AFK Slavia Malešice A vs Partisan Prague F.C.

Datum a čas konání: 4.5.2024 17:00

Reportáž - Zápas v Čakovících

ZÁPAS V ČAKOVICÍCH PŘINESL NÁPRAVU ZA POSLEDNÍ VÍKEND

Malešičtí opět zabrali a mohli si připsat kýžené tři body do tabulky. Zápas přinesl momenty jako na houpačce, ovšem vítězství venku se počítá a šance o postup ještě není úplně ztracená. Bojovat hoši, bojovat!

Zápas pro oranžovo-černou slávistickou mašinu nezačal dobře. Hned ve 2. minutě rozhodčí odpískal faul v pokutovém území po zákroku slávistického gólmana na hostujícího hráče. Ovšem náš brankář svoji chybu stihl napravit tím, že vystihl směr střely a nedopustil tak, aby čakovičtí šli do vedení hned z kraje zápasu.

Poté se hra vyrovnala a hrálo se takzvaně nahoru-dolu. Bylo velmi dobře vidět nervozitu na obou stranách, protože všichni aktéři utkání měli na paměti, že všechny tři body bude brát ten tým, který vstřelí první branku utkání. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Ovšem AFK Slavia Malešice má ve svém středu ryzího střelce, který umí vzít zodpovědnost na svoje triko a ostatní vědí, že se na jeho střelecké schopnosti můžou spolehnout. Jedná se o Georgiho Bizheva, který hned z kraje druhé půle strhl vedení na stranu oranžovo-černých. Poté malešické mužstvo převzalo iniciativu a snažilo se své vedení pojistit, aby mohli zbytek zápasu dohrát v klidu a nemuseli se strachovat o 3 body až do konce utkání. A tak se také stalo v 67. minutě pojistil výhru Peter Teniak. A tímto skóre také utkání skončilo. 3 body doma…Hrůšovi přejme nové kopačky. Přece jenom ty Večírkovi jsou mu malé.