AFK Slavia Malešice

Oficiální stránky fotbalového klubu
AFK Slavia Malešice
afkslaviamalesice.sklub.cz

Příští zápas

Malešická šipková liga 501 DO 2020

 

JEDNOTLIVCI "501" double-out

Jaro 2020 – zima 2020

 

HRÁČI:
1) HROCH Jiří                                                              tel: 732 141 021
2) HONS Pavel                                                            tel: 603 864 564
3) BRNKA Leoš                                                            tel: 737 137 653
4) VEČEŘA Petr                                                           tel: 602 880 467
5) VOSMIK Mchal                                                        tel: 735 174 381
6) VOBOŘIL Jiří                                                           tel: 775 644 775
7) MOTL David                                                            tel: 773 503 929
8) MARX Michal                                                          tel: 604 792 017
9) DOMONKOŠ Ctibor                                                tel: 777 622 643
10) HEKOVÁ Veronika                                                tel: 778 045 371
11) NEBESÁŘ Viktor                                                   tel: 721 799 121
12) HAMZA Tomáš                                                      tel: 739 470 909
13) NAVRÁTIL Pavel                                                   tel: 774 943 100
14) FINGL Dominik                                                     tel: 604 900 396
15) VANKÁT Karel                                                      tel: 606 585 444
16) NOVÁK Václav                                                     tel: 777 311 965
17) MOTL Pavel                                                         tel: 602 157 657
18) VOCETKA Jaromír                                               tel: 724 031 320
19) OCHOC Marek                                                     tel: 603 513 440
20) STRUHÁR Tomáš                                                tel: 606 563 028
21) HORA Pavel                                                         tel: 608 765 649

 

           Průběžná tabulka po 5.kole                  501 double-out 

# HRÁČ V R P skóre BODY
1. Motl David 3 0 1 21 : 10 6
2. Ochoc Marek 4 0 0 24 : 3 8
3. Struhár Tomáš 3 0 1 20 : 15 6
4. Nebesař Viktor 2 0 3 17 : 24 4
5. Domonkoš Ctibor 1 1 2 18 : 21 3
6. Vobořil Jiří 2 1 2 23 : 24 5
7. Vocetka Jaromír 3 0 1 22 : 14 6
8. Motl Pavel 1 1 2 11 : 20 3
9. Vosmik Michal 0 1 3 11 : 23 1
10. Novák Václav 0 1 4 16 : 29 1
11. Večeřa Petr 2 1 2 20 : 23 5
12. Brnka Leoš  2 2 1 26 : 18 6
13. Vankát Karel 1 0 4 13 : 24 2
14. Hamza Tomáš 1 1 2 16 : 19 3
15. Heková Veronika 3 0 2 22 : 20 6
16. Hroch Jirka 1 0 4 13 : 28 2
17. Hons Pavel 4 0 1 25 : 10 8
18. Fingl Dominik 3 1 1 23 : 16 7
19. Navrátil Pavel 4 0 1 25 : 9 8
20. Marx Michal 4 0 0 24 : 5 8
21. Hora Pavel 0 0 4 4 : 24 0

 

21. kolo (26.7 - 6.8.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hons - Hora    
Struhár - Brnka    
Večeřa - Ochoc    
Vocetka - Vosmik          19.6.2020  18:00         6 : 4
Vobořil - Motl Pavel    
Novák - Motl David          27.5.2020  20:00         4 : 6
Marx - Vankát          06.7.2020  18:00         6 : 1
Fingl - Domonkoš          14.7.2020  18:30         5 : 5
Heková - Navrátil          23.6.2020  19:00         2 : 6
Hamza - Nebesář    

20. kolo (16.7. - 26.7.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Brnka - Hroch        10.7.2020  19:00         6 : 4
Hora - Večeřa    
Vosmik - Struhár    
Ochoc - Vobořil       05.8.2020  19:00         6 : 4
Motl David - Vocetka       13.7.2020  19:00         6 : 3
Motl Pavel - Marx    
Domonkoš - Novák        22.6.2020  19:00         6 : 1
Vankát - Heková    
Nebesář - Fingl        25.6.2020  19:00         6 : 1
Navrátil - Hamza        23.6.2020  19:00         6 : 0

19. kolo (6.7. - 16.7.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Večeřa - Hons 30.6.2020  22:00 2 : 6
Hroch - Vosmik    
Vobořil - Hora 11.6.2020  18:00 6 : 0
Struhár - Motl David 13.1.2020   19:30 2 : 6
Marx - Ochoc 05.8.2020  18:00 6 : 3
Vocetka - Domonkoš 14.7.2020  20:00  
Heková - Motl Pavel 13.7.2020  17:00 6 : 3
Novák - Nebesář 22.6.2020  19:00 5 : 5
Hamza - Vankát    
Fingl - Navrátil 29.6.2020  20:00 2 : 6

18. kolo (26.6. - 6.7.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vosmik - Brnka 05.6.2020  18:00 6 : 1
Hons - Vobořil 05.6.2020  21:00 6 : 3
Motl David - Hroch    
Hora - Marx    
Domonkoš - Struhár    
Ochoc - Heková 18.6.2020  19:00 6 : 4
Nebesář - Vocetka 30.6.2020  20:00 3 : 6
Motl Pavel - Hamza    
Navrátil - Novák 10.6.2020  19:00 5 : 5
Vankát - Fingl 16.7.2020  19:00 1 : 6

17.kolo (16.6. - 26.6.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vobořil - Večeřa    
Brnka - Motl David 02.6.2020   20:00 1 : 6
Marx - Hons 14.6.2020  19:00 5 : 5
Hroch - Domonkoš 12.6.2020  17:30 1 : 6
Heková - Hora    
Struhár - Nebesář    
Hamza - Ochoc    
Vocetka - Navrátil 06.6.2020  20:00 0 : 6
Fingl - Motl Pavel 13.7.2020  18:00 6 : 3
Novák - Vankát 01.7.2020  20:00 2 : 6

16.kolo (6.6. - 16.6.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Motl David - Vosmik 05.6.2020  21:00 5 : 5
Večeřa - Marx    
Domonkoš - Brnka 16.6.2020  18:00 6 : 1
Hons - Heková 16.6.2020 17:00 6 : 3
Nebesář - Hroch 14.6.2020  18:00 6 : 3
Hora - Hamza    
Navrátil - Struhár    
Ochoc - Fingl 25.6.2020  18:00 3 : 6
Vankát - Vocetka    
Motl Pavel - Novák 02.6.2020    19:00 2 : 6

15. kolo (26.5. - 6.6.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Marx - Vobořil    
Vosmik - Domonkoš 8.1.2020    18:00 4 : 6
Heková - Večeřa 05.3.2020  19:00 0 : 6
Brnka - Nebesář 10.7.2020  21:00 4 : 6
Hamza - Hons    
Hroch - Navrátil 09.6.2020  20:00 3 : 6
Fingl - Hora 06.6.2020 19:00 6 : 0
Struhár - Vankát    
Novák - Ochoc 02.6.2020  20:00 2 : 6
Vocetka - Motl Pavel    

14.kolo (16.5 - 26.5.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Domonkoš - Motl David 8.1.2020   18:00 0 : 6
Vobořil - Heková    
Nebesář - Vosmik 19.6.2020  20:00 6 : 1
Večeřa - Hamza    
Navrátil - Brnka 09.6.2020  17:00 6 : 1
Hons - Fingl 10.6.2020  18:00 5 : 5
Vankát - Hroch 17.6.2020  20:00 6 : 2
Hora - Novák 11.6.2020  18:00 0 : 6
Motl Pavel - Struhár   16.1.2020 17:30 0 : 6
Ochoc - Vocetka 22.7.2020   19:00 6 : 3

  13.kolo (6.5. - 16.5.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Heková - Marx    
Motl David - Nebesář 16.6.2020  18:00 6 : 4
Hamza - Voboříl    
Vosmik - Navrátil 06.6.2020  20:00 2 : 6
Fingl - Večeřa 05.6.2020  20:00 6 : 3
Brnka - Vankát 10.7.2020  20:00 6 : 3
Novák - Hons 27.5.2020  18:00 2 : 6
Hroch - Motl Pavel    
Vocetka - Hora    
Struhár - Ochoc    

12.kolo (26.4. - 6.5.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Nebesář - Domonkoš                    18.2.2020  20:00         5 : 5
Marx - Hamza    
Navrátil - Motl David 14.1.2020  20:00         6 : 2
Vobořil - Fingl                    05.6.2020  20:00         1 : 6
Vankát - Vosmik    
Večeřa - Novák    
Motl Pavel - Brnka    
Hons - Vocetka    
Ochoc - Hroch                  01.6.2020  20:00         6 : 2
Hora - Struhár    

11. kolo (16.4. - 26.4.2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hamza - Heková         23.6.2020  17:00         6 : 1
Domonkoš - Navrátil         07.6.2020  18:00         3 : 6
Fingl - Marx         29.6.2020  18:00         3 : 6
Motl David - Vankát         29.6.2020  20:00         3 : 6
Novák - Vobořil         11.6.2020  19:00         2 : 6
Vosmik - Motl Pavel    
Vocetka - Večeřa    
Brnka - Ochoc         04.8.2020  19:30         1 : 6
Struhár - Hons    
Hroch - Hora    

10. kolo (6.4. - 16.4. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Navrátil - Nebesář          07.6.2020  19:00         6 : 0
Heková - Fingl          10.6.2020  17:00         4 : 6
Vankát - Domonkoš         13.1.2020   19:00         6 : 4
Marx - Novák          01.7.2020  18:00         6 : 0
Motl Pavel - Motl David          28.7.2020  18:00         3 : 6
Vobořil - Vocetka           31.5.2020  20:00         6 : 3
Ochoc - Vosmik           05.6.2020  17:00         6 : 3
Večeřa - Struhár           02.3.2020  19:00         5 : 5
Hora - Brnka    
Hons - Hroch           25.5.2020  20:00         6 : 4

  9. kolo (26.3. - 6.4. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Fingl - Hamza          02.3.2020  19:30        5 : 5
Nebesář - Vankát          10.3.2020  20:30        6 : 1
Novák - Heková          10.6.2020  18:00        6 : 4
Domonkoš - Motl Pavel          25.2.2020  18:30        6 : 3
Vocetka - Marx          24.6.2020  18:00        2 : 6
Motl David - Ochoc          16.6.2020  21:00        2 : 6
Struhár - Vobořil    
Vosmik - Hora         06.6.2020  20:00        6 : 0
Hroch - Večeřa          30.1.2020 20:30        6 : 3
Brnka - Hons         05.6.2020  17:00        3 : 6

8. kolo (16.3. - 26.3. 2020)

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vankát - Navrátil              07.6.2020  20:00 0 : 6
Hamza - Novák              27.5.2020  21:00 6 : 3
Motl Pavel - Nebesář              16.6.2020  18:00 3 : 6
Heková - Vocetka              16.6.2020  19:00 6 : 2
Ochoc - Domonkoš              08.6.2020  19:00 6 : 1
Marx - Struhár    
Hora - Motl David    
Vobořil - Hroch              31.5.2020  19:00 6 : 0
Hons - Vosmik              13.2.2020  19:00 6 : 2
Večeřa - Brnka              14.1.2020  19:00 5 : 5

7. kolo ( 06.3. - 16.3.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Novák - Fingl         03.3.2020  20:00          6 : 4
Navrátil - Motl Pavel         27.1.2020  18:00          4 : 6
Vocetka - Hamza         27.5.2020  19:00          1 : 6
Nebesař - Ochoc          26.2.2020  19:00          5 : 5
Struhár - Heková         12.3.2020  18:00          6 : 4
Domonkoš - Hora         08.6.2020  20:00          6 : 0
Hroch - Marx         06.7.2020  17:00          0 : 6
Motl David - Hons         25.2.2020  18:00          6 : 2
Brnka - Vobořil         05.6.2020  18:00          5 : 5
Vosmik - Večeřa         13.2.2020  19:00          6 : 4

6. kolo ( 26.2. - 06.3.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Motl Pavel - Vankát    
Fingl - Vocetka        27.2.2020  19:00         6 : 1
Ochoc - Navrátil        21.1.2020  20:00          2 : 6
Hamza - Struhár        02.3.2020  18:00         1 : 6
Hora - Nebesař        03.3.2020  19:30         1 : 6
Heková - Hroch        29.1.2020  19:00         5 : 5
Hons - Domonkoš        18.2.2020  18:00         6 : 1
Marx Brnka    
Večeřa - Motl David        04.3.2020  20:00         6 : 4
Vobořil - Vosmik        05.6.2020  19:00         6 : 0

5. kolo ( 16.2. - 26.2.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Vocetka -  Novák        13.2.2020  20:00          6 : 3
Vankát - Ochoc        12.2.2020  19:00          1 : 6
Struhár -  Fingl        04.2.2020  17:30          2 : 6
Navrátil - Hora        06.3.2020  20:00          6 : 0
Hroch - Hamza        02.3.2020  17:00          2 : 6
Nebesař - Hons        18.2.2020  20:00          1 : 6
Brnka - Heková        20.2.2020  17:00          6 : 1
Domonkoš - Večeřa        07.2.2020  18:00          4 : 6
Vosmik - Marx        05.6.2020  20:00          3 : 6
Motl David - Vobořil        27.5.2020  19:00          6 : 3

4. kolo ( 06.2. - 16.2.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Ochoc -  Motl Pavel          28.1.2020  18:00         6 : 0
Novák - Struhár          28.1.2020  18:00         3 : 6
Hora - Vankát          12.2.2020  21:00         0 : 6
Fingl - Hroch          03.1.2020  17:00         6 : 2
Hons - Navrátil          04.3.2020  20:00         6 : 3
Hamza - Brnka          14.2.2020  16:30         5 : 5
Večeřa - Nebesař           12.2.2020  19:00         3 : 6
Heková - Vosmik          17.2.2020  18:00         6 : 2
Vobořil - Domonkoš          13.1.2020  19:00         5 : 5
Marx - Motl David          05.8.2020  18:00         6 : 2

3. kolo ( 26.1. - 06.2.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Struhár - Vocetka         04.2.2020  18:30         6 : 4
Motl Pavel - Hora         16.2.2020  16:00         6 : 3
Hroch - Novák         21.1.2020  18:00         6 : 4
Vankát - Hons         23.1.2020  19:30         0 : 6
Brnka - Fingl         04.2.2020  16:30         5 : 5
Navrátil - Večeřa         14.1.2020  18:00         6 : 0
Vosmik - Hamza    
Nebesář - Vobořil         13.1.2020  19:00         3 : 6
Motl David - Heková         23.1.2020  17:00         3 : 6
Domonkoš - Marx         01.7.2020  20:00         0 : 6

2. kolo ( 16.1. - 26.1.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hora - Ochoc         21.1.2020  18:00          1 : 6
Vocetka - Hroch         15.1.2020  19:30          6 : 1
Hons - Motl Pavel         08.1.2020  18:00          6 : 0
Novák - Brnka         14.1.2020  17:30          1 : 6
Večeřa - Vankát         06.1.2020  20:30          6 : 2
Fingl - Vosmik         17.2.2020  17:00          6 : 1
Vobořil - Navrátil         13.1.2020  21:00          3 : 6
Hamza - Motl David         14.1.2020  17:00          1 : 6
Marx - Nebesář         14.6.2020   20:00          6 : 1
Heková - Domonkoš          15.1.2020  17:00          6 : 3

1. kolo ( 6.1. - 16.1.2020 )

názvy týmů datum / čas zápasu výsledek
Hroch - Struhár         12.1.2020   17:00          2 : 6
Ochoc - Hons         05.1.2020   19:00          6 : 1
Brnka - Vocetka          14.1.2020  18:30          4 : 6
Motl Pavel - Večeřa         16.1.2020   19:00          5 : 5
Vosmik - Novák          06.1.2020  18:30          5 : 5
Vankát - Vobořil         13.1.2020   19:00          4 : 6
Motl David - Fingl          08.1.2020  17:00          6 : 0
Navrátil - Marx          29.6.2020  20:00          1 : 6
Domonkoš - Hamza          14.1.2020  18:00          6 : 4
Nebesář - Heková          08.1.2020  19:00          6 : 3

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Kolovraty B 11 156:14 27
2. Olympia Šeberov 11 55:17 26
3. Dukla Jižní Město B 11 48:22 22
4. Nusle 11 38:18 22
5. Sokol Benice 11 28:29 19
6. Dolní Měcholupy 11 26:19 18
7. Spoje B 11 30:18 17
8. Praga C 11 23:26 12
9. Viktoria Štěrboholy B 11 16:33 9
10. Sokol Stodůlky C 11 16:43 7
11. Čechie Dubeč B 11 9:158 7
12. AFK Slavia Malešice A 11 10:58 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

AFK Slavia Malešice A
Nusle
3:6
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

12.08.2020 Michal Bartoš (43)
12.08.2020 Roman Vinař (44)
17.08.2020 Václav Kameník (49)
21.08.2020 Jan ŽÁK (21)
23.08.2020 Roman Jareš (47)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 34811
Posledních 30 dnů: 389 | Posledních 7 dnů: 94 | Poslední den: 7

© 2020 AFK Slavia Malešice | Všechna práva vyhrazena | afkslaviamalesice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne