka    
Ochoc - Hroch    
Hora - Struhár    

11. kolo (16.4. - 26.4.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hamza - Heková    
Domonkoš - Navrátil    
Fingl - Marx    
Motl David - Vankát    
Novák - Vobořil    
Vosmik - Motl Pavel    
Vocetka - Večeřa    
Brnka - Ochoc    
Struhár - Hons    
Hroch - Hora    

10. kolo (6.4. - 16.4. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Navrátil - Nebesář    
Heková - Fingl    
Vankát - Domonkoš         13.1.2020   19:00        6 : 4
Marx - Novák    
Motl Pavel - Motl David    
Vobořil - Vocetka    
Ochoc - Vosmik    
Večeřa - Struhár           02.3.2020  19:00         5 : 5
Hora - Brnka    
Hons - Hroch    

  9. kolo (26.3. - 6.4. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Fingl - Hamza          02.3.2020  19:30        5 : 5
Nebesář - Vankát          10.3.2020  20:30        6 : 1
Novák - Heková    
Domonkoš - Motl Pavel          25.2.2020  18:30        6 : 3
Vocetka - Marx    
Motl David - Marx    
Struhár - Vobořil    
Vosmik - Hora    
Hroch - Večeřa          30.1.2020 20:30        6 : 3
Brnka - Hons    

8. kolo (16.3. - 26.3. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vankát - Navrátil    
Hamza - Novák    
Motl Pavel - Nebesář    
Heková - Vocetka    
Ochoc - Domonkoš    
Marx - Struhár    
Hora - Motl David    
Vobořil - Hroch    
Hons - Vosmik              13.2.2020  19:00 6 : 2
Večeřa - Brnka              14.1.2020  19:00 5 : 5

7. kolo (6.3. - 16.3. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Novák - Fingl        03.3.2020    19:00         6 : 4
Navrátil - Motl Pavel          27.1.2020  18:00         4 : 6
Vocetka - Hamza    
Nebesář - Ochoc          26.2.2020  19:00         5 : 5
Struhár - Heková          12.3.2020  18:00         6 : 4
Domonkoš - Hora    
Hroch - Marx        BUDE ODEHRÁNO  
Motl David - Hons           25.2.2020  18:00        6 : 2
 Brnka - Vobořil    
Vosmik - Večeřa           13.2.2020  19:00         6 : 4

  6. kolo (26.2. - 6.3. 2020)               

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Motl Pavel -  Vankát    
Fingl - Vocetka              27.2.2020  19:00 6 : 1
Ochoc - Navrátil             21.1.2020   20:00 2 : 6
Hamza - Struhár              02.3.2020  18:00 1 : 6
Hora - Nebesář              03.3.2020  19:30 1 : 6
Heková - Hroch             30.1.2020   17:00 5 : 5
Hons - Domonkoš             18.2.2020   18:00 6 : 1
Marx - Brnka BUDE ODEHRÁNO  
Večeřa - Motl David 03.3.2020  19:30 6 : 4
Vobořil - Vosmik    

5. kolo (16.2. - 26.2. 2020)             

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vocetka - Novák         13.2.2020   19:00         6 : 3
Vankát - Ochoc         12.2.2020   21:00         1 : 6
Struhár - Fingl         04.2.2020   18:00         2 : 6
Navrátil - Horá        BUDE ODEHRÁNO         6 : 0
Hroch - Hamza           02.3.2020  17:00         2 : 6
Nebesář - Hons           18.2.2020  20:00         1 : 6
Brnka - Heková           20.2.2020  16:30         6 : 1
Domonkoš - Večeřa           07.2.2020  18:00         4 : 6
Vosmik - Marx BUDE ODEHRÁNO  
Motl David - Vobořil    

4. kolo (6. 2. - 16. 2. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Ochoc - Motl Pavel            28.1.2020  18:00        6 : 0
Novák - Struhár            28.1.2020  18:00        3 : 6
Hora - Vankát            12.2.2020  21:00        0 : 6
Fingl - Hroch            03.2.2020  17:00        6 : 2
Hons - Navrátil             04.3.2020  20:00        6 : 3
Hamza - Brnka             14.2.2020  16:30        5 : 5
Večeřa - Nebesář             12.2.2020  19:00        3 : 6
Heková - Vosmik             17.2.2020  18:00        6 : 2
Vobořil - Domonkoš            13.1.2020   20:00        5 : 5
Marx - Motl David BUDE ODEHRÁNO  

                                                3. kolo (26. 1 . -  6. 2. 2020) 

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Struhár - Vocetka               04.2.2020  18:30       6 : 4
Motl Pavel - Hora               16.2.2020  16:00       6 : 3
Hroch - Novák                21.1.2020  18:00       6 : 4
Vankát - Hons                23.1.2020  19:30       0 : 6
Brnka - Fingl                04.2.2020  16:30       5 : 5
Navrátil - Večeřa                14.1.2020  20:00       6 : 0
Vosmik - Hamza              BUDE ODEHRÁNO  
Nebesář - Vobořil                13.1.2020  19:00       3 : 6
Motl David - Heková                23.1.2020  17:00       3 : 6
Domonkoš - Marx              BUDE ODEHRÁNO  

2. kolo (16.1. - 26.1.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hora - Ochoc 21.1.2020  18:00 1 : 6
Vocetka - Hroch 15.1.2020  19:00 6 : 1
Novák - Brnka 14.1.2020  18:30 1 : 6
Večeřa - Vankát 6.1.2020    20:30 6 : 2
Fingl - Vosmik 17.2.2020  17:00 6 : 1
Vobořil - Navrátil 13.1.2020 21:00 3 : 6
Hamza - Motl David 14.1.2020  17:00 1 : 6
Hons - Motl Pavel 8.1.2020    18:00 6 : 0
Marx - Nebesář BUDE ODEHRÁNO  
Heková - Domonkoš 15.1.2020  17:00 6 : 3

1. kolo (6.1.-16.1.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hroch - Struhár 12.01.2020  17:00 2 : 6
Ochoc - Hons 05.01.2020  19:00 6 : 1
Brnka - Vocetka 14.1.2020    19:00 4 : 6
Motl Pavel - Večeřa 16.1.2020    20:00 5 : 5
Vosmik - Novák 06.01.2020    18:30 5 : 5
Vankát - Vobořil 13.01.2020    20:00 4 : 6
Motl David - Fingl 08.01.2020    17:00 6 : 0
Navrátil - Marx BUDE ODEHRÁNO  
Domonkoš - Hamza 14.1.2020     18:00 6 : 4
Nebesář - Heková 08.01.2020    20:00 6 : 3

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Kolovraty B 11 156:14 27
2. Olympia Šeberov 11 55:17 26
3. Dukla Jižní Město B 11 48:22 22
4. Nusle 11 38:18 22
5. Sokol Benice 11 28:29 19
6. Dolní Měcholupy 11 26:19 18
7. Spoje B 11 30:18 17
8. Praga C 11 23:26 12
9. Viktoria Štěrboholy B 11 16:33 9
10. Sokol Stodůlky C 11 16:43 7
11. Čechie Dubeč B 11 9:158 7
12. AFK Slavia Malešice A 11 10:58 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

AFK Slavia Malešice A
Nusle
3:6
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

04.06.2020 Konsybek KUVANOV (24)
07.06.2020 Georgi Bizhev (39)
08.06.2020 Jakub Klicpera (24)
13.07.2020 Marek Ochoc (37)
15.07.2020 Pavel Hons (51)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 33641
Posledních 30 dnů: 111 | Posledních 7 dnů: 79 | Poslední den: 10

© 2020 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne